Hamilelikte kan pıhtılaşması

balım mrb.allah kucagına almak nasip etsin sen yolu yarılamışsın.hamile kalmadan önce ne kullandın?

bebe asprını kullanan arkadaslar nerden buluyorsunuz ben bulamadım coraspıne devam edıyorum
uretımı kalkmıs artık ıstanbul bursada sorduk hıcbır yerde yok

balım mrb.allah kucagına almak nasip etsin sen yolu yarılamışsın.hamile kalmadan önce ne kullandın?

teşekkür ederim güzin.inşallah sağlıklı bi şekilde kucağıma alamayı o kadar istiyorumki ama bazen tedirgin oluyorum işte.
gebelikten önce folik plus günde üç tane bir de bebe aspirini alıyordum günde bir tane.

güzincim hoşgeldin... umarım ii dinlenmişsindir. bende haberler ii aslında sanırım yani.. hamileyim şu an: ) en azından testler öyle diyor. idrarda çift çizgi ve kanda 250 çıktı. ama çok tedirginin çünkü beta hcg 48 saatte 2 kat artıyor ya benim tam iki kat artmadı. içim içimi yiyor. daha 4+5 hamileliğim. kese gözükmüyor yani küçük olduğu için bilmiyorum ya. iğnelere başladım hergün oluyorum. canımı yakmıyor aslında ama hergün olmak insanı başlarda biraz tedirgin ediyor. nasıl olacak bu iş diye ama yavaş yavaş alışıyorum sanırım. umarım kese gözükür biran önce . insan olumsuz düşünmekten zaman zaman alıkoyamıyor kendini. gelişmeleri yazarım ..umarım iyi gider

seda çok sevindim guzel haberler alırsın insallah kontrol ne zaman ?beta hcg için progestron vermişler sanki diye hatırlıyorum ama bana. canım iyi şeyler düşün iyi şeyler olsun olumlu bak...içini rahatlatacak şeyler yap ,demesi kolay diyorsundur şimdi .iznimi sorma hiç hep izmirdeydim.kayınvalidem rahatsızlandı minisküsmüş yemek bulaşık temizlik 6 gün evden hiç çıkmadım onlar gitti ben kendimi nasıl attım sokağa bilmiyorum neyse çok sevindim...

balım hiç tedirgin olma sen nasıl hissedersen bebeğinde onu hissedecek ..iğnelere ne zaman başladın hep aynı saatte mi?

seda13 tebrikler allah analı babalı büyütür inşallah..........
şimdiden hayırlı olsun öpüldün
darısı başıma inşallah.....
allaha emanet ol canım...

babyborn teşekkür ederim Allah size de en kısa zamanda nasip etsin. güzincim sağol sende. bakalım işte bekle dedi bana doktor 26sı gibi giderim sanırım. ama şu beta hcg işte içimi sıkan zaten. dün biraz lekelenmem de oldu. gerçi doktorum onu pek dikkate almadı şimdilik. umarım iyi gider canım ya.. geçmiş olsun sana da bende tatildesin sandım deniz kum falan:) kendine ii bak. :1hug:

amin güzel dileklerin için teşekkürler seda13 cinsiyetinide burdan ögrenmek istiyoruz tamammı tüm gelişmelerden bizi haberdar et öpüldünn....:)

öncelikle Kan Pihtilaşmasi Iğnesini Doktorun Tavsiye Ettiyse Korkma Birde Doktoruna Sor Benim Doktorum Ankarada Sadece Düşüklere Bakiyor Ve Bana Asprini Tavsiye Etti çinde 20 Bin Kadin Bu Asprinle Hamile Kalmiş Ve Kan Pihtilaşmasi Sorunu Giderilmiş Ihmal Etme Doktoruna Söyle Tamammi Tatlim.

ah canım ya sağol,inan böyle konuşmalara bile ihtiyacım oluyor inş,dediğin gibi kavuşuruz bebeişlerimize teşekkür ederim tekrar sağol

canım evet iğne kulandım bebek ispirini ve ayrıca b12 iğneleri kulandım günde 4 tane 2 tanesi fraxparin kan pıhtılaşması ile ilgili.Tabi zor bi süreçti doktorum çok iyiydi önce allah sonra onun sayesinde sağlık lı doğdu kızım

ırmak1979 sormak istediğin birşey varsa elimden geleni yapmak isterim tşk

sevcancım yürüşler yaptınmı hamileyken çünkü ben devamlı yatmıştım ama iyi değilmiş yatmak ve bu iğneleri hergün oldunmu bebeğinde dokuz ayı tamamladınmı canım ya kusura bakma okadar çok korkuyorumki benim dr.bana dediği hamileliğine ilk haftası seni bir hafta yatıracam dedi ve sonra evinde bu iğneleri kendin yapacan dedi bilmiyorum okadar çok korkuyorumki sevcan teşekkür ederim yazıların için

babyborn teşekkür ederim Allah size de en kısa zamanda nasip etsin. güzincim sağol sende. bakalım işte bekle dedi bana doktor 26sı gibi giderim sanırım. ama şu beta hcg işte içimi sıkan zaten. dün biraz lekelenmem de oldu. gerçi doktorum onu pek dikkate almadı şimdilik. umarım iyi gider canım ya.. geçmiş olsun sana da bende tatildesin sandım deniz kum falan:) kendine ii bak. :1hug:

bebişimizi hayırlısıyla kucağımıza alıcaz cnm inşallah

balım hiç tedirgin olma sen nasıl hissedersen bebeğinde onu hissedecek ..iğnelere ne zaman başladın hep aynı saatte mi?

adetimden önce gittim kan testiyle hamile olduğumu öğrendim o zaman başladım iğnelere hergünde aynı saatler içerisinde .

merhaba seda.bebeğin hayırlı olsun.inşallah keseyi görürsün hele birde kalp atımı varya onu görmek bile beni o kadar mutlu ettiki ağladım sevinçten.şimdi bebeğimin kolları ayakları belli oldu yani her geçen gün dahada mutlu oluyorsun.o lekeler içinde tedirgin olma iğneden kaynaklanıyor sanırım.ilk başlarda bende de olmuştu şimdi geçti.
hangi iğneyi kullanıyorsun.

hoşbulduk tatlım teşekkür ederim .merhaba güzin benim bebeğim şu anda yok ben asprinden günde 2 tane kullandım ama hamileliğim yok ben tekrar çocuk sahibi olmaya korkmuyorum ama eşim korkuyor sende doktorunun tavsiyesine uy tatlım sakın merak etme bebeğimizi kucağımıza alacağız hoşçakal arkadaşım.

balım hayırlı olsun bebeğin arkadaşım inşallah kucağına lırsın ve bize bebişim doğdu diye yazarsın sakın umutsuzluğa kapılıpta bebişimizi üzme bebişimizi dedim diye kızma bir anda kendimi sana yakın bir ablan olarak hissettim ben senin bir ablan olarak söylüyorum bebişler annenin her anını hisseder o yüzden sen umutsuz olmaki oda hayata sımsıkı sarılsın oldumu ablacığım.

merhaba seda.bebeğin hayırlı olsun.inşallah keseyi görürsün hele birde kalp atımı varya onu görmek bile beni o kadar mutlu ettiki ağladım sevinçten.şimdi bebeğimin kolları ayakları belli oldu yani her geçen gün dahada mutlu oluyorsun.o lekeler içinde tedirgin olma iğneden kaynaklanıyor sanırım.ilk başlarda bende de olmuştu şimdi geçti.
hangi iğneyi kullanıyorsun.

sağol umarım dediğin gibidir lekeler ondan kaynaklanıyordur. bugün 4+6 oldum. clexan kullanıyorum ben sen hangisini kullanıyorsun. sanırım doğuma kadar devam edecek.coraspin de alıyorum 1 kez. beta hcg ye takıldı benim aklım neden çok artmadı diye umarım başka başka yerlerde baktırdığım içindir. değerler farklı çıkıyordur.senin kese ne zaman görüldü. karın üstümü yoksa vajinal ultrasonlamı baktırdın

sağol umarım dediğin gibidir lekeler ondan kaynaklanıyordur. bugün 4+6 oldum. clexan kullanıyorum ben sen hangisini kullanıyorsun. sanırım doğuma kadar devam edecek.coraspin de alıyorum 1 kez. beta hcg ye takıldı benim aklım neden çok artmadı diye umarım başka başka yerlerde baktırdığım içindir. değerler farklı çıkıyordur.senin kese ne zaman görüldü. karın üstümü yoksa vajinal ultrasonlamı baktırdın

bende clexan 0.2ml kullanıyorum birde bebe aspirini içiyorum.benim keseyi 5 haftalıkken vajinal ultrasyonla görmüştük.sonra karın üstü bakmaya başladı doktorum.ilk zamanlar benimde düşük tehlikem vardı zaten.kontrole kaç günde çağırıyor doktorun.benimki ilk zamanlar haftadan haftaya sonra 10 günde bir çağırdı.şimdi 23 haziranda ikili testlerim yapılacak.

balım hayırlı olsun bebeğin arkadaşım inşallah kucağına lırsın ve bize bebişim doğdu diye yazarsın sakın umutsuzluğa kapılıpta bebişimizi üzme bebişimizi dedim diye kızma bir anda kendimi sana yakın bir ablan olarak hissettim ben senin bir ablan olarak söylüyorum bebişler annenin her anını hisseder o yüzden sen umutsuz olmaki oda hayata sımsıkı sarılsın oldumu ablacığım.

çok teşekkürler ablacım ya.inşallah o günleri görür hepinizle paylaşırım bebeğimin doğduğunu.aynı sorun yaşayan tüm arkadaşlara nasip etsin allah.

X