Hamilelikte kan pıhtılaşması

selam arkadaşlar sizleri böyle okudukça insan daha çok cesaretleniyor...cevaplarınız için tşk.her türlü gelişmelerden haberdar edin...

bende clexan 0.2ml kullanıyorum birde bebe aspirini içiyorum.benim keseyi 5 haftalıkken vajinal ultrasyonla görmüştük.sonra karın üstü bakmaya başladı doktorum.ilk zamanlar benimde düşük tehlikem vardı zaten.kontrole kaç günde çağırıyor doktorun.benimki ilk zamanlar haftadan haftaya sonra 10 günde bir çağırdı.şimdi 23 haziranda ikili testlerim yapılacak.

bende daha günüm geçmeden evde yaptığım test çift çizgi çıktı. ondan sonra hemen gittim. doktorum 15 gün sonra gel dedi ama bu lekelenmeler devam ederse yine giderim ben haftayı beklemeden. bugun beta hcg tekrarladım sonucu panik içinde bekliyorum işyerinde. ben 0.6 kullanıyorum ama sanırm kilo ile bağlantılı doz ben öye çok zayıf bi tip değilim:)) tek çare doktora güvenmek ve çok sorgulamamak aslında. umarım test sonucum yüksek gelir.sen düşük tehliklesi için ne yaptın benim ilk hamileliğimde 3 ay kanamam olmuştu. yine aynı şeyler olmasın diye dua ediyorum.

bende daha günüm geçmeden evde yaptığım test çift çizgi çıktı. ondan sonra hemen gittim. doktorum 15 gün sonra gel dedi ama bu lekelenmeler devam ederse yine giderim ben haftayı beklemeden. bugun beta hcg tekrarladım sonucu panik içinde bekliyorum işyerinde. ben 0.6 kullanıyorum ama sanırm kilo ile bağlantılı doz ben öye çok zayıf bi tip değilim:)) tek çare doktora güvenmek ve çok sorgulamamak aslında. umarım test sonucum yüksek gelir.sen düşük tehliklesi için ne yaptın benim ilk hamileliğimde 3 ay kanamam olmuştu. yine aynı şeyler olmasın diye dua ediyorum.

ben daha önce iki kürtaj geçirdim ve bana dedilerki zor hamile kalırsın hatta bazılarının adeti kesilirmiş çok az gelirmiş dediler.nisan ayındaydı bende hafif lekelenme oldu bende adetim geldi sandım.birgün boyunca tekrar olmadı korktum doktorumu aradım.adetimmi kesildi yoksa diye sordum.doktor gelin dedi.kan testi filan yaptı.hamilesin ama düşükte yapıyor olabilirsin dedi.progestan verdi 1 hafta boyunca yattım.sadece ihtiyacım için kalktım.sonra gittiğimde tekrar test yapıldı kan seviyem yükselmiş.o zaman başladım iğnelere.lekelenmeler devam etti bi süre ama önemli değil demişti doktorum.
dinlenmeye bak.ben ev işi bile yapmıyorum.inşallah istediğin gibi olur.bana o bir hafta geçmek bilmemişti.

balım neden bidaha zor hamile kalırsın dediler anlamadım?kürtajdan ne kadar sonra hamile kaldın?

balım neden bidaha zor hamile kalırsın dediler anlamadım?kürtajdan ne kadar sonra hamile kaldın?

bazen kürtaj sırasında yumurtalıklar zarar görüyormuş.bana başkaları demişti bunu.ben korunmayı bıraktım hemen hamile kaldım zaten.

bazen kürtaj sırasında yumurtalıklar zarar görüyormuş.bana başkaları demişti bunu.ben korunmayı bıraktım hemen hamile kaldım zaten.

canım doktorun ustalığına da bağlı heralde.bende bu ay başlayacağım darısı benim başıma bana da dua edin :eek:

kızlar kan değerim ikiye katlamış:))) dün ilk kez iğnemi kendim vurdum kolaymış. hiç vurulmayanlar arkadaşlar kormayın gerçeken kolay sadece süreç uzun ama dayanacağız:))

kızlar kan değerim ikiye katlamış:))) dün ilk kez iğnemi kendim vurdum kolaymış. hiç vurulmayanlar arkadaşlar kormayın gerçeken kolay sadece süreç uzun ama dayanacağız:))

merhaba seda. sevindim senin adına.inşallah bebeğinide kucağına alırsın.iğneni kendinmi vurdun.benimkini eşim vuruyorda.

merhaba seda. sevindim senin adına.inşallah bebeğinide kucağına alırsın.iğneni kendinmi vurdun.benimkini eşim vuruyorda.

evet dün bir arkadaşım kızım kendin vur bu işin yazı var kışı var diye gaza getirdi beni:))) ben de ilk kez kendim denedim. ya benim iğne hiç acımıyo girerken ama göbek bölgesine vuruyorum ondan belki. bacak acır ilerde bacağa geçicez ya.sadece vurulduktan sonra yakıyo ve baya mor bi göbeğim oldu..

güzincim hadi bakalım hayırlısı senide bekliyoruz en kısa zamanda aramıza elini çabuk tut:))

seda balım tşk.koşsam size yetişebilirmiyim...seda çok sevindim sonucuna! gercekten insan artık öyle bir benimsiyor ki aksam aklıma geldi acaba ne oldu nasıl çıktı diye aklımdan geçirdim.su an çalışıyormusun yoksa raporlumusun?

evet dün bir arkadaşım kızım kendin vur bu işin yazı var kışı var diye gaza getirdi beni:))) ben de ilk kez kendim denedim. ya benim iğne hiç acımıyo girerken ama göbek bölgesine vuruyorum ondan belki. bacak acır ilerde bacağa geçicez ya.sadece vurulduktan sonra yakıyo ve baya mor bi göbeğim oldu..

ben koldan yaptırıyorum.evet iğne biraz yakıcı ama zamanla onada alışıyorsun.benim kollarımda mor.iğneyi vurarken derin derin nefes al kendini sıkarsan daha çok morarıyor.

balım eşin iğne yapmayı biliyormu?belirli yerleri varmı?ben son düşük olmadan öce 6 gün kullandım onuda sağlık ocağında yaptırmıştım.

balım eşin iğne yapmayı biliyormu?belirli yerleri varmı?ben son düşük olmadan öce 6 gün kullandım onuda sağlık ocağında yaptırmıştım.

ilk zamanlar sağlık ocağında yaptırıyordum.hergün gelip gitmekten bıktım eşim ben yaparım dedi.zaten çoğu insan kendi kendine yapıyor.ben biraz korktuğum için eşime yaptırıyorum.koldan yaptırıyorum ben.ama göbekten ve bacaktanda yapılıyormuş.

güzin sen kaç aylıkken düşük yaptın.iğneleri kullandığın haldemi yaptın düşüğü?

seda balım tşk.koşsam size yetişebilirmiyim...seda çok sevindim sonucuna! gercekten insan artık öyle bir benimsiyor ki aksam aklıma geldi acaba ne oldu nasıl çıktı diye aklımdan geçirdim.su an çalışıyormusun yoksa raporlumusun?

çalışmaya aynen devam ediyorum yoksa insan kendini dinliyor. lekeler baya azaldı. ama keseyi görmeden içim rahat etmeyecek bugün 5+0 olduk...sen düşük yaptığında kaçıncı haftadaydın güzin

ben gectiğimiz ramazanda hamile kaldım.ama emin olamadım çünkü korunuyorduk 35.gün tahlil yaptırdım.sonraki günlerde iğnelere başladım.heralde tam hatırlayamıyorum 8.haftanın içinde kalp atışları durmuş.ama ilk kalp atışlarını duyduğumda bunu göreceğime çok inanmıştım,olmadı.benim dört düşüğümde 8-9 haftalıkken kalp atışları duruyor..daha sonra herkesin üstelemesinden sonra başka doktora gittim hsg istedi yılbaşı günü onu çektirdim butun sonuçlardan sonra iğne kullanmam gerektiği ama çok erken dönemde başlamam yani en geç 27. gün kan tahlilinden sonra hemen iğneye başlamama karar verdi iki doktorumda.kalan iğnelerim hala buzdolabında duruyor. benim hikayem böyle ......

X