Hamilelikte kan pıhtılaşması

slm clexane kullanan arkadaş varmı nezaman kullanmaya başladı lütfen bana veap yazın

benimde ilk hamileliğim düşükle sonuçlandı...doktorum yeniden hamile kalır kalmaz clexan denen iğneye hemen başlıycaz dedi..bu iğneler zararlı değildir dimi.?

diller canım sakıncası yoksa msn adresini verirmisin.doğuma kadar yaşadıklarını hamileliğinin nasıl geçtiğini doğumunu hepsini merak ediyorum canım.seninle konuşmak isterim....

arkadaşlar merhebe hepinize geçmiş olsun bu sorun bendede var ama bu iğneleri mutlaka olun çok haydası var

benimde ilk hamileliğim düşükle sonuçlandı...doktorum yeniden hamile kalır kalmaz clexan denen iğneye hemen başlıycaz dedi..bu iğneler zararlı değildir dimi.?

ya canım test falan yaptımı doktorun nasıl karar verdi iğne kullanıcana

benimde 4 kezz bebeğim öldü hiçbir sorun çıkmadııı tahlillerde
dr kan pıhtılaşmasıdır dedii
benim merak ettiğimm pıhtılaşma neden oluyorr yani bizim ne problemimiz varda kanımızz pıhtılaşıyorrr

benimde 4 kezz bebeğim öldü hiçbir sorun çıkmadııı tahlillerde
dr kan pıhtılaşmasıdır dedii
benim merak ettiğimm pıhtılaşma neden oluyorr yani bizim ne problemimiz varda kanımızz pıhtılaşıyorrr

canım geçmiş olsun bu kan pıhtılaşması anneden ve babadan almış olduğumuz iki bzuk genden kaynaklanıyor dr,un açıklamadımı mam senin faktörlerin ne mesela benimki heterizigot ve hozigot yani benim iğne olmam gerekli hamilelikte canım sen bu iğnelerden hiç oldunmu bunu yazarmısın merak ettim bunları genetek te çıkarılıyor tekrar geçmiş olsun haberleşelim

herkeze merhaba ben yeni üye oldum bu siteye benim de malesef 3 defa bebeğim karnımda öldü.çok zor günlerdi çok zor geçti hatta geçmedi hala yaşıyorum rabbim bana ve hiç kimseye yaşatmasın benim hiçbir sebep bulunmadı araştırma için bir çok test yapıldı dr um sebepsiz olduğunu söyledi son hamileliğimde bende clexane aspirin ve progestan kullandım ama malesef olmadı bebeğim beni bırakıp gitti bende pıhtılaşma sorunu yoktu ama sebepsiz olanlara da uyguladıkları tedavi buymuş ama bana iyi gelmedi bu tedavi gerçi dr um bir sonraki hamileliğimdede aynı tedaviyi uygulayacağını söylüyor buda beni daha çok tedirgin ediyor rabbim hepimizin yardımcısı olsun rabbim hayırlısıyla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin

arkadaşlar merhaba, bizde bebek için tedavi görüyoruz nasipse yazın mikroenjeksiyon yapılacak, en son tahlillerde "protein s" ki ben yeni duydum adını yüksek çıktı pıhtılaşmayla ilgiliymiş dr. günde 1 tane bebek aspirini verdi. sizin de problem bu mu?

merhaba aday adayı benimde protein s değerim yüksek çıkmıştı tahlillerimde ama dr um bu kanda pıhtılaşmayı gösteriyor demedi bana benim bildiğim protein s nin düşük olması pıhtılaşma olduğunu gösteriyor senin değerin kaçtı benimki protein s >150 çıkmış biraz açıklarmısın bu konuyu bana şimdiden teşekkürler

mserap geçmiş olsun ya çok üzüldüm benimde üçtane bebek kaybım oldu bende çok kötü şeyler yaşadım benimkide faktör beş formları okursan görürsün canım,ama bu senin testlerde bişiy çıkmadımı ya neden böyle oluyor oh ya canım inş,bebişlerimiz olurda dua edelim yaaa haberleşelim canım geçmiş olsungüçlü ol ben seni çok iyi anlıyorum

Merhaba arkadaşlar ben 7 haftalık hamileyim ve clexane kullanıyorum daha önce düşüklerim oldu doktorum testler istedi ve sonuçlarım ne kadar normal degerlerde gelsede riske atmayacağım ve hamile kalır kalmaz gel iğneye başlayacağız dedi işte hemen hemen 1 aydır iğnemi vuruluyorum. ben koldan tercih ediyorum dönüşümlü olarak sağ-sol kol bacak denedim göbek denedim ki ala alahh yani göbekten canım çok yandı bazende morarmalatım oluyor şuanda yaklaşık 6 aylık kullanıcaz bakalım çok şükür şimdilik herşey iyi gb 5+4ken kesemi gördü ve haftasına göte normal ve güzel bir kese dedi 8 olayım kalp atışları için nasipse gideceğim. Allah bu konuda muzdarip olan tüm bayanların yardımcısı olsun tez elden sağlıklı bebeklere kavuşurlar inşallah.

yaaa özür dilerimmm biraz imla hatası "göre" diyecektim heyecanla yazdım gecenin köründe...

kızlar benim adet günüm gecti 10 gün oldu ve yarın doktora gitcem bakalım nedicek doktor inşallah bu bebegimi kucamıza almayı nasip eder allah

Merhaba arkadaşlar ben 7 haftalık hamileyim ve clexane kullanıyorum daha önce düşüklerim oldu doktorum testler istedi ve sonuçlarım ne kadar normal degerlerde gelsede riske atmayacağım ve hamile kalır kalmaz gel iğneye başlayacağız dedi işte hemen hemen 1 aydır iğnemi vuruluyorum. ben koldan tercih ediyorum dönüşümlü olarak sağ-sol kol bacak denedim göbek denedim ki ala alahh yani göbekten canım çok yandı bazende morarmalatım oluyor şuanda yaklaşık 6 aylık kullanıcaz bakalım çok şükür şimdilik herşey iyi gb 5+4ken kesemi gördü ve haftasına göte normal ve güzel bir kese dedi 8 olayım kalp atışları için nasipse gideceğim. Allah bu konuda muzdarip olan tüm bayanların yardımcısı olsun tez elden sağlıklı bebeklere kavuşurlar inşallah.

eylül merhaba inş,bebeğine kavuşursun dualarım seninle canım ya sende kan pıhtılaşması varmıydıda iğneyi kullanıyorsun bunu çok merak ettim yazarmısın göbekten olununca daha iyi duydum ma tam emin değilimhadi güzelim dualarım seninle

Merhaba ırmakcım bana baya testler yapıldı teslerimin sonucu normal geldi fakat burası şırnak-cizre küçük bir yer testi nasıl yaptılar titiz çalıştılar mı ben riske atmayacağım dedi ve bu iğneleri verdi canım. Şuan herşey normal gb 7 hafta oldum şükürler olsun birde şu kalp atışlarını görsem yüregime su serpilecek. İyi dileklerin ve duaların için Allah razı olsun canım Amin. hııı unutmadan benim göbekten çok acıdı ve hafif alerji oldum dr sordum zayıf olduğun için yağ dokun çok az olabilir o yüzden yapmıştır dedi beimde gözüm bir daha yemedi açıksası sağ kol sol kol birde bacaklardan yaptırıyorum. öptüm seni.

mserap geçmiş olsun ya çok üzüldüm benimde üçtane bebek kaybım oldu bende çok kötü şeyler yaşadım benimkide faktör beş formları okursan görürsün canım,ama bu senin testlerde bişiy çıkmadımı ya neden böyle oluyor oh ya canım inş,bebişlerimiz olurda dua edelim yaaa haberleşelim canım geçmiş olsungüçlü ol ben seni çok iyi anlıyorum

çok teşekkür ederim ırmakcım sanada çok geçmiş olsun rabbim bir daha yaşatmasın kimseye o günleri atlatabilmek çok zor evet canım benim sebebi bulunamadı buda beni daha çok korkutuyor senin sebebi bulunmuş dr un buna göre bir tedavi uygulamadımı san a inş canım kavuşuruz bebeklerimize teşekkür ederim ilgin için kendine iyi bakÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

canım geçmiş olsun bu kan pıhtılaşması anneden ve babadan almış olduğumuz iki bzuk genden kaynaklanıyor dr,un açıklamadımı mam senin faktörlerin ne mesela benimki heterizigot ve hozigot yani benim iğne olmam gerekli hamilelikte canım sen bu iğnelerden hiç oldunmu bunu yazarmısın merak ettim bunları genetek te çıkarılıyor tekrar geçmiş olsun haberleşelim

canımm ben genetiğe gittiğimdsee hiçbir sorun olmadığınıı söyledilerr ege üniv .yaptırmıştımm dr söylediğii pıhtılaşmaa oda emin değill çünküü tüm tahlillerimizz temiz çıkıyorr cen incelemesinden tut dna lara kadar incelendi hayırlısı artıkkk hattaa cen incelenmesindee 46 xy çıkmıştıı sağlıklıı yanii

canımm ben genetiğe gittiğimdsee hiçbir sorun olmadığınıı söyledilerr ege üniv .yaptırmıştımm dr söylediğii pıhtılaşmaa oda emin değill çünküü tüm tahlillerimizz temiz çıkıyorr cen incelemesinden tut dna lara kadar incelendi hayırlısı artıkkk hattaa cen incelenmesindee 46 xy çıkmıştıı sağlıklıı yanii

gözekcim canım ya ne güzel sonuçların temiz çıkmış ama umutlu ol canım inş,bebişin olur senin için dua edecem canım

X