Hamilelikte kan pıhtılaşması

ceyda geçmiş olsun. umarım bebeğine sağlıklı bir şeklide kavuşursun. ben de aynı sorun var. iğneyle beraber aspirin türevi birşey alıyormusun.dozu ne kadar sana verilen iğnenin

günde 1 tane vuruluyorum.koldan yaptırıyorum iğneleri.sen düşünüyormusun bebek.[/QUOTE]

canım evet düşünüyorum temmuzda çalışmalara başlayacağız tekrar, inşallah!! şimdi film filan çekiliyor dişim kanal tedavileri yapıldı .adetten sonra aynı süreç:eek:

seda canım adını yazmayı unutmusum sana cevap yazmiştım.ceydacım sanada allah kucağına almak nasip etsin....

gördüm güzincim a.s. bakalım bu ay nolcak kalırsam başlıcam bende. bugün birarkadaşımla konuştum bu iğneleri kullanan çok kişi varmış. insan başına gelmeden anlamıyor.benim faktör V sorunlu değil aslında mutasyon çıkmadı. ama trombositler yüksek çıkıyor sürekli .sanrım genetik yatkınlık bu kan. umarım sorunsuz bir hamilelik olur busefer hepimizinki:nazar:

seda sende izmirdeymişsin simdi farkerttim doktorum kim?evet iğneleri kullanan çok kişi var bizimkiler biraz zahmetli gelmek istiyorlar heralde hayırlısı... ben ege üniv. gidiyorum son çare olarak bana iğne dediler oda olabilir dendi pıhtılaşma ile ilgili bir problemim yok aslında bilmiyorum artık kucağıma almak için herseye razıyım ve korkmuyorum artık seninde güzel haberini alalım artık...

güzin benim doktorum özeldeydi. canan hanım kendi muaynehanesi vardı. ama ben de artık risk olduğu için değiştridim zaten kendisi önerdi açıkca tetkik gerekeceği için egeye gidicem bende. birkaç isim var aslında bu konuda çalışan ama daha tam karar vermedim açıkçası.zaten hamile kalmadan çok. tüm tahlilllerim yapıldı. yapacak birşey yok. folik asit ve aspirin türevi almak dışında. seni doktorun egeden mi.

selam arkadaşim bende 2dü
şük yaptım araştırmalarda kan pıhtılaşması ortaya çıktı 3ay ecopirin kullandım şuan 7 haftalık hamişim ecopirine doktorum tekrar başlattı şimdi 9ay boyunca ecopirin kullancam

selam arkadaşim bende 2dü
şük yaptım araştırmalarda kan pıhtılaşması ortaya çıktı 3ay ecopirin kullandım şuan 7 haftalık hamişim ecopirine doktorum tekrar başlattı şimdi 9ay boyunca ecopirin kullancam

mrh hayırlı olsun allah gönlüne göre versin iğne kullanmıyorsun heralde.darısı bizim başımıza..diğer düşüklerde nasıl oldubenneyaptımki

seda benim doktrum egeden fuat akercan.ayrıca tepecik sigortanın doktoru aynı zamanda ordada tüp bebek merkezi kurucusu yani salim sehiraliye de gittim 2 ay önce ikisinide tavsiye ederim.fols plus kaç tane içiyorsun günde?ne zaman test yaptıracaksın?

benımde 2 dusugum var
testlerım cıktı faktor 5 leıden mutasyonu heterozigot mutasyon saptandı yazıyor kan pıhtılasması sanırım:KK43:
Allah yardımcımız olsun

seda benim doktrum egeden fuat akercan.ayrıca tepecik sigortanın doktoru aynı zamanda ordada tüp bebek merkezi kurucusu yani salim sehiraliye de gittim 2 ay önce ikisinide tavsiye ederim.fols plus kaç tane içiyorsun günde?ne zaman test yaptıracaksın?

çok sağol aklımda olsun. zaten egeye gideceğim kesin benim. geçen doğumumuda orada yaptım ben. bu gibi durumlarda üniversite hastanesi olması daha mantıklı geliyor. ben megadyn pronotal kullanıyorum içindeki folik asit miktarı daha yüksek ayrıca diğer vitaminlerde var diye. günde bir tane alıyorum. aynı zamanda da coraspin işte devam. bu arada dün lekelenme oldu ama daha 11 gün var aslında ara dönemde niye oldu anlamadım. biraz umudum kırıldı. onun için beklerim sanırım gecikmesini.

çok sağol aklımda olsun. zaten egeye gideceğim kesin benim. geçen doğumumuda orada yaptım ben. bu gibi durumlarda üniversite hastanesi olması daha mantıklı geliyor. ben megadyn pronotal kullanıyorum içindeki folik asit miktarı daha yüksek ayrıca diğer vitaminlerde var diye. günde bir tane alıyorum. aynı zamanda da coraspin işte devam. bu arada dün lekelenme oldu ama daha 11 gün var aslında ara dönemde niye oldu anlamadım. biraz umudum kırıldı. onun için beklerim sanırım gecikmesini.

hayırlısı hiç üzülme kafaya takınca adet göreceksen bile gecikiyor umut bağlıyorsun iyi haber alınca haberdar et. senin cocuk varmı?:1rolleyes:

yok güzin işte geçen sene kaybettim bebeğimi. ben 6.5 aylık doğum yaptım bebeğim içerde susuz kalmış. bu kan pıhtılaşma sorunu yüzünden doğuma girmek zorunda kaldım su olmayınca yaşama şansı kalmıyor biliyorsun. 1 yıl sonra yine denemeye karar verdik eşimle zaten doğum yapınca bebek baya almış oluyor vucudun depolarını diğeri için toparlanmak gerekiyor.

yok güzin işte geçen sene kaybettim bebeğimi. ben 6.5 aylık doğum yaptım bebeğim içerde susuz kalmış. bu kan pıhtılaşma sorunu yüzünden doğuma girmek zorunda kaldım su olmayınca yaşama şansı kalmıyor biliyorsun. 1 yıl sonra yine denemeye karar verdik eşimle zaten doğum yapınca bebek baya almış oluyor vucudun depolarını diğeri için toparlanmak gerekiyor.

seda üzüldüm canım ama 2009 da kucağımıza alınca hepsini unutacağız.:1hug:

amin canım ya inşallaha.s bu arada bu ay yok sanırım bende bir numara kanama başladı gerçi diğer hamileliğim hap kanamayla geçti :KK43:

ırmak yolladım canım görüşürüz...

baytar merhaba canım ben şuan istanbuldayım kardeşimdeyim bilgisayara fazla takılamıyorum ama en kısa zamanda görüşcez canım bana sormuşsun aspirini dr.tavsiye etti canım eve dönünce mutlaka yazacam sana öptüm

canım ya geçmiş olsun bu sorun bendede var sen bu iğneleri hiç oldunmu çok merak ettim yazarsan sevinirim

bitanem burda yoktum yeni okudum msjını canım ben daha hiç vurulmadım eger buay 14de hamileysem hemen baslayacagım iysallah hepimiz hayırlıca evlatlara kavusuruz seninde rabbim yar ve yardımcın olsun

günaydın kızlar seda, çigenem, nifi, ırmak ,baytar ve diğerleri günaydın.. gününüz aydın olsun....

X