Hamilelikte kan pıhtılaşması

canım aynı şeyi bende yaşadım karnımda 7 haftalık öldü kürtaj oldum benimde ayaklarım şişiyor bulamadılar ama jinekoloğun prof. olması çok önemli benimkini öldükten sonra hemotolojinin bilemediğini yeni dr.buldu.mutlaka iyi bir dr.la görüş ayrıca dr.her ay gününden 3 gün önce kandan test yaptırıcan hamileliğin pozitif çıktığı an bana gelicen ilaçlarını iğneni hemen vereceğim dedi.bu ay denedik ama olmadı hayırlısı hepimize

bir de arkadaşlar rica ediyorum hepinizden. istanbul anadolu yakasında bu konuda iyi bir jinekolog bilen varsa bana bildirirseniz çok sevinirim.....

arkadaşım bizim gibi gebelikler yüksek riskli gebelik grubuna giriyormuş bu yüzden gideceğimiz bölümün adı perinatoloji bölümü buda her hastanede yok bu bölümün doktorlarıda perinatolog oluyormuş ben bu konuyu yaklaşık 2 senedir araştırdım benim sana tavsiye edeceğim doktor zeynep kamil perinatoloji şefi olan mehmet uludoğan normal doktorada gitsen zamanı gelince perinatoloğa gönderecek zaten (bu ikili üçlü testler için)o yüzden ben başından böyle bir doktora gitmeyi öneririm sana

merhaba arkadaşlar
iki bebeğimi de gelişememesi nedeniyle 8.haftada kaybettim.bebeğim hep geriden geliyordu ve belli bir haftadan sonra kalbi duruyordu son kürtajdan sonra belli testler yaptırdım 1 ay sonra sonuçları alıcam sizce kan pıhtılaşması nedeniyle olabilir mi bana bir cevap yazarsanız çok memnun olurum çünkü çok acı çekiyorum

slm kızlar ben 2 ay önce dördüncü gebeligim oldu ama onda düşükle sonuçlandı kanpıhtılaşması var bende ignemida vuruldum ama yinede düştü böyle olan arkadaşlar varmı nedenini biliyolarmı bana yardımcı olurmusunuz düştükten sonra doktora gitmedim

bende 1.5 yıl önce kan pıhtılaşmasından dolayı bacağımda damar tıkanıklığı yaşadım.geçen sene tedavi görürken bebeğim gelişmedi ve alındı.şimdi yine bebek istiyorum ve tedavi görüyorum.hergünde fragmin iğne vuruluyorum.hamilelik boyuncada devam edeceğim.geçen hafta doktorumu değiştirdim eski doktorum genetik mutasyon testi yaptırmamıştı.yeni doktorum bütün testleri istedi.6 tüp kan alındı ama sonuçlar 20 gün sonra çıkacak.test sonucuna göre belkide fragminin dozunu arttıracakmışız.Allah hakkımızda hayırlısını versin...

kızlar bende iki bebegimi kaybettim izmirde bu durumda tecrübeli doktor tanıdıgınız varmı , varsa lütfen burda yazarmısınız şimdiden çok teşekkür ederim

cevap yazan olmamış ama tekrardan soruyorum kızlar izmirde bu konuda bildiginiz konusunun uzmanı bir doktor varmı tavsiye edermisiniz lütfen.

kızlar bende aranıza yeni katıldım ama çok uzun zamandır takipteydim burada ve bana çok faydası oldu çok şey öğrendim.bende 7 ay önce 7 aylık düşük doğum yaptım bebeğim kan pıhtılaşmasından dolayıydı karnımda öldü.şimdi hap kullanıyorum doktorumun tavsiyesiyle.tekrar bebek konusunda kendimi hazır hissetmiyorum.korkuyorum hem iğnelerinden hem aynı şeylerin olacağından...

kızlar kocaelide kan pıhtılaşmasyla ilgili hangi doktora gidiyorsunuz yada gitmeyi düşünüyorsunuz?

kızlar kocaelide kan pıhtılaşmasyla ilgili hangi doktora gidiyorsunuz yada gitmeyi düşünüyorsunuz?

canım merhaba ben de aynı dertten çekiyorum. düşüklerim oldu. yarın konakta emek diye bir dr randevu aldım. erkan beye gidiyorum normalde ama tahlil sonuçlarımı bugün aldım ve faktör 5 leiden mthfr 1298 heterozigot pai-1 genotip ace genotip apo 3/3 alleli çıktı nedir bunlar anlamadım acilen sormam gerek yarın emek doğer diye genç bir dr randevu aldım kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

kızlar bende aranıza yeni katıldım ama çok uzun zamandır takipteydim burada ve bana çok faydası oldu çok şey öğrendim.bende 7 ay önce 7 aylık düşük doğum yaptım bebeğim kan pıhtılaşmasından dolayıydı karnımda öldü.şimdi hap kullanıyorum doktorumun tavsiyesiyle.tekrar bebek konusunda kendimi hazır hissetmiyorum.korkuyorum hem iğnelerinden hem aynı şeylerin olacağından...

canım çık geçmiş olsun sen hamileliginde igne kullandıgın haldemi bebegini kaybettin acaba

merhaba kızlar ben 3 düşük yaptım ama düşüklerimin bir nedeni bulunamadı doktorum kan sulandırıcı iğne olmam gerektiğini söyledi çünkü testlerde görünmeyen milyonlarca pıhtılaşma sorunu olabilir dedi. şimdi kafama takılan sizin testlerde çıkıp kullandığınız iğneyi ben hamile kalınca doktorum az bir doz olarak 0.4 ml. le başlayacağız dedi. testlerde görünmeyen bir pıhtılaşma durumu olabilir mi? bir de 0.4ml az bir doz mu sizlerinki kaçlık? Ankarada olanlar düşük konusunda kime gidiyorsunuz? teşekkürler..

merhaba kızlar ben 3 düşük yaptım ama düşüklerimin bir nedeni bulunamadı doktorum kan sulandırıcı iğne olmam gerektiğini söyledi çünkü testlerde görünmeyen milyonlarca pıhtılaşma sorunu olabilir dedi. şimdi kafama takılan sizin testlerde çıkıp kullandığınız iğneyi ben hamile kalınca doktorum az bir doz olarak 0.4 ml. le başlayacağız dedi. testlerde görünmeyen bir pıhtılaşma durumu olabilir mi? bir de 0.4ml az bir doz mu sizlerinki kaçlık? Ankarada olanlar düşük konusunda kime gidiyorsunuz? teşekkürler..

canım bende dördüncü gebeligimi gecirmiştim 2 ay önce bendede kan pıhtılaşması var ve hamile kaldıgım zaman o igneyi vurul dum0.4ml lik ama yinede düştü doktorum yine hamile kalırsan bu igneyi vurulcan dedi

dilay canım birşey sorcam kalp atımını duyup sonramı kaybediyorsun bebegini yoksa daha erkenmi kaybediyorsun

Asnil, canım benim önce kalp atışları duyuluyor 7. haftada birşey oluyor ve iki gebeliğimide 8. haftaya giremeden kalp atımları durduğu için düşürdüm. ne yapacağım bilemiyorum sen de mi bu şekilde bir durum geçirdin benim gibi olan var mı kalp atımı duyulduktan sonra bebeğini kaybedenler nasıl bir tedavi görüyorlar merak ediyorum. 1. ve 3. düşüklerim kalp atımı durması 2. gebeliğimde ise 4,5 aylık su kesesi erken geldiği için kaybettim. şimdi ne yapmam gerekiyor tavsiyelerinizi bekliyorum....tahlillerimde hiç bir neden bulunamadı sebepsiz düşük diyorlar... deneyeceksin hangisinde tutarsa hesabı ama benim psikolojimi düşünen yokkkkk maalesefff...

Asnil, canım benim önce kalp atışları duyuluyor 7. haftada birşey oluyor ve iki gebeliğimide 8. haftaya giremeden kalp atımları durduğu için düşürdüm. ne yapacağım bilemiyorum sen de mi bu şekilde bir durum geçirdin benim gibi olan var mı kalp atımı duyulduktan sonra bebeğini kaybedenler nasıl bir tedavi görüyorlar merak ediyorum. 1. ve 3. düşüklerim kalp atımı durması 2. gebeliğimde ise 4,5 aylık su kesesi erken geldiği için kaybettim. şimdi ne yapmam gerekiyor tavsiyelerinizi bekliyorum....tahlillerimde hiç bir neden bulunamadı sebepsiz düşük diyorlar... deneyeceksin hangisinde tutarsa hesabı ama benim psikolojimi düşünen yokkkkk maalesefff...

çok geçmiş olsun canım, durumuna inanki çok üzüldüm umarım en kısa zamanda saglıklı bir gebelik yaşayıp saglıkla bebegini kucagına alırsın . Benim iki kurtaj oldu ikisindede kalp atımı hiç alınmadıgı için aldırmak zorunda kaldım en son 14 temmuzda oldum ve halen adet olamadım bugun doktora gittim kan testi verdim bakalım cumaya tekrar gitcem belki adet sökücü falan verir çünkü 60gün oldu halen adet olmadım ben .

off kızlarr kafam çok karıştı ben 3 düşük yaptım düşüklerimin nedeni yok sebepsiz tekrarlayan düşük... bu kan sulandırıcı iğneyi kullandığı halde düşk yapanlar da varmış benim gibi sebepsiz düşük yaşayanlar ne yapıyor acaba nasıl bir tedavi görüyorlar doktorlar tatmin etmiyor beni deneyeceksin diyor doktorum ya yine düşerse? bu sefer iğne kullancaz diyor ama benim pıhtılaşma sorunum yok kullananlar pıhtılaşma sorunu olduğu için kullanıyor iğneyi ben ne için kullanacağım anlamadım yardımcı olacak var mı içinizde? sürekli düşük yapıp sonuca ulaşan var mı?

asnil çok geçmiş olsun umarım tahlillerinde bir sorun çıkmaz. senin hiç mi duyulmadı kalp atışları bebeklerinin. kaçıncı haftalarda yaptın düşüklerini.

X