Beyaz renk mobilya kullananlar bakabilir mi?

desdomona

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2007
400
2
nişanlıyım ve yaza düğünüm var. mobilya modelleri bakıyorum. koyu renk tavsiye etmiyorlar çok toz kapıyor diye. beyaz renkleri gerçekten beğeniyorum. acaba bunlar da kısa sürede lekelenir mi?kullananlar deneyimlerini aktarabilir mi?
benim beğendiğime örnek bir yemek odası
16le2.th.jpg

Son düzenleme:
Hayırlı olsun arkadaşım öncelikle...yerimseniben
Yatak odam krem ama beyaza yakın çok açık renk yani..
Salondaki yemek odası takımım da krem ve kahve tonları var.
Her ikisinden de çok memnunum. Ben çok titiz bir kadın olmadığım halde pek bir zorluk çekmedim.naniknanik
Yatak odasındaki makyaj aynasının önündeki konsola neler neler dökmedim. Aseton,vücut sıkılaştırıcı krem,normal krem vb.. Hemen sildim,iz kalmadı yani..:dance:
Ayrıca bekarken tüm odam bembeyazdı. O yatak odasını da şimdiki evime boş minik odaya yerleştirdik. Ona da bilummum ürünler dökülmüştü. Taş gibi maşallah! Zaten öyle olmasa bu evime getirmezdim..jeyyar
Yine de başka yanıtları da değerlendir derim.
Kolay gelsin,mutluluklar dilerim...:1rolleyes:

merhaba canim
bende koltuklarimda dahil olmak uzere mutfagimda ve yatak odamda bembeyaz:asigim:
fakat
goruntu olarak gercekten cok guzell ,alcagin mobilyanin kalitesine birde laminat olmasina dikkat et oyle her bezi surdugun beyaz mobilya esyasida lekeyi yok etmiyor kalici olabiliyor bu genelde laminat olmayanlarda oluyor :1no2:

doğal malzemeden yapılan ve sonradan boyanan mobilyalar zamanla sararıyor dayım mob.cı bana fi tarihinde bile modayken beyazı aldırmamıştı.

ama yatak odası genelde arka ve karanlık odalar olduğu için yine de beyaz dışında herhangi bir açık rengi tavsiye ederim.sengözlerimebaksanab

kızım 1 yıl önce evlendi yatak odası krem ve turuncuya bakan bir sarı çok hoş duruyor 3 kapağı beyaz, soldaki aynalı 3 kapağıda turuncu ve tüm gardrobun etrafı ayrıca turuncu dekor çerceveli falan. turuncular odaya ışık ve enerji veriyor gerçi benim kızım çocuksu renkleri seviyor antresi beyaz üzerine bıcır bıcır pembelerle süslü bir halı ama çok güzel.:nazar:

merhaba. öncelikle hayırlı olsun. ben 15 ay mobilyacıda calıştım. genelde beyaz tercih ediliyor. cok fazla şikayet gelmedi.sana bir kac site önerebilim
www.familygroup.com jüpiter yemek odası ve yatak odası
www.ulumobilya.com
www.sanatmobilya.com. panama ve everest yatak odası
konforunda volume yatak odasını önerebilirim. cok saglam ve kullanıslı
insallah içine sinen esyalar alırsın
linklerden açamazsan google dan arama yaparsan kolayca bulursun

Son düzenleme:
merhaba. öncelikle hayırlı olsun. ben 15 ay mobilyacıda calıştım. genelde beyaz tercih ediliyor. cok fazla şikayet gelmedi.sana bir kac site önerebilim
www.familygroup.com jüpiter yemek odası ve yatak odası
www.ulumobilya.com
www.sanatmobilya.com. panama ve everest yatak odası
konforunda volume yatak odasını önerebilirim. cok saglam ve kullanıslı
insallah içine sinen esyalar alırsın
linklerden açamazsan google dan arama yaparsan kolayca bulursun

çok teşekkür ederim canım. gerçekten güzel modeller var.

Canım benim de tüm takımlarım krem rengi, sürekli toz almak gerekmiyor ama güzel bir malzemeden yapılmış olmasına dikkat et. Bana gelen tüm arkadaşlarım benim evim kadar aydınlık ve ferah bir ev görmediklerini söylediler, huzur veriyormuş, gerçekten de ben de tavsiye ederim.

Canım benim de tüm takımlarım krem rengi, sürekli toz almak gerekmiyor ama güzel bir malzemeden yapılmış olmasına dikkat et. Bana gelen tüm arkadaşlarım benim evim kadar aydınlık ve ferah bir ev görmediklerini söylediler, huzur veriyormuş, gerçekten de ben de tavsiye ederim.

nasıl anlayacağız güzel malzemeden yapıldığını?adı ne mesela?markası ne ya da?

benım evımın salon yatak odası hepsı beyaz mobılyadan olusuyo ve ben cok emlunum bence en ıdalı beyaz koyu rengenazara toz olayı daha az oluyo tavfsıye ederım cok sık duruyo ve sopr aynı zmanda hersey yakısıyor ıcıne ve odayı daha buyuk gosterıyo beyaz oldugu ıcın

eger ıst da oturuyosan mobılyanın kralı maskoda derım ve bayram pasada harıka modeller var uzaga gıtmeye gerek yok

benım evımın salon yatak odası hepsı beyaz mobılyadan olusuyo ve ben cok emlunum bence en ıdalı beyaz koyu rengenazara toz olayı daha az oluyo tavfsıye ederım cok sık duruyo ve sopr aynı zmanda hersey yakısıyor ıcıne ve odayı daha buyuk gosterıyo beyaz oldugu ıcın

teşekkürler. sanırım herkes memnun kullanan.

Benim mutfak da dahil olmak uzere herseyim beyaza yakin biraz kirik beyaz diyebilirim...bende cok memnum cok ferah duruyor ve temizlemeside bence kolay...Hergun yapilan islerden fazlasina gerek kalmiyor diyebilirim yani..Bu arada hayirli olsun.....

nasıl anlayacağız güzel malzemeden yapıldığını?adı ne mesela?markası ne ya da?

Canım benimki markalı değil. Babamın tavsiyesi ile tüm mobilyamı aynı mobilyacıdan aldım, kendi imalatları olduğu için de daha hesaplı olmuştu, yanında bir sürü de aksesuar vermişlerdi. Mesela cam orta sehpa, servis sehpası,mutfak masası 6 sandalyesi ile ve yine açık renk fortmanto. Ben çok memnunum. Büyüklerine danış, onlar daha tecrübeli oluyorlar mobilya konusunda, rengine ve modeline sen karar ver.

tüm ev beyaz mobilyalarla hoş olmaz bence. arada bazı yerleri beyaz yap derim. izmirde olsaydın yardımcı olurdum sana.

merhaba semdekor ben izmirdeyim ve yardımına çok ihtiyacım var Haziran da düğünüm var ve ben bir türlü mobilya beğenemiyorum.

selam finduk. istediğin zaman dükkanımıza gelebilirsin. her türlü mobilya imalatımız bulunuyor. sana özel tasarım yaparız ve senin mobilyaların sadece senin evinde olur yerimseniben:sm_cool:

X