Göz Çevresi Bakımı Si gzler iin nerisi olan?

...:::hasret:::...

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2007
7
0
34
her sabah kalktığımda ayna karşısın ageçtiğmde şişmiş gözlerle karşılaşmaktan çookk sıkıldım.. uykum gayet düzenlidir bilgisayar ve tv ile günlük minasebetim 4 saati geçmez:)))) ama gözlerim çok şişiyor.. napsam ne dersiniz bi yardımcı olun :)))))))))))))))

Ay bana kizma canim ama benim gozlerim sistimi cok hosuma gidiyo japonlar gibi super ya valla bosver gecmesin ben ozellikle sisirmeye calisiyorum bak ::roflol:

her sabah kalktığımda ayna karşısın ageçtiğmde şişmiş gözlerle karşılaşmaktan çookk sıkıldım.. uykum gayet düzenlidir bilgisayar ve tv ile günlük minasebetim 4 saati geçmez:)))) ama gözlerim çok şişiyor.. napsam ne dersiniz bi yardımcı olun :)))))))))))))))

canım normal içtiğin çay var ya o bildğin demden biraz pamuğun üstüne dök ve gözlerini kapatıp üstüne koy onun sıcaklığıda iyi gelir göz şişkinliğine bende yarıyo umarım sendede yarar kendine ii bak :1hug:

bitkisel çay içtiğin zaman gece yatmazdan önce çay poşetini özellikle ıhlamur veya ısırganotu olabilir gözüne koy ve 10 veya 15 dk beklet farkı göreceksin canım

X