27 mart heyecan dorukta

HAZXIXRAN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2008
16
0
arkadaslar 27 martta epudüral sezeryanla doğum yapacağım cok heyecanlıyım ve korkuyorum henüz çantam bile hazır değil (36+3)

ayy ne güzel kavuşcaksın bebişine, darısı bizim olsun, ya canım o çantayı hazırla kısa sürede belli olmas bazen sürprizler olabilio, ya erken gelmek isterse bebiş, hazır dursun bence, Allah kolay bi doğum nasip etsin canım, sağlık diliyorum sana, iyi haberlerini bekliyoruz

canım cok tesekkur ederım heyecendanmı neden bır turlu hazırlamak ıcımden gelmıyor bırde sorun var gıbı kordon dolanması olabılır dedı dr bakalım yuzune cok yakın dedı bebısın endıselıyım bıraz

canım senin heyecanını anlayabiliyorum. benim SAT 21 Haziran ' a göre doğurma günüm 27 mart ı gösteriyor. doktorda bişey söylemedi .. sezeryan mı normal doğum mu olcak hiç belli değil. şu an benim ki ani hareketler yapıp beni çok heyecanlandırıyor , alttan çıkacakmış gibi iteliyor kendisini :)) korkuyorum. bence üşenme çantanı hazırla , biz burdan çoook erken doğum yapan arkadaş haberleri aldık almaya da devam ediyoruz :)))

X