Cilt Bakımı Ürünleri Madecassol ve bepanten yüzde tüylenme yapıyor!

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
ya kızlar bende bepanten aldım...
ama üstünde MERHEM yazıyor...
ne dersiniz bu sizin kullandığınızdanmı?

Bepanthene krem kullanın yüzünüze merhem değil. Alırken krem derseniz kremini verirler zaten. Merhem katı ve yağlı, yüze sürülecek gibi değil yani...

yaa kızlar vallahi deli ettiniz durun şimdi bi, canım öncelikkle senin için çok üzüldüm ama herkes için aynı etkiyi gösterirmi bilmiyorm zaten 6 ay gibi uzun bi zamandan bahsetmiş arkadaşımız yani şahsen ben okadar uzun süre bişey kullanamıyorum maymun iştahlık var bende en fazla 3 ay bi ürün bitesie kadar işte. şimdi bepantenin 3 ayrı versiyonu var artık onun ambalajıda değişti ama merhem olan en koyusu yani yanık gibi tıbbi amaçlar için uygun bi de turuncu kremi var, bideeeee yeşildi eskiden şimdimavi çizgisi var onun su oranı yüksek nemlendirici gibi yani günlük kullanıma en uygunu o. onu kullanın derim ben. ya zaten cildi bazen kendi haine bırakmak lazım arkadaşlar yada sürmek yerine herşeyi biraz yememize dikkat etmeliyiz maydonozu salatalığı bol tüketin düzenli kullanında bakın bakalım kalıyomu o sorunlardan eser... nolur telaş yapmayın bide herkes bişeyler yazmış boşverin bazı şeylerde olcağına varıryani ona bakarsanız sağlığımızı cilt güzelliğimizi tehdit eden o kadar fazla şey varki hayatımızda heran iç içeyiz onlarla, napalım ilk çağlarda dünya tertemizken doğamamışız yinede şükredip stresten uzak duralım ya böyle olursa diye düşünüp durmayalım çünkü insan farkında olmadan beynine öyle yap die emir verio had öptüm hepinizi sağlıcakla kalın...

çok doğru yazmışsın valla hemşerim bende bişeyler yazıcaktım ama bişey bırakmamışsın..ben 1 tüp bepanthen bitirdim bişey olmadı.belki tüylerin çıkışını hızlandırıyo olabilir çünkü hücreleri yeniliyo ama 1 tüp çoğaltmadı bende.zaten yaz geldiğinden beri bıraktım kullanmayı terletiyo o tür kremler..
herşeyi oluruna bırakın bazen ve çok memnun kalsanız bile hiç bir ürünü çok uzun süre kullanmayın derim ben..doğaldan şaşmamak gerek...a.s.

her ikisinide kullanıyorum memnunum + kıllanma gibi bir şey yok
ama herkeste değişiklik gösterebilir etkileri

merhemler çok yağlı sonuçta, öyle yüze nemlendirici niyetine sürekli kullanıma uygun bişey değil. kullanmak istiyosanız merhem değil krem formunda olanını alın

madecassol tüylenme filan yapmazz...ben yüzümede çatlaklarımada sürüyorum..olmadı bişi...doktora danışın bence..saça hiç sürülmez..yapan bephantendr belki..ben birtek saçıma kullanıyorm bephanteni..ampülünü...

çatlakların iyileştimi acabaa??? bide ne renkdi çatlakların

ben doktora sordum kıllanma yapıyormuş yüzde o yüzden kullanmasam olur mu diye hiç kimseden duymamıştım şimdiye kadar bebanteninin kıllanma yaptığını dedi asla korkma onemlendirici istediğin kadar yüzüne sürebilirsin bişey olmaz merak etme dedi

Bepanteni kıştan beri kullanıyorum biproblem çıkarmadı bende tüylenme falan olmadı kafamçokkarıştı

bende bepanten kullanıyorum kaç yıldır çok menmnunum hiç kıl falanda yok arada da madecassol kullanıyorum gayette memnunum cıldımde hiç birşey yok

Doktorum, doğum sonrası göğüs ucu çatlakları için yazmıştı bana bu iki kremi
karıştırıp sürmem için. Nemlendirici olarak kullanıldığını duyunca şaşırdım CADIARZU

ya kızlar bu bepantenle ilgili yazıları okudum yüzde kullanmayı bende kullanıyorum bi sorun yok bazı arkadaşlar tüylenme yapıyor demiş doğru olabilirde benim aklıma muzip bişi geldi öyle olsaydı bebeklerin popoları kıl yumagı olurdu :):KK66::KK66:

Bepanten kremi 3 aydır her sabah ve akşam kullanıyorum.Yüzümdeki tüylenmeler ciddi farkediliyor.Aldırdığım kaşım ve bıyığım bile çok hızlı çıkıyor.

madecassol çatlaklara iyi gelior diye ögrenmıstım o da mı tüylenmeyı arttırıyor .(

Madecassol bepanten plus ve merhem hametan hepsinie kullanıyorum : Madecassol ve bepanten i gece hametanı gündüz kullanıyorum diğerleri güneşle pek iyi arkadaş değilmiş bi sıkıntım yok kıl köklerini uyardığı doğru bende ilk kullanımlarda bıyıklarım çabuk geliyodu ama yeni kıllar çıkarmıyo olanı daha çabuk getriyo sadece ben saç derime bile sürüyorum bi zararını görmedim aksine yüzümü kadifemsi yapıyo . özelliklede kışın daha bir özenli bakım lazım ya bende bunları kullanıyorum. bi zararı yok. ama herkeste etkisi farkı olabilir. :92:

İlacın prospektüsünde böyle bir yan etki bulunmuyor, doktora da danıştım bünyesel olarak yapabilir fakat sık görülen bir durum değil dedi. Ben yıllardır sivilcelerim için kullanıyorum böyle bir sıkıntı yaşamadım.

merhaba 6 aydır burdan aldığım öneriler doğrultusunda kullandım. şimdi sakallarım var.sarışın olduğum için hiç tüyüm yoktu şimdi erkek olsaydım sakallarımın nasıl olacağını görüyorum kullanacak olanları uyarmak istiyorum.:eek:klava:
Merhaba yazınız dikkatimi çekti tuylenmeniz kremden olamaz ben bu kremleri lazer işlem sonrasi hastalarimda kullanıyorum reaksiyon için öyle olsaydı bütün hastalarimda daha çok tuylenme olurdu size önerim hormon testi yaptırmanız yüzdeki tuylenme boyun ve çene kisminda ise hormonal yumurtalık kisti ve birçok sebebi vardır kullanılan ilaçlar ve yüzünüze E vitamini kullanmayın asıl tuylenmeye sebeb bu krem lere karistirdiginiz vitaminler dir .
Mens döneminin 2.günü kan verip hormon testi yaptırmanız iyi olur

ben madecasol-bepanten ve e vitamini birleştirip kullanıyordum...bepanteni uzun senelerdir herhangi bişeylerde kullandıgımız ve aksi birşey de gözüme ilişmediği için tereddüt etmemiştim.isuwaelis keşke görseymişim senin yazını da..neyse zararın neresinden dönülürse kardır... kullanmam artık.
Bunları bende karıltırıp kullanmayı düşünüyordum ama siz kullanmışsınız nasıl bir etkisi oldu sivilceleriniz geçti mi yada kıllanma yaptı mı?

X