Regl günü gelmeden gebelik belirtileri????

ya benimde geçen ay 5 gün geçti ama sonra oldu nama normalde çok düzenlidir.birde diyolarki bozuluyorsa hazırlanıyor demektir.şimdi adetime 6 gün var.yine belirtiler var gibi ama bilmiyorum psikolojikmi ama normalde benim göğüslerim acımaz bu ay bugün bir ara biraz acıdı sonra hafifledi birde ay içinde sağ kasığımda batmalar ağrılar falan oldu doktor bana sağ yumurtamın daha iyi çalıştığını söylemişti.bilmiyorum ya aslında çok da heves
im yok çünkü çok umudum kırıldı 3 yıldır.

CANIM BENDE SENİNLE TIPA TIP AYNI DURUMDAYIM REGLİME 6 GN VAR STRES YAPMADAN BEKLİYORUM
BU ARADA İLK DEFA SENDEN DUYUYORUM ADET DÜZENSİZLİĞİNİN BİR HAZIRLANMA AŞAMASI OLDUĞUNU..
BENİMDE GEÇEN AY 1 HAFTA GCİKTİ NORMALDE ÇOK ÇOK NADİR OLUR BENİM..
HATTA HAMİLEYİMDİR FALAN DEDİM AMA DEĞİLMİŞİM..
BENİM ADET GÜNLERİM ENNN FAZLA BİR VEYA 2 GÜN İLERİ ATAR AMA
GEÇEN AYY TAM 1 HAFTA ATTI..(BANA DA İLGİNÇ GELDİ)
BU AY BELİRTİLER BENDE DE YOĞUN AMA KAFAYA TAKMIYORUM. SENDE UMUDUNU KAYBETME BENCE OLUR İNŞ...HEP DUA EDELİM OLDUMUyerimseniben

bana da birseyer oluyor 7 gün falan var ama kasıklarımda sancılanma goğuslerde hasasıyet ne bu psıkoljık mi acaba?midem de bulanıyor.hamile miyim.regl günüm bir gelse de anlasam.bu ay bari olsun yaaaa.çok çalıştık çokkkk. kızım kardeş bekliyor hem. paralarını biriktiriyo kumaraba taştı ne zaman alacagız kardeşi anne dedikçe üzülüyorum:KK43: rabbim hayırlısını versin.[/QUOT

bu gün test yaptım hamileyim.çok mutluyum:)delikafadulden

tebrik derim byzbyzbyzcim...
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş.

slm arkadaşlarr ben siteye yeni katıldım sorum olacak yardımcı olurmusunuz
5 yaşında bir kızım bar ve 5 senedir spiral vardı 2 ay önce çıkarttıdım hamile kalmak istiyorum
geçen ay 5 gen gecikti test yapmadım buay tam gününd egeldi ama 5 senedir hiç almadığım kadar kilo aldım 2 haftadır göğüslerimde büyüyo tatlıyı sevmem ama canım sürekli tatlı istiyo sizce hamile olabilirmiyim hasta adet gördüğüm halde ?
ltfn bilgisi olan varsa cevaplasın...alkisalkisalkissenağlama

MERHABA A CANAN
inanamazsın ama seninle aynı durumdatım 15 gündür göyüslerimi zaptedemez oldum sabhları komşularıma kahvaltıya gidiyorum çünki miğdemin bulantısından mutfağa giremiyorum ama 2 kez kan testi yaptırdım sonuç hayal kırıklığı adet günüm 20 sinde olmam gerekiyor deli gibi 20 sini bekliyorum

slm arkadaşlarr ben siteye yeni katıldım sorum olacak yardımcı olurmusunuz
5 yaşında bir kızım bar ve 5 senedir spiral vardı 2 ay önce çıkarttıdım hamile kalmak istiyorum
geçen ay 5 gen gecikti test yapmadım buay tam gününd egeldi ama 5 senedir hiç almadığım kadar kilo aldım 2 haftadır göğüslerimde büyüyo tatlıyı sevmem ama canım sürekli tatlı istiyo sizce hamile olabilirmiyim hasta adet gördüğüm halde ?
ltfn bilgisi olan varsa cevaplasın...alkisalkisalkissenağlama

slm arkadaslar ben yeni uye oldum oncelikle kendimi tanitiyim benim ilk evliligimden 2 cocugum var ama yasim cok kucuktu ozaman nasil oldu cocuklar bilmiyorum ve hemde unuttum ve simdi ikici evliligimi yapatim 5 yil once ve simdi bebis istiyoruz bendede spirail vardi ve martin 27 de cikarttirdim ve 2 aydir bebis bekliyorum bu 3 ayin icindeyim yani ria alinali insallah diyorum arkadaslar nasip yuce rabbim isterse herkese verir ve kizlar bende 5 gundur bazi belirtiler var oncelikle pazar gunu cok kasiklarim agridi hemde cok iki buklumdum ve bu gunde goguslerimde gerilme var hassaslik ama kasiktada devam ediyor hassaslik ve cok uyumak istiyorum ayni iste calisiyorum ama bu hafta olu gibiyim sizce ola bilirmi cvp verirseniz sevinirim ha bu arada reglime 10 gun var :bbo:yerimseniben

kızlar ben hamile olduğumu yeni öğrendim 4 haftalık günlerim 3 gün falan geçmişti bende hep bu belirtileri okudum bende neler oldu sayayım size adetime bir hafta kala ağızımın tadı gitti sanki ilaç içmişimde onun acısı var gibi tuhaf gece yarısı kalkıp tatlı atardım ağzıma.sonra sık idrara çıkma ama çok suda içiyodum ve son 3-4 gün kasıklarımda adet ağrısı gibi ağrı oldu normalinde hiç ağırmazdı kasıklarım benim.songün idrar tahlili yaptım negatif çıktı 2 gün daha geçince kan tahlili yaptırdık ve pozitif çıktı. allahım hepinize kısmet etsin işallah

ne guzel ne mutlu sana ayferrcim umarim cok saglikli hamilelik donemi gecirirsin
insalah allah bize isteyenlerede en kisa zamanda gosterira.s.

arkadaslar bende sıteye yenı uye olanlardanım.sıze bırsey sormak ıstıyorum.benım adetlerım hep 1 hafta erken gelırdı.subat 1 de regl oldum.ve gecen ay 31 cekıyordu.bu ay 28 adetım hala gelmedı.gebe olabılırmıyım.belirtileride var.kasıklaarım cok sert ve akıntı 3 .4 gnden berı var.lutfn fıkrınızı söyleyın.:44:

merhaba arkadaşlar ben de regl günümü bekliyorum.Sadece halsizlik ve baş dönmesi gibi şikayetler var,regl olmama 9 gün kaldı.İlk bebeğimi 22 haftalıkken kaybettim kan pıhtılaşması yüzünden.^sene sonra tekrar cesaret edebildim ve çalışmaya başladık.Allah hepimize hayırlısını versin.

allahım isteyen herkese bebek versin inş.senin içinde hakkında hayırlısı neyse o olsun canım.inş beklediğin bebek yoldadır:)))

merhaba kızlar bişey sormak istiyorum bnim son 4 ayki adet tarihleri 16 temmuz 15 ağustos 11 eylül ve 10 ekim bekelenen adet tarihi internette 8 kasım yazıyor.bugün adet olmadım aslında son 11 eylüle kadar her zaman ayın 15inde olurdum 2 aydır böyle oldu hamileliğe hazırlıyodur rahim falan dediler ama sizce hamile olabilirmiyim belirti olaraknormalde bende hiç olmaz ama özellikle yemek yerken baş dönmesi oluyor sık sık her öğün gibi bişeyç...

merhaba kızlar bişey sormak istiyorum bnim son 4 ayki adet tarihleri 16 temmuz 15 ağustos 11 eylül ve 10 ekim bekelenen adet tarihi internette 8 kasım yazıyor.bugün adet olmadım aslında son 11 eylüle kadar her zaman ayın 15inde olurdum 2 aydır böyle oldu hamileliğe hazırlıyodur rahim falan dediler ama sizce hamile olabilirmiyim belirti olaraknormalde bende hiç olmaz ama özellikle yemek yerken baş dönmesi oluyor sık sık her öğün gibi bişeyç...

genelde regli belirtilerinin aynısı oluyor kasıkta ağrı gögüslerde hassasiyet gbi ama dilersen 2 gün daha geçirdikten sonra bir kan testi olup beta hcgne bir baktır o kesin sonucu söyler

peki bi kaç gün daha bekleyim bakalım benimde hiç regl belirtim olmaz öyle sancı falan birdendire olur olduktan sonra 1 saat ağrım olur ama pek belirti olmuyo nedense ama ihtimal çok az sanırım daha bugün adet günüm belki de akşama doğru gelir....

Selam arkadaşlar siteye yei üye oldum. öncelikle size kısaca başımdan geçen ve çok zor toparlandığım olayı anlatmak istiyorum. Ben 31.12.2007 günü maalesef 2 aylık bebeğimi düşük sonucu kaybettim. Toparlanmam çok zaman aldı hala o günü aklımdan çıkaramıyorum... Asıl kafamı kurcalayan galiba tekrar hamileyim emin olmamakla beraber regl gecikmesi dışında tüm belirtileri yaşıyorum.... Bebeğim olmasını çok fazla istiyorum ama henüz düşük sonrası erkenmi acaba diye de korkularım var... Şüphelenmeme sebep olan belirtiler; baş dönmesi ( şiddetli ve sık ), mide bulantısı ( ne yersem ne içersem hemen ), mide yanması, göğüslerim hassaslaştı elleyemiyorum, halsizlik ve uyumaya eyilim kolumu kaldırmaya halim olmuyor yataktan kalkamıyorum, kasıklarımda sancı sanki regl olacakmışım gibi ve son 3 gündür sağ bacağımda kasığıma doğru kasılma oluyor, gaz şişkinlik ve bu da bir sebep mi bilmiyorum duymuştum ne kadar doğru ama kirpiklerim karışmaya başladı rimel sürdükçe daha çok karışıyor aynı zamanda nefes darlığım var hafif olarak... Bunlar gebelik belirtisi gibi geliyor bana ama emin değilim. regl günüme hemen hemen 7 gün var daha... Ama bu belirtileri ben 10 gündür yaşıyorum ilk olarak göğüs hassaslaşması ve baş dönmesi başladı. Sonucun negtif çıkacağını bile bile eczaneden test aldım dayanamadım tabiiki regl günüm geçmediği için negatif çıktı. Kan testi yaptırsam kesin çıkarmı sonuç 7 gün varken reglime? bir de 2,5 ay önce düşük yapmış olmam eğer bebişim varsa bir risk oluştururmu? birde benim eşimle aramda kan uyuşmazlığı var düşük sonrası 3.gün iğne oldum bu iğneyi 3.gün olmuş olmam geç sayılmaz dimi? 72 saat dolmak üzerekn olmuştum iğneyi... ama en önemlisi sizce boşunamı ümitleniyorum... Şimdiden çok teşekkürler arkadaşlar....a.s.

allah gönlüne göre versin işlh hamilesindir,erkenmi diye korkma bende düşüktn 2 ay sonra hamile kaldım birşey olmadı allahaşükür hatta çok iyi oldu nekadar geç hamile kalsaydım okadar acım çoğalacaktı unutamayacaktım bende yarın adt olacam günüm bizde oğluma kardeş istiyruz 3 aydır bakalım işlh allah isteyen herkeze versin belirtiler ise ben 2 kere hamile kalmama rağmen anlayaamıyorum çünkü adet belirtileriyl aynı sadece bulantılar okadar erken başlamamıştı bende kasık ağrısı ve göğüs ağrısı oluyodu heran adet olacak gibi adetle bi farkı yok yani

Merhaba arkadaşlar...

Ben 24 yaşındayım ve henüz 2,5 aylık evliyim. Eşim de ben de bebeğimizin olmasını çok istiyoruz. Kimisi gençliğinizi yaşayın biraz diyor ama biz bir an önce olsun istiyoruz. En son 25 ekimde regl oldum ve ben çok nadir olaylar dışında yani üşütme falan olmadıkça 28 günde bir düzenli olarak regl olurum. Hesabıma göre gelecek reglim de 22 kasıma denk geliyor, yani daha 5 gün var. Ama yaklaşık 5-6 gündür tatlı tatlı baş dönmeleri oluyor, yani öyle beni yere düşürecek cinsten değil de hani ilaç kullandıktan sonra vücutta tatlı bir ağırlık ve hafif hafif baş dönmeleri olurya öyle. Bende normalde hiç böyle olmazdı. Göğüslerim çok acıyor dokunulmayacak derecede ama zaten göğüslerim regl olmadan önce acırdı, yani her adetten önce olan şey acıması umutlanmayayım diye hamileliğe bağlamak istemiyorum acımasını. Arada mide bulantılarım oluyor ama aşırı değil, öyle yiyeceklerden tiksinme yok arada bir hafif bulantılar. Sonra göz kapaklarım çok ağır geliyor, yorgunluk hissi var, evime çıkarken sanki bacaklarım tutmuyor, hastalıktan kalkınca vücut titremesi olurya cansızlıktan öyle oluyor ağır ağır çıkıyorum. Çok tecrübesizim, annemlerle paylaşsam heveslenmelerinden korkuyorum, hayal kırıklığına uğratmamak için, evde yapılan test de ancak adetten 10 gün sonra sonuç verirmiş. Eşime anlatsam o da benden beter tecrübesiz:KK70: bahsettiğimde bebek geliyor diye sevincinden uçuyor falan:KK70::KK70:, kısacası tecrübelerinizden yaralanmak istiyorum. Sizce ben hamile miyim? Teşekkür ederim şimdiden.

herkese iyi akşamlar.8 ay önce yaşadığım düşükten sonra artık ben de bebek istiyorum arkadaşlar.ama bayramda eşimle ayrı kalmamız nedeniyle adetimden 12 gün önce çalışmaya başlayabildik yani 5-6 gün oldu.adetim çok düzenli olduğu için yumurtlama dönemini kaçırmış olabiliriz,ama yine de bi umut diyorum.bu kadar çabuk erken belirti vereceğini sanmam ama sabah bulantım vardı ve ilk hamileliğimde olduğu gibi parfüm kokusu içimi geçirdi.hakkımızda hayırlısı inşallah...

Merhaba arkadaşlar...

Ben 24 yaşındayım ve henüz 2,5 aylık evliyim. Eşim de ben de bebeğimizin olmasını çok istiyoruz. Kimisi gençliğinizi yaşayın biraz diyor ama biz bir an önce olsun istiyoruz. En son 25 ekimde regl oldum ve ben çok nadir olaylar dışında yani üşütme falan olmadıkça 28 günde bir düzenli olarak regl olurum. Hesabıma göre gelecek reglim de 22 kasıma denk geliyor, yani daha 5 gün var. Ama yaklaşık 5-6 gündür tatlı tatlı baş dönmeleri oluyor, yani öyle beni yere düşürecek cinsten değil de hani ilaç kullandıktan sonra vücutta tatlı bir ağırlık ve hafif hafif baş dönmeleri olurya öyle. Bende normalde hiç böyle olmazdı. Göğüslerim çok acıyor dokunulmayacak derecede ama zaten göğüslerim regl olmadan önce acırdı, yani her adetten önce olan şey acıması umutlanmayayım diye hamileliğe bağlamak istemiyorum acımasını. Arada mide bulantılarım oluyor ama aşırı değil, öyle yiyeceklerden tiksinme yok arada bir hafif bulantılar. Sonra göz kapaklarım çok ağır geliyor, yorgunluk hissi var, evime çıkarken sanki bacaklarım tutmuyor, hastalıktan kalkınca vücut titremesi olurya cansızlıktan öyle oluyor ağır ağır çıkıyorum. Çok tecrübesizim, annemlerle paylaşsam heveslenmelerinden korkuyorum, hayal kırıklığına uğratmamak için, evde yapılan test de ancak adetten 10 gün sonra sonuç verirmiş. Eşime anlatsam o da benden beter tecrübesiz:KK70: bahsettiğimde bebek geliyor diye sevincinden uçuyor falan:KK70::KK70:, kısacası tecrübelerinizden yaralanmak istiyorum. Sizce ben hamile miyim? Teşekkür ederim şimdiden.

Kimse yardımcı olmayacak mı?:KK43::KK43:

X