Öfkeli Kadinlara Tartisma aninda neler duymak istemez..

Quelle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
549
3
Arkadaslar Esinizle sevgilinizle tartistiginizda ne duymak istemezsiniz sizi daha da sinirlendirecek sozler neler olur ?

Sakin Ol...Mesela

Sen bilirsin ?...diyerek umursamazligi

Susmak..Bu daha da cildirtir beni,,

Ben esimle tartisirken susmasi nedense beni dahada cok deli ediyor :)
Sanki beni umursamiyormus gibi..:)

canim o susarsa ben kiminle kavga edecem :) cevap versinki bende saymaya devam edeyim hehe..

saka bi yana susmasi dedigin gibi daha iyi

bizde de susmak. ama susan ben oluyorum...gerçekten sinir edici bir durum.sinir oluyor.
niye susuyorsun, yine mi başlıyo demesi.:)))))) ŞenizŞenizŞeniz

Ben esimle tartisirken susmasi nedense beni dahada cok deli ediyor :)
Sanki beni umursamiyormus gibi..:)

Kesinlikle aynı fikirdeyim beni çıldırtır kavga sırasında susması.Benimle kavga etsin ama susmasın çileden çıkıyorum valla yaa.Tabi bide çekip gitmesin adamakallı kavgamızı edelim.İçimde bişi kalırsa benim sinir katsayım tavan yapıyooo yoksa:kızgın:

'':eek:klava:Seni dinlemek istemiyorum şu an''cümlesi beni zıvanadan çıkarır.:eek:klava:

benm en çok ben bişe anlatırken dalga geçmesi dewamlı hıhı hıhı öle zaten demesi warya nasıl sinir oluyorm:kızgın:bunu en çok kardeşim yapar ölürüm sinirimden :eek:klava:

Eğer ciddi anlamda sinirlendiysem; ekstra birşeye gerek yok ne yaparsa yapsın daha da sinirlenirim... Öfkem gerçekten çekilecek cinsten değil. Açıklama yapsa, haklısın dese dahi daha da öfkelenmemden başka bir işe yaramaz...
En mantıklısı evden gitmesidir...

benm en çok ben bişe anlatırken dalga geçmesi dewamlı hıhı hıhı öle zaten demesi warya nasıl sinir oluyorm:kızgın:bunu en çok kardeşim yapar ölürüm sinirimden :eek:klava:

Hehehehe ben de buna gıcık oluyorum.
Konu öyle sapıyor ki bazen tartışmanın nerden çıktığını unutturuyor bana laf kalabalıklığıyla.
Bir de tam tartışmanın ateşli yerindeyken "bi sus artık" derse cinlerim tepeme çıkıyor.

ahh canm ahh aynı dertten müzdaribizz napcaz biz bunlara bilmemÇok üzgünüm çoook bu ii gelirmi acabaa :dance:
Hehehehe ben de buna gıcık oluyorum.
Konu öyle sapıyor ki bazen tartışmanın nerden çıktığını unutturuyor bana laf kalabalıklığıyla.
Bir de tam tartışmanın ateşli yerindeyken "bi sus artık" derse cinlerim tepeme çıkıyor.

Birde ben evde kendi kendime cene yaparken herm temizlik bir yandanda ona buna catarsiniz ya..

Esimde kizi kucagina alir bu deli annen ne diyo yine cinlenmis falan der elimdeki firlattirim tabi

cocuk kucaginda yok ise :)

alllah kavga esnasinda " ok " deyip susmasi.. "sen bilirsin" yada "no problem" demesi fitik ediyor beni..

bazen inadima yapar gibi eeeeeee ? eeeeee? diyor..allah gelde dövme..ha bide kavga esnasinda
-siritirsa
-birsey yokmus gibi canimli cicimli olursa
-bazen cok kirici olabiliyor ( mesela : öff yeter ya)
falan demesi / yapmasi öldürüyor beniiiiiii

Sinirlenince ağlarım o da ağla zaten geç kaldın der çok sinir olurum o lafına
sonra saçma sapan boş boş konuşuyosun yine der ona da sinir olurum
çocuk gibi davranıyosun büyü biraz der o da beni sinir eder

Valla ben sinirlenince bizimki "seninkiler gelmiş yine" der ama ben gülerim öyle deyince.
aklıma gelmediki şimdi sinirlenince ne derse daha çok sinirlenirim, birşey demiyoki beni sakinleştimeye çalışıyo ay canım ama o sinirliyse kaç kaç kaç yani arkana bakmadan hemde:)))

keşge bi şeyler söylesede bi güzel kavgamızı etsek yok önce diyeceğini der ben konuşmaya başlayınca çeker gider yanımdan umursamaz tavrı ve susmasına deli oluyorum sinirim azalmıyo aksine on kat artıyo :mymeka:

"Sacmalama"
"Bu söylediginin mantigi nerde simdi"
"Neee alakasi var yaa" (sanki ben alakasiz konulari sorun etmeyi hobi edinmi$im ya :mymeka: )
"Konusma ya..."

ya da tamamen susmasi beni cildirtiyor :mymeka: :mymeka: :mymeka:

susması ve tamam tamaaaaaaammm taamammm haklısın demesi sürekli demesi beni daha çok çıldırtıyor.özellikle susmasıı.sen söyle durr, bağırr durr seni takann yok kiii karşındaa deerr gibii.

X