Gebeliğe Hazırlık bu bir belirti olabilir mi???

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

moon_sunn

bekletme artıkın yaw..
Kayıtlı Üye
5 Mart 2008
411
1
arkadaşlar adetin sadece leke tarzında az olması gebeliğe bir işaret olabilirmi? yoksa bu ayda mı gitti offffffff! oysaki geçen ay rahim filmi çekilmiştim ve bu film sonrasında gebelik oranının arttığını duyunca umutlanmıştım ne yalan söyliyim. neyse kısmet artık:sm_confused:

33 gündür adet olmadim 3 hafta önce pembe leke geldi ve bu günde öyle oldu süphem var.esim korunuyodu. fakat test yapmadim persembe randevum var. bakalim ne olacak

arkadaşlar adetin sadece leke tarzında az olması gebeliğe bir işaret olabilirmi? yoksa bu ayda mı gitti offffffff! oysaki geçen ay rahim filmi çekilmiştim ve bu film sonrasında gebelik oranının arttığını duyunca umutlanmıştım ne yalan söyliyim. neyse kısmet artık:sm_confused:

hamile olabilirsin canim. Genelde oyle oluyormus zaten. Yani cok cok az gelmis olmasi lazim reglinin. Bi test yaptir bakalim belki pozitif cikar.:teytey:

hamile olabilirsin canim. Genelde oyle oluyormus zaten. Yani cok cok az gelmis olmasi lazim reglinin. Bi test yaptir bakalim belki pozitif cikar.:teytey:

teşekkür ederim bana moral verdin umarım düşündüğüm gibi olur test için biraz bekliycem görüşmek üzereee

arkadaşım çok çok az leke gelmesi büyük ihtimalle hamilelik olarak sonuç buluyo bi çok arkadaşımdada oldu hadi inşallah test yap müjdeyi ver:dance::dance:

Kesinlikle olabilir ben hamile kaldığım ay tam gününde çok az leke şeklinde adet oldum ikinci günde bir leke ve bitti ve hcg ölçtürdüğümde hamile çıkmışdım.

rahim filmi çektirdim dedin de nasıl oluyo çok ağrı çektinmi:uhm:

Gönülçelen bende çekdirdim rahim filmi daha geçen hafda aneztezisis çekdirdim tamam öyle çok kolay birşey değildi ama öyle abartılacak kadarda değildi şahsen bende ilacın verilmesi aşamasında öyle abartılı bir sancı olmadı sadece hazırlık aşamasında biraz acıdı okadar ilacın verilmesi esnasındada adet sancısına benzer bir sancı oluyor eğer aneztezisiz çektirceksen bir ağrı kesici iç birde ben kendimi kasmayayım diye bir kas gevşetici iğne vurulmuşdum gitmeden.

rahim filmi çektirdim dedin de nasıl oluyo çok ağrı çektinmi:uhm:

evet canım film çektirdim simlanın da dediği gibi abartılacak bi ağrı yok sadece hazırlık aşamasında yani aletleri yerleştirirken zorlanmıştım bende..sonrası çok kolay oldu sancım falan da olmamıştı. galiba sende çektireceksin şimdiden geçmiş olsun...

slm moon_sunn geçen ay bende hsg çektirmiştim ve aynı ay hamile kaldım inşallah sende hamilesindir

Ama... Ama.... Bende çektirdim geçen ay yaaa...:1shok:... Nassı olcak şimdiiiii..... Yani ihtimal mi var...:eek: Hemide geciktim... :bbo::bbo::eek:

korkuyorum... negatif çıkar die ya.... süar özelden mesaj atacağım sana bakarmısın canım....

inşallah hamilesindir hcg sonucunda bizede haber vermeyi unutma merak ettim

:emir_bebek:ben ne anneyim nede hamişim
ama araştırdığım ve duyduğum kadarıyla kesin hamilesin:emir_bebek:

selam kızlar yaaa üzgünüm ama hamile değilim galiba çünkü lekelenme sonunda arttı ve regl oldum..yine de verdiğiniz destek için çooooook teşekkür ederim.hepiniz çok iyisiniz Allah gönlünüze göre versin inşallah...

X