Dik göğüsler için önerileriniz

tiramisu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2007
148
1
kızlar göğüslerimizin sarkmasını önlemek veya sarkmış göğüsleri yeniden toparlamak için neler yapmalı, sadece sütyen ve o hepimizin bildiği ellerimizle yaptığımız egzersizlerin dışında bununla ilgili herşeyi paylaşalım yani yeme alışkanlıklarına kadar yapılabilecek herşeyi..

ya anlamadığım konu k.ü.ç dolgunlaştırıyomu dikleştiriyomu ne yapıyoya.. walla billa anlamadım.. eğer dolgunlaştırıyosa tüm vücuda dolgunluk katmazmı yani hafif tombullaşıcaz eger öyleyse.. eger diklestiriyosa yani sıkılaştırıyo demektir basenlerimizide toplar sıkılastırır o zaman.. küç olayını hala kafamda bitiremedim çözemedim..

Her duş cıkısı goguslerinize soguk su tutun 2.dk faydasını göreceksiniz ben hep yaparım hic bi zararını gormedim aksine dipdiriler masallaaa sırnaşık şey

aynen canim bende o yontemi uyguluyorum
dim dik 90 bedenler icide dolgun
soguk suu en cok tavsiye ettigim yontem

merhaba arkadaşlar,malesef benimkilerde kilo alıp vermekten biraz sarktı ve artık naptıysam dikleşmiyo 90 beden kullanıyorum ama düşükler .bu yuzden cok uzgunum ama bir caresi yok sanırım
cok inceledin burda sizleri takip ediyorum ama tam bir caresi var gibi degil

soğuk suyu yapamıyorum ben çok soğuk ya, o kadar da denedim ki anlatamam.......kolay bir yöntemi yok mu

brrrrr valla donuyorm ben yapamıyorm o soğuk suyu offf :1no2: peki ya k.ü.ç nasıl ve ne sıklıkla ne kadar süre kullanalm kıslar

kızlar yardım edin lütfen evlendikten sonra 2 beden büyüdü ve çok kilodan dolayıda sarkma oluştu ne yapabilirim krem vs soğuk suyu denicem bide nedir bu k.ü.ç:1no2::sm_confused:

soguk su ben yıllardır dustan cıkarken biraz oralara:) soguk su tutuyorum sonuc baya dik ehuhuhe:)

ya anlamadığım konu k.ü.ç dolgunlaştırıyomu dikleştiriyomu ne yapıyoya.. walla billa anlamadım.. eğer dolgunlaştırıyosa tüm vücuda dolgunluk katmazmı yani hafif tombullaşıcaz eger öyleyse.. eger diklestiriyosa yani sıkılaştırıyo demektir basenlerimizide toplar sıkılastırır o zaman.. küç olayını hala kafamda bitiremedim çözemedim..

valla canım aynen ben de anlamadm bu k.ü.ç'nin nası kullanıldıını..arkadaşlar bunu nasıl ne şekilde kullanıyoruz sürüp bekletiyomuyuz yıkıyor muyuz bi açıklarmısınız lütfen :uhm:

bana niye kimse cvp vermedi yahu:KK43: masajı diyorum kaç dk yapıyosunuz mesela

canim gogus diklestirmek icin masaj yapacaksan o zaman sag elini sol gogsunun altindan koyarak koltukaltina dogru getirerek yuvarlak masaj yapiyorsun gogsune. eger buyutmek icin yapacak olursan o zaman gogsunu ust kismindan koltuk altina taraf baslayarak yuvarlak masaj yapiyorsun. sanirim yeterince anlatamadim, karisik yazdim cunki. anlamadigin bisey olursa tekrar sorarsin canim

canim gogus diklestirmek icin masaj yapacaksan o zaman sag elini sol gogsunun altindan koyarak koltukaltina dogru getirerek yuvarlak masaj yapiyorsun gogsune. eger buyutmek icin yapacak olursan o zaman gogsunu ust kismindan koltuk altina taraf baslayarak yuvarlak masaj yapiyorsun. sanirim yeterince anlatamadim, karisik yazdim cunki. anlamadigin bisey olursa tekrar sorarsin canim

Anladım canım anladım dikleştirmek için sağ el sol göğüs altından yukarı doğru büyütmek için tam tersi galiba bir de ne kadar süre yapmak lazım yani şu an ortada birşey yokda yine iyi bakmak lazım onlara ileride olabilecek sarkmalara karşı korumak önlemini almak lazım dimitatlicadiarzu teşekkür ederim ilgilendiğin için canım

Anladım canım anladım dikleştirmek için sağ el sol göğüs altından yukarı doğru büyütmek için tam tersi galiba bir de ne kadar süre yapmak lazım yani şu an ortada birşey yokda yine iyi bakmak lazım onlara ileride olabilecek sarkmalara karşı korumak önlemini almak lazım dimitatlicadiarzu teşekkür ederim ilgilendiğin için canım

canim 3-5 dk masaj yapman yeterli oluyor, baktin gogus tum kremi emdi artik masaj yapma, yani goguslerin kremi eminceye kadar yap masaji, fazla ellemekte iyi bisey degil.

X