Adet ncesi pembe aknt ?

bengusu

herşey güzel olacak...
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2007
1.699
4
47
slm arkadaşlar,
benim geçen ay adet günüme 1 gün kala açık pembe renkli su gibi akıntım oldu,ertesi gün ise normal adet oldum ve yarın adet günüm yine aynı şey oldu,açık pembe akıntım var,sizede böyle şeyler oluyor mu normal midir yoksa doktora mı gitmeliyim?
cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

slm canım 6 ay önce aynısı banada olmuştu dr a sordum çok normal zaten adet öncesi sarımsı beyaz akıntılar olur giderek renk değiştirir ve adet olursun demişti ve bende pko var adetim biraz zor sökülüyor bunun da etkisi olabilir ama sen yine istersen bir hekime danış

evet bende pkoluyum belki bu yüzdendir normalde hep kahverengi lekeler gelirdi ondan sonra olurdum 2 aydır böyle olunca telaşlandım,teşekkür ederim canım.

korkulacak bir durum değildir bence. ben de bunu yaşıyorum. tabi regl olana kadar acaba yerleşme akıntısı mı diye kafayı yiyorum

benimde oluyor o pembemsi akıntı... bende adet olacağımı ondan anlıyorum... merak edecek bişey yok

canim o akinti bende de oluyor her ay hem de kurtaj bile oldum yine de adetimden once mutlaka olur bence normal o yani vucudun sana adet olacaksin dior

arkadaşlar pko nedemek önemlı bı rahatsızlıkmı benım adetım de zor sökuluyo son iki aydır acaba bendedemı pko var dıe soruyorum bılgılendırırsenız sevınırım

X