Popüler Konu Progesteron - Gebelik İlişkisi

merhaba kızlar.. benim de derdim sizinkiyle aynı....
1yıldır korunmuyoruz ama yine de olmuyor eşim de bende 6 ve 9 aylarda kontrol olduk sorun yok dediler...
1 yıl olduğu için dr benden eski sonuclarımı rahim filmi ve progesteron istedi..hepsi iyi cıktı ama 21.günü yaptırdığım progesteron testi düşük sanrm dr yumurtlama olmuyor dedi...
regl 3.günü gel ilaç tedavsi dedi banada ne nedir nasıldır bilmiyorum..
kafam karıstı moralim bozuldu....
bende de aynı dert var senin regllerin düzenli mi canm?

genelde düznli ama artık düzeni bozuldu.... bazen 1 hafta 15 gün gecikiyor
düzensiz adetler zaten yumurtlama olmadıgının belirtisi.. stres yaparsan daha fazla gecikir. eşinde ve sende başka bir problem yoksa yumurtlama sorunu ilaçla tedavi edilebilir bir durummuş. en azından doktorlar böyle diyor. sıkıntı ve stres yapmadan ilaç tedavine başla canm bende başlayacagım inşaallah. benim de düzenliydi ama stresten gecikiyor zaman zaman..

kızlar hıc dert etmeyın bende de yumurtlama olmuyordu yumurtam gelısmıyordu 2 ay doktora gııtım 1. ay tutması zordu zaten 2. ay tuttu cok sukur ve benım progesteron 8,9 cıkmıstı yanı ben olmasına ıhtımal bıle vermıyordum ama tutmus

kızlar hıc dert etmeyın bende de yumurtlama olmuyordu yumurtam gelısmıyordu 2 ay doktora gııtım 1. ay tutması zordu zaten 2. ay tuttu cok sukur ve benım progesteron 8,9 cıkmıstı yanı ben olmasına ıhtımal bıle vermıyordum ama tutmus

hayırlısı olsun canm

oarkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiyacım var bnm progesteron değerim 0,1çok düşük doktor yumurtlaman olmuyor dedi. bişey dememdi bna bnde çok üzüldüm bi daha gitmek istemiyorum doktora.hiç biri iyi değil 3 doktor var. nolur tecrübeli arkadaşlar bna yardımcı olsun lütfen. doktora gitmeden klomen alsam yumurtlamam da fayda olur mu. ya da tavsiyeniz var mı lütfen yardım edin :KK43:

oarkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiyacım var bnm progesteron değerim 0,1çok düşük doktor yumurtlaman olmuyor dedi. bişey dememdi bna bnde çok üzüldüm bi daha gitmek istemiyorum doktora.hiç biri iyi değil 3 doktor var. nolur tecrübeli arkadaşlar bna yardımcı olsun lütfen. doktora gitmeden klomen alsam yumurtlamam da fayda olur mu. ya da tavsiyeniz var mı lütfen yardım edin :KK43:

canım doktor kontorlu olmadan kullanma bence baska yanlıslara yol açma... baska doktora git sen ?

slm cnm...bnde bursada yaşıyorum..doktorum cok güler yüzlü her seferinde iyi sonuclar dedi hep güldü ama progesteron sonucunu görünce yumurtlaman yok ilaç tedavisi yapıcaz dedi gülmedi...reglin 3.günü gel tabi regl olursan dedi...bnmde moral bozuldu cok üzüldüm ama nette cok arastırdım...
baska bi sorunun yoksa üzülme inşallah ilaçla düzelicek..ardasımda o şeklide 2 ayda hamile kaldı...
ayrıca soğan kürü yapmış. bn henüz regl olmadım...normal olark 2 günüm var...

sakın kandi kafana göre alma ilaç fln..dra git onu sevmediysen başka dra geç ama drsuz olmazz

slm cnm...bnde bursada yaşıyorum..doktorum cok güler yüzlü her seferinde iyi sonuclar dedi hep güldü ama progesteron sonucunu görünce yumurtlaman yok ilaç tedavisi yapıcaz dedi gülmedi...reglin 3.günü gel tabi regl olursan dedi...bnmde moral bozuldu cok üzüldüm ama nette cok arastırdım...
baska bi sorunun yoksa üzülme inşallah ilaçla düzelicek..ardasımda o şeklide 2 ayda hamile kaldı...
ayrıca soğan kürü yapmış. bn henüz regl olmadım...normal olark 2 günüm var...

sakın kandi kafana göre alma ilaç fln..dra git onu sevmediysen başka dra geç ama drsuz olmazz
hmm anladım canım. yarın gidecem kısmetse inşallah ilaç tedavisine başlar da. olumlu sonuç alırım bnde. çok üzgünüm olmuyo bi türlü. milletin lafları bi türlü

elaleme ne canım ? verende alanda Allah takma kımseyı
dedğin gibi tabi da işte olmuyo takmayınca canım. gittim bugün de doktora bna adet söktürü verdi. adetin 5. günü gel dedi. o kadar sert ki dövecek sandım :) bn diyorum çocuk istiyorum olmuyı diye. çocuk istiyorsan korunmayacaksın diyo deli mi ne :)

dedğin gibi tabi da işte olmuyo takmayınca canım. gittim bugün de doktora bna adet söktürü verdi. adetin 5. günü gel dedi. o kadar sert ki dövecek sandım :) bn diyorum çocuk istiyorum olmuyı diye. çocuk istiyorsan korunmayacaksın diyo deli mi ne :)

haha :confused: hemde zır deli sanırım :rolleyes:

hmm anladım canım. yarın gidecem kısmetse inşallah ilaç tedavisine başlar da. olumlu sonuç alırım bnde. çok üzgünüm olmuyo bi türlü. milletin lafları bi türlü

millet öyle canm banada hep öyle diyorlar ne zman olcak ne zaman olucak die bende kısmet diyorum...kimseye acıklma yapmıyorum anlatmıyorum da. kimseyi ilgilendirmez sonuçta...

X