Popüler Konu Progesteron - Gebelik İlişkisi

amin inşallah en kısa zamanda güzel haberlerinizi alırız. ben ilk seferde düşük yaptım bu ikinci gebeliğim ama bunda da riskli dedi doktor. inşallah sağlıklı sıhhatli olsunlar. bu arada canım ben yakı yapıştırdıktan sonra hamile kalmıştım. sende deneyebilirsin. belki faydası olur benim 1 yıl sonra bu yöntemle oldu çünkü.
bu defa sağlıklı bir şekilde kucağına almak nasil olur inşallah canm. yakı ne işe yaramış olabilir ki kaç yıllık evlisin

çok ilginç cnm yaa gebelik testi 5 ve üzeri ve üzeri çıkarsa hamile sin demek ama hasta oldum diyosun aklım karıştı şimdi sonucu u yaz cnm inşallah hamilesindir
doktorum yokmuş canm perşembe geliyor iki gün sonra gidecegim tahlil yaptırmadım. ama hamilelik olmuşsa bile progesteronum düşüktü bence döllenme oldu ama tutunamadı gibime geliyor. hayırlısı inşallah.. cok ağrılı bir regl geciriyorum..

anladım cnm ben reglin 8.günü rahim filmi çektirdim eşimin ve bnm testlerime baktı..en son 21.günüde progesteron testi yaptırdm onun sonucu düşük cıktı.yarın gidicem inşallah ilaç tedavisiyle başlıcak
yarın sonucu yaz merk ediyorum...
adetin 21. günü progesteron kaç çıkmıştı canım.?. büyük ihtimal ilaç kullanacagım bende.. doktorum yokmuş perşembe gelecek.. bnde döllenme oldu galiba canm ama progesteronm düşük oldugu için tutunamadı regl oldum agrılı geçiyor biraz.

Slm kızlar
bnde dün gittim dra klomen verdi yarın başlıyorum.hakkımızda hayırlısı

doktorum yokmuş canm perşembe geliyor iki gün sonra gidecegim tahlil yaptırmadım. ama hamilelik olmuşsa bile progesteronum düşüktü bence döllenme oldu ama tutunamadı gibime geliyor. hayırlısı inşallah.. cok ağrılı bir regl geciriyorum..
olabilir canm bebişin tutunacak olmadı demekki benimde tüp bebeğim de öyle olmuş tu döllenme oldu ama rahme tutunamadı 10günkken adet oldum düşük oldu bthgc 50 çıkmıştı benimde

Slm kızlar
bnde dün gittim dra klomen verdi yarın başlıyorum.hakkımızda hayırlısı
canm inşallah bu ay hamile haberi ni alırız☺
amin canm inşallah...
hep beraber geri sayarız bu aydan itibaren...

amin canm inşallah...
hep beraber geri sayarız bu aydan itibaren...
inşallah canm yaa Rabbim ol der inşallah oluverir benimde yumurtlama günüm bu hafta ☺

canm inşallah bu ay hamile haberi ni alırız☺

inşallah canm yaa Rabbim ol der inşallah oluverir benimde yumurtlama günüm bu hafta ☺

inşallah önce sen ardından ben sonrada diğer herkez hamile kalır bu ay hep beraber hamile haberlerimizi veririzzz

kızlar bişi sorucammmm.....
iğneden kaç gün sonra kan testi istiyor dr.?
nette 14 gün sonra diye okudum doğrumu? yoksa regl gecikincemi gel diyor...

kızlar bişi sorucammmm.....
iğneden kaç gün sonra kan testi istiyor dr.?
nette 14 gün sonra diye okudum doğrumu? yoksa regl gecikincemi gel diyor...
canm iğne den 14 sonra Allah ın izniyle bu ay hepimiz hamile kalırız:) burdan hamileliğimizi takip ederiz

canm iğne den 14 sonra Allah ın izniyle bu ay hepimiz hamile kalırız:) burdan hamileliğimizi takip ederiz

teşekkürler canm saol nettede öyle okumuştum ama emin olamadım...
inşallah hep beraber kasım annelerinde buluşcazzz

teşekkürler canm saol nettede öyle okumuştum ama emin olamadım...
inşallah hep beraber kasım annelerinde buluşcazzz
inşallah canmmmm şu mübarek cuma gecesi rabbim dualarımızı kabul etsin çatlatma iğnesini vurulduktan 14sonra kan testi yaptırıcan benim test günümde 8mart dünya kadınlar günü ☺

X