Popüler Konu Progesteron - Gebelik İlişkisi

çok şükür kanamam hiç yok, Allaha binlerce şükür, sancım ara ara günde 2-3 kez kasıklarımda sadece o kadar, düşük olmasından korkuyorum

yok tatlım o hepimizde var. karın ağrısı kasık ağrısı normal. benim dediğim aşırı sancı.adet oluyormuş gibi

yok tatlım o hepimizde var. karın ağrısı kasık ağrısı normal. benim dediğim aşırı sancı.adet oluyormuş gibi

cevap verdiğin için çok teşekküler, içim rahatladı, progestoron hamilelikte çok önemliymiş çünkü,10 ve üzeri olması gerekirmiş, benim 7,8. Jel verdi umarım faydasını görürüm...

cevap verdiğin için çok teşekküler, içim rahatladı, progestoron hamilelikte çok önemliymiş çünkü,10 ve üzeri olması gerekirmiş, benim 7,8. Jel verdi umarım faydasını görürüm...

rica ederim. evet önemli ama dr un dediğini yap fazlasını dert etme kendine. Allah hayırlısını versin.

Arkadaşlar 5 haftalık hamileyim, yanlız progestoron hormonum biraz düşük çıktı,7,8.... doktor vajinal jel verdi crınone
Korkuyorum bebeğim bi şey olur diye, cuma günü de kalp atışlarını duyucaz inşallah, sizce bi sorun olur mu ?

Merhaba, yazinin üzerinden baya zaman geçmiş ne durumdasin merak ettim. Ben de catlatma iğnesinin 18. Günü test yaptirdim HCG 33 dun 25 dikmişti doktor artis normal dedi fakat progesteron 5 çok düşük dedi. Diş gebelikten şüphelendi kanamam da var iğne ilaç bir suru şey verdi beklicez bakalim hayirlisi

Merhaba, yazinin üzerinden baya zaman geçmiş ne durumdasin merak ettim. Ben de catlatma iğnesinin 18. Günü test yaptirdim HCG 33 dun 25 dikmişti doktor artis normal dedi fakat progesteron 5 çok düşük dedi. Diş gebelikten şüphelendi kanamam da var iğne ilaç bir suru şey verdi beklicez bakalim hayirlisi

Merhaba canım, doktor vajinaldan kullanılan crinone8mg bi fitil kullanmamı söyledi, onu kullandıktan 3-4 gün sonra sanırım tekrardan bakıldı progesterona epeyce bi yükselmişti, ama hala kullanıyorum taki 12 haftayı geçene kadar...
Bence betahcg çok düşük, 18gün olmasına rağmen daha yüksek olması gerekiyodu, belki geç döllenme olmuştur oda bir ihtimal, ama en azından ikiye katlaması lazımdı 33 değil de, 50 ve üzeri olması gerekirdi....
Kanaman da varsa durum normal değil, inşallah hakkında hayırlısı olur, bilirim hissettiklerini hiç kolay değil, rabbine sığın dua et canım. çok geçmiş olsun

Merhaba canım, doktor vajinaldan kullanılan crinone8mg bi fitil kullanmamı söyledi, onu kullandıktan 3-4 gün sonra sanırım tekrardan bakıldı progesterona epeyce bi yükselmişti, ama hala kullanıyorum taki 12 haftayı geçene kadar...
Bence betahcg çok düşük, 18gün olmasına rağmen daha yüksek olması gerekiyodu, belki geç döllenme olmuştur oda bir ihtimal, ama en azından ikiye katlaması lazımdı 33 değil de, 50 ve üzeri olması gerekirdi....
Kanaman da varsa durum normal değil, inşallah hakkında hayırlısı olur, bilirim hissettiklerini hiç kolay değil, rabbine sığın dua et canım. çok geçmiş olsun
Tesekkur ederim canim cevap yazdigin için. Catlatma ignesinin 18.günü ama adetim 30 nisandaydi daha günüm bile geçmedi yani. Değer iki günde iki katina cikiyor diye biliyorum ama..?beklemek çok zor fitilde verdi bakalim O'na siginmaktan baska yol yok.

kızlar yarın dördüncü haftam bitiyo. 5 haftalık gebeyım yanı.. progestanım 13.28 cıktı. bhcg 1000 . düşük degıl mı her ıkısı de. bana mı öle geloyo. lütfen tecrübelerınızı paylasın

Benim de 5+3 te progesteron 13,84 çıktı. Dr progestan iğne ve jel verdi. Sen ne yaptın ne durumdasın?

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

pirinctanesi sen hamile misin?
değilsen sonuç çok iyi bence..
şöyle düşün ben 5 haftalık gebeyim progesteron seviyem 13,87.
düşük tehlikem varmış...

Ben de 5+3 te progesteron 13,84tü. İğne ve jel verdi Dr sen ne yaptın?

Ne durumdasın canım? Bebeğin iyi mi? Benim de progesteronum düşük çıktı merak ediyorum benim gibi olanlar ne yaptı diye.

Ne durumdasın canım? Bebeğin iyi mi? Benim de progesteronum düşük çıktı merak ediyorum benim gibi olanlar ne yaptı diye.

canım benimde progestonum düşük çıkmıştı, crinone vajinal fitil vermişti doktor, sgk ödüyo, hatta ödediği halde 20 tl para aldılar benden, pahalı bi ilaç. O ilacı kullandıktan 3-4 gün sonra yanlış hatırlamıyorsam tekrardan baktırdım progesterona epeyce bi yükselmişti, sonra başka bi doktra gittim o da 3 aylık olana kadar bu ilacı kullanmam gerektiğini söyledi, o zamandan beri geceleri yatarken kullanıyorum

canım benimde progestonum düşük çıkmıştı, crinone vajinal fitil vermişti doktor, sgk ödüyo, hatta ödediği halde 20 tl para aldılar benden, pahalı bi ilaç. O ilacı kullandıktan 3-4 gün sonra yanlış hatırlamıyorsam tekrardan baktırdım progesterona epeyce bi yükselmişti, sonra başka bi doktra gittim o da 3 aylık olana kadar bu ilacı kullanmam gerektiğini söyledi, o zamandan beri geceleri yatarken kullanıyorum

Ben de hem iğne hem jel kullanmaya başladım. Daha bebeğin kalbini duymadım. Sen duydun mu? Ilacı kullanıp kalbi duyarsak rahatlamalı mıyız tehlike ortadan kalkıyor mu acaba?

Ben de hem iğne hem jel kullanmaya başladım. Daha bebeğin kalbini duymadım. Sen duydun mu? Ilacı kullanıp kalbi duyarsak rahatlamalı mıyız tehlike ortadan kalkıyor mu acaba?

Çok şükür ki Allaha ben duydum bebeğimin kalp atışlarını, ama 3 aydan sonra tehlike geçicek sanırım, ilacı 3 aydan sonra bırakıcam.

Ben de 5+3 te progesteron 13,84tü. İğne ve jel verdi Dr sen ne yaptın?

Merhaba Leyla,mesajını yeni gördüm,bana doktor progesteron hapı vermişti çok düzenli kullanmadım,şimdi kızım 13 aylık:)
Sizin durumunuz nedir?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba Leyla,mesajını yeni gördüm,bana doktor progesteron hapı vermişti çok düzenli kullanmadım,şimdi kızım 13 aylık:)
Sizin durumunuz nedir?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Oh bebişinin doğması içimi rahatlattı. Benim durumum progesteron düşük çıktı ilaca yeni başladım. Sadece kese gördüm daha bebeği görmedim yeni 6 haftalık oldu. Cevabın için sağol:)

dr bendede bu testi istedi 25 haziranda yaptırcam inşallah. hamilelik yada yumurtanın kalitesimi belli oluyo bu testte

Kızlar yardıma ihtiyacım var ben PKOluyum ve 3-4 ay hiç regli olamıyorum değerlerimde böyle çıktı sizce bu değer yumurtlama olduğunu gösteriri mi?

FSH 5,31mIU/ml3.5-12.5 folikül 4.7-21.5 ovulasyon 1.7-7.7 luteal 0.4-8.6 puberte 25.8-134.8 menopoz
LH 3,8mIU/ml2.4-12.6 foliküler 14-95.6 ovulasyon 1.0-11.4 luteal 7.7-58.5 menopoz
PROGESTERON 0,843ng/mlFOLLICULAR :0,20-1,50 LUTEAL :1,70-27,0 OVULASYON : 0,8-3,0 POST MENAPOZ :0,1-0.8
PROLAKTİN 8,4ng/ml4.79 - 23.3
DHEA-SO4
up.gif
593,1ug/dl98.8 - 340
*17-OH PROGESTERON 0,94ng/ml< 2.07 Folikul 0.15 - 1.1 Luteal 0.7 - 3.1 Menapoz sonrası(yaklaşık 44-72 yaş) 0.08-1.3

slm canımhamişssin sanırım Allah bagıslasın burayı okurken yazını gördüm bende pkoluyum nasıl tedavi oldun burda progesteron düsük cıkmıs ve DHEA-SO4 yüksek cıkmıs .nasıl tedaviler gördün???

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=730908
merhaba hanımlar
biz tüm hamile kalmak isteyenler ve bizler için hamile arkadaşlarımıza Ayetel Kürsi okutuyoruz. sadece 1 tane okunacak ve isimlerimiz söylenerek hepimize gönderilecek. bizim için 1 tane okurmusunuz?İSİMLER YUKARDAKİ LİNKİMİZDE.ALLAH RAZI OLSUN

merhaba hanımlar
biz tüm hamile kalmak isteyenler ve bizler için hamile arkadaşlarımıza Ayetel Kürsi okutuyoruz. sadece 1 tane okunacak ve isimlerimiz söylenerek hepimize gönderilecek. bizim için 1 tane okurmusunuz? isim listemiz topiğimizde yazıyor. Allah hepinizden razı olsun ALLAH SAGLIKLI SIHATLİ YAVRUNUZU KUCAGINIZA ALMAYI NASİP ETSİN ALLAH KABUL ETSİN AMİN

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=730908

Merhaba araniza yeni katildim bugun 21.gun testini verdim 6.5 cikti yumurtlama dönemim geceli 3 gun oldu bugun test yaptirdim ve 6.5 cikti adetime daha tam on gun var biri bana yardim etsin lutfen

Neden kimse mesajima cevap yazmadi merak icondeyim yardim edecek kimse yokmu

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X