dogum sonrası karındaki catlak ve yırtıkların tedavisi

janet

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
2.631
8
48
dogum sonrasında bir cok kadının derdidir kırmızı ve derin yırtıklar benim bir profösör akrabamızın ismini verdigi kremi sizinle paylasmak istedim contractube sonunda bir carpı isareti var bulamadım klavyede bu krem dogumdan sonra her gün yanıkların deride kalan izlerinide geciriyor denedim gercektende faydası var tavsiye ederim

dogum sonrasında bir cok kadının derdidir kırmızı ve derin yırtıklar benim bir profösör akrabamızın ismini verdigi kremi sizinle paylasmak istedim contractube sonunda bir carpı isareti var bulamadım klavyede bu krem dogumdan sonra her gün yanıkların deride kalan izlerinide geciriyor denedim gercektende faydası var tavsiye ederim

arkadaşım bu kremi eczaneden mi aldın?Kaç ytl acaba?bilgi verirsen teşekkür ederim.

evet receteyede yazıyorlar contractubex dün kızım yüzünden kafam karıstık tam olarak adanı yazamamıstım eczaneden ala bilirsin eyer biraz fiyatı pahalı ama estetik cerahların dikis izi yanık ve kırmızı yırtık lekelerini diyecegim cok iyi geciriyor
kızımın kolunda sıcak su dökülmüstü onun o kırısıklıgını lekesini hep gecirdi cok güzel bir krem tavsiye ederim fiyatı tam olarak bilmiyorum ama ben alalı biraz oldu cünki 40 milyon filan ama saglık karnesine yazıyorlar

janet arkadaşım birşey daha soracağım,bu ilaç hamile ikende kullanılıyor mu?Az önce internetten reçetesini okudum orada hamile ve emzirenler için her ilaç gibi kullanılması tavsiye edilmez gibi birşeyler yazıyordu.Sen hamilelik sonrası kullandın galiba,acaba şimdi kullansam zararı olur mu?

hayır hamileyken kullanma hücre yenileyici bir krem belki bebege zararı ola bilir bol bol bebek yagı sür
ben arka arkaya üc hamilelik yasadım en son hamilelegimde ödemimde cok fazlaydı 105 kiloyla doguma girdim cok az catlak vardı bebek yagı ve bu krem su anda hic leke bile yok

janet bu kremi dün aldım. 61 ytl canım ama reçetede de hamileler için sakıncalı diye yazıyor.Şimdilik bebek yağı veya kakaoyağı-susam yağı süreyim doğum sonrası da bunu kullanayım.Teşekkür ederim verdiğin bilgi için,sağol arkadaşım...

dogrudur cünki ben aldgımda 40 yt üstündeydi bayada pahalanmıs ama saglık karnesinede yazayor kadın dogumcular

bu ilacı estetisyeninmi yazması lazım yada cildiyecinin?
akrabam olan bir profösör tavsiye etti estetisyenlen özeliklide yanık sonrası ciltteki lekeleri gidermek icin gercekten düzeltiyor ben aynı zamanda kızıma kullanıyorum kızım kolunda sıcak su dökülmesinden dolayı yanık var baya ciddi bir yanık ve derin izleri vardı kırmızı kırısık simdi bu izler beyaza dönüstü ve kırısıkları düzeliyor büyüme cagında oldugundan insallah ilerde hic bir sey kalamaz bendede öyle ben memnunum ama her kesin cilt yapısı farklı yırtıklar degisik oldugundan aynı etkiyi gösterirmi bilmem ilacı dahiliyeci bile yazıyor

mrb janet bu krem çatlaklar içinde işe yarıyormu acaba bide sürüldükten sonra kaşıntı filan gibi yan etkileri varmı?

mrb janet bu krem çatlaklar içinde işe yarıyormu bide sürdükten sonra kaşıntı filan gibi yan etkileri varmı?

selam arkadaşlar benim 3 aylık oğlum var ama onda catlak oluşmadı asıl 11 yaşında bir oğlum var o zaman yaşım küçüktü ve cok fazla catlağım oldu ne yaptıysam gecmedı göbeğimle küsüm yanı cunkı cok kötü durumda acabe bu krem 12 yıllık bu catlaklarada ıyı gelırmı

valla ben suan en iyi yagdan kulaniyorum pahalida ama gobegime faydasi oldu gibi ama bacagim cok cizgiler var kirmizi kirmizi oraya fayda etmedi ama ben suan yurt disindayim acaba bulabilrmiyim sagol canim

canım ben o kremi kullandım hiçbi yararını görmedim acıkcası ama sizlere yarar onu bilemem canm

X