zayif bebeklere hangi mama verilmeli?

gurbetkusu

Guru
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2007
488
112
39
kizlar zayif bebeklere hangi mama verilmeli?bi de en iyi mama hangisi merak ediyorum bilen varsa lutfen cevap versin :çok üzgünüm:cok mutlu olurum

walla canım benimde kızım ilk doğduğunda çok zayıftı 2,5 aylıktı ilk mamamızı almaya başladık..neler kullanmadımki aptamil kullandım nestle guigoz kullandım nestle nan kullandım bebelac kullandım cıkssss banamısın demedi bünyeden bünyeye fark edio yani.....

bız mama kulanmıyoruz ama en iyi mamanın aptamil olduğunu bılıyorum cunku yegenıme kullanmıstık yeterı kadar kg alamadıgı ıcın baya ıyıydı

canım ne kadar doğru bilmem ama bana bir arkadaşım aptamilin iyi olmadığını eyin gelişimine olumsuz etki ettiğini söyledi, ben anne sütünün yanııra sma 3 diye bir mama var ondan veriyorum. bana eczaneden önerdiler şimdilik iyi.

Canim Aptamil Comformil tavsiye ederim..butun mamalar aynidir hemen hemen..
Comformil bebeginin gaz bagirsak sorunlarinida yardimci oluyor ben cok memnunum..
Tavsiye edebilirim

Benim bebeğim çok kusuyordu doktor Humana AR tavsiye etti sütümde yeterli olmuyor malesef ve o mamadan sora benim tosun çok çabuk toparladı 3,500 kilo doğdu şimdi daha yeni 3 aylık oldu ve 7 kilo :) tavsiye ederim hem eczane mamaları bence herzaman için daha iyidir

ben mama kullanmıyorum bebeğime ama çevremde kullananlar doktor tavsiyesi ile milupa aptamil kullanıyorlar...

bencede kesinlikle aptamilconformil en iyisi hem bagırsak çalıştırıyor,gaz sıkıntısına iyi geliyor,hemde bir çok doktoun en iyi marka aptamil dedigini biliyorum ve conformilde aptamilin bir ürün çeşiti benim oglumda severek içiyor,bir çok marka denedik gazsıkıntımız hep oldu taaaki conformili keşfedene kadar.

bende SMA S26 KULLANIYORUM ÇOK MEMNUNUN BU ARADA BENİM BEBİŞİMİN KALBİNDE NORMALDEN 1-2 MİLİM BÜYÜKLÜĞÜNDE DELİK ÇIKMIŞTI ÇOCUK KARDİYOLOĞUNA GİTMİŞTİK DOKTORA MAMA HAKKINDA SORU SORMUŞTUK, BİZE'' HEPSİNİN AMACI AYNI KİLO ALDIRMAK ÇOCUĞUNUZ HANGİSİNİ SEVİYORSA ONU KULLANIN DEDİ, VE İLAÇ FİRMASININ ÜRETTİĞİMAMANIN DAHA TERCİH EDİLİR OLDUĞUNU SÖYLEDİ......

BEN ÇOK MEMNUNUM BENDE AYNI MAMAYLA BÜYÜMÜŞÜM :))

X