Beta Hcg

neshe1976

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
168
2
Arkadaşlar Merhaba.29 şubatta Ilk Tüp Bebek Denememi Yaptim Ve Bugün Güzel Haberi Aldik.beta Hcg Sonucu 94.1 çikti.sizce Değer Iyi Mi?sizlerin Kaç çikmişti?allah Isteyen Herkese Bebek Versin.dualrim Sizlerle .sevgiler

Canım hayırlı olsun.Benim ilk 30 küsür çıktı.En son haftasonu yaptım 750lerde çıktı.Gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün inş.

İnşallah yaa çok sevindim.Seni tanımam ama tüp bebeği tutanları duyunca inanlımaz mutlu oluyorum.İnşallah sonuna kadar gider kucağına alırsın...

Arkadaşlar Merhaba.29 şubatta Ilk Tüp Bebek Denememi Yaptim Ve Bugün Güzel Haberi Aldik.beta Hcg Sonucu 94.1 çikti.sizce Değer Iyi Mi?sizlerin Kaç çikmişti?allah Isteyen Herkese Bebek Versin.dualrim Sizlerle .sevgiler

Canım hayırlı olsun gözünüz aydın, hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin Allah :1hug::nazar:

Arkadaşlar iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.Dark in life saglıkla sen de bebeğini kucagına al inşallah.Yüce rabbim isteyen herkese nasip etsin.Bizim de 5 sene sonunda 3 başarısız aşılama sonrası tüpte başarılı olduk.Her şeyin bir zamanı varmış,bunu öğrendim bu aşamalardan sonra..Sitenin 1 aydır takipçisiyim.Yeni üye oldum.O kadar çok şey öğrendim ki bu siteden sizler sayesinde.çok teşekkürler:):dance:

tebrik ederim canım maşallah iyidir bence benim aşılamayla oldu 30 çıkmıştı 13.günde senin daha fazla olucak tabiiki embriyo transferi yapılmış sana normal merak etme allah tamamına erdirir inşallah.sağlıcakla kucakla bebeğini:nazar:a.s.

canım değerin gayet iyi maşallah... :nazar: :)) bence artık hamişliğin tadını çıkar... yerimseniben

alalh en kısa zamanda bizlerede nasip etsin inşallah hayırlısıyla...

hayırlısı olsun neşe inşallah allah bu mutluluğunu hep kılar ve tamamına erdirir darısı başımıza.

canım tebrik ederim .inşallah hayırlısıyla kucağına almayıda nasip eder.

canım tebrik ederim:teytey:
ALLAH analı babalı büyütür inşallah:nazar:
değerin çok iyi hatta bana ikiz gibi geldi:içelim:

tebrik ederim canım. bende 11 martta hamile olduğumu öğrendim. ilk tüp bebek denememdi ve sonuç pozitif oldu. Benim değerim ilk değerim 11 martta 210 çıktı yüksek bi değermiş belki ikiz olabilirmiş. Dün tekrardan yaptım 579,9 çıktı.

X