Çatlaklar Contractubekx Krem - Doğum Sonrası Karındaki Çatlak Ve Yırtıkların Tedavisi

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
bende de bu krem var.s doktor tavsıyesıyle almıstım.. benim çatlaklarım goguslerımde bacak arası ve dız kapağı ve dız arkasında ayrıca sırtımda ve kalcamda var:KK70: kısaca bunlarla doluyum ve çok ağladım bu yuzden ve daha 17dime yeni girdim düşünün.. erken gelişmeden olmuştu.. krem duzgun kullanınca gercekten ıse yarıyor ve doktorun onerdiği şekilde kullanmak grek mümkünse aa gecti deyip bırakmayın bi kere daha muayene olun doktor bırak derse öle bırakın ben sınavlarımdan vakit bulup suremıyorum doğru duzgun benim çok olduğu için doktor gunde 3 kere kullancaksın demişti fiyatını merak edenlere soylıyım eğer gidip direk eczaneden alırsanız 64tl ancak receteyle alırsanız çok daha ucuza geliyor :) benimde çok canım yandı bu konuda ama gercekten uzun sure kullanmak gerekıyo bana 2yıl kulancaksın dediler.s gecsın de ben 3yıla da razıyım..

bende de bu krem var.s doktor tavsıyesıyle almıstım.. benim çatlaklarım goguslerımde bacak arası ve dız kapağı ve dız arkasında ayrıca sırtımda ve kalcamda var:KK70: kısaca bunlarla doluyum ve çok ağladım bu yuzden ve daha 17dime yeni girdim düşünün.. erken gelişmeden olmuştu.. krem duzgun kullanınca gercekten ıse yarıyor ve doktorun onerdiği şekilde kullanmak grek mümkünse aa gecti deyip bırakmayın bi kere daha muayene olun doktor bırak derse öle bırakın ben sınavlarımdan vakit bulup suremıyorum doğru duzgun benim çok olduğu için doktor gunde 3 kere kullancaksın demişti fiyatını merak edenlere soylıyım eğer gidip direk eczaneden alırsanız 64tl ancak receteyle alırsanız çok daha ucuza geliyor :) benimde çok canım yandı bu konuda ama gercekten uzun sure kullanmak gerekıyo bana 2yıl kulancaksın dediler.s gecsın de ben 3yıla da razıyım..

logos çatlakların ne durumda girip biraz daha bişeyler söylesen keşkee.ümitlendm bende çünkü

bursez cim bende deam edemiyorum ki sınalardan dolayı sadece çok sık duş aldığım için kahe limonu denedim malum benim çatlaklar minimimum8 yıllık.. 1buçuk ay kahe-limon yaptım atlamadan o baya azalttı ama yaz geldi onu da eskisi gibi yapamıyorum.. contractubexe deam edip bi sonuç alırsam yeni buraya mutlaka yazarım

Arkadaşlar devlet karşılıyor mu bu kremi ? Fiyatı 65 tl civarıymış .Benim çatlağım yok ama bacağımda 3-4 cmlik bir iz var :KK43: onun için kullanmak istiyorum .
Lütfen birisi cevap yazsın.

Son düzenleme:
Arkadaşlar devlet karşılıyor mu bu kremi ? Fiyatı 65 tl civarıymış .Benim çatlağım yok ama bacağımda 3-4 cmlik bir iz var :KK43: onun için kullanmak istiyorum .

Plastik cerraha yazdırırsan devlet karşılıyor.
Aksi taktirde karşılanmaz canım. :))

karşılıyor canm ben daha cuma günü aldım. burun ameliyatımı açık yöntemle olmuştum çok hafif bi kesi izim var onun için yazdırdım kullanmaya başladım bile:)

en azından uzman doktora yazdırman gerek ben sağlık ocağındaki uzmana yazdırmıştım

Plastik cerraha yazdırırsan devlet karşılıyor.
Aksi taktirde karşılanmaz canım. :))

karşılıyor canm ben daha cuma günü aldım. burun ameliyatımı açık yöntemle olmuştum çok hafif bi kesi izim var onun için yazdırdım kullanmaya başladım bile:)

en azından uzman doktora yazdırman gerek ben sağlık ocağındaki uzmana yazdırmıştım

Kızlar dediğiniz gibi uzman doktora görünmem lazım .Trymour plastik cerrah demiş ama dermatolojide yazar herhalde :KK16: Sağlık bizim sağlık ocağımızdaki doktorlar doğru dürüst ilaç yazmıyorlar :KK43: sen şanslıymışsın domateskurusu.

Melekcadı geçmiş olsun canım :KK16:

Son düzenleme:
kızlar ben 2 sene önce benlerimi aldırmıstım doktorum operasyondan sonra bunu vermıstım ama ben kullanmamıstım işe yaramayı dıye. Ama sımdı cok pişmanım ufacık çizgiler var yuzumde dıkıs ızleri :KK43::KK43: acaba contratubexi kullansam işe yarar mı :KK43::KK43:

Kullandın mı canım noldu işe yaradı mı ?

canım ben 20 yaşındayım çok zayıftım amerikada kaldım orada düzensiz beslenmeden çok kilo aldım su da çok içmedim yani türkiyeye döndüğümde heryerimde çatlak gördüm başıma kaynar suların döküldüğü an kesinlikle kollarımda oluşanlardı o kadar kilolu olmamama ragmen acı gerçek çatlamıştım hergün kalkınca kollarımda ki o çizgilere bakıyorumm...oluşmuşlardan artık geçtim...hamile olduğun için ben kuzenime suna dumankayınnın formülünü verdim ilaçlar etki etmez o kremler oluşmuşlar için sana badem yağı kekik yağı kakoa yağı bugday yağı saf zeytinyağı kayısı yağı bunlar pahalı değiller aktarlardan al karın bölgene bunları sürr inan faydasını göreceksin ve çatlamayıcaksın....

BENİMDE ÇATLAKLARIM VAR NE ÖNEREBİLİRSİN

contratubex bende başladım bir haftadır inanılmass farketti çatlaklarım..artı yara izinide geçiriyo arkadaşlar deneyin memnun kalacaksınız eminim.
Bende daha 50 gün önce dogum Yaptım.contratubex adli kremi kullanıyorum 5 gün oldu kullanalı şimdiden bile cok fark ediyo mutlaka deneyin en iyi çözüm gibi görünüyor

X