Çatlaklar Contractubekx Krem - Doğum Sonrası Karındaki Çatlak Ve Yırtıkların Tedavisi

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

janet

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
2.631
8
48
doktorumun bana önerdigi bir krem öneriyorum arkadaslar bu krem yanık tedavisindede kullanıyor izleri gecirmek icin contractubekx gercektende faydası oluyor bir deneyin isterseniz ben faydasını gördüm kızımın kolunanada cay dökülmüstü onun lekesini bile gecirdi derin oldugu halde cok faydalı bir krem tavsiye ederim

bende kullandım ama bi faydası olmadı cnm senin çatlaklar kaç yıllıktı

yeni daha ben dogumdan sonra hemen kullanmaya basladım

doktorumun bana önerdigi bir krem öneriyorum arkadaslar bu krem yanık tedavisindede kullanıyor izleri gecirmek icin contractubekx gercektende faydası oluyor bir deneyin isterseniz ben faydasını gördüm kızımın kolunanada cay dökülmüstü onun lekesini bile gecirdi derin oldugu halde cok faydalı bir krem tavsiye ederim

Bacaklardaki çatlaklar için de iyi geliyormu acaba?:sm_confused:

contratubex bende başladım bir haftadır inanılmass farketti çatlaklarım..artı yara izinide geçiriyo arkadaşlar deneyin memnun kalacaksınız eminim.

ha unumadan 4 ay kullanılmalıymış kesin sonuç için prospektüsünde yasıoo

evet mümkünse bir yıla yakın eyer cok fazla iz varsa yanık yerlerindede cok iyi sonuc veriyor

önerdiginiz krem yaniklar icin mi catlaklar icin mi anliyamadim tam :bbo:

janet çatlakların ne durumda canım
yanık degil canım yara kremi

bende bu sayfayı arıyodum ne zamandır bende başaldım kullanmyaa günde bikaç defa sürüyorum sizde durmular ne kızlar

benim göğüslerime iyi geldi, özellikle yırtıklara... bacaklarda şimdilik bi değişme yok, daha 1 ay oldu ve bitti.. haftaya yeniden yazdırıp kullanmaya devam edicen 6 ay kadar .) Bir çatlak ameliyat izinden daha zor iyileşmese gerek değilmi .)

contratubex'i bende duydum 1yıl kullanınca sonuç veriyormuş google girin cilt hekimi yazın orda çok geniş ayrıntılı açıklamaları okuyun arkadaşlar!Şeniz

arkadaslar derin yanıklarda bu krem cok faydalı kızımın üstüne sıcak su döküldü ve derin yaralar olustu iyilisme döneminden sonra bu kremi kullandık bu kremi cocuk cerahı bir porofösör önerdi bize kremi yazdırırken dogumculara yazdırmamızı söyledi sebeb ise bunu kadınların catlaklar icin kullandıklarını amaliyat izlerini kaybettirdigini biz kızımda kullanıyoruz cok düzğün olmasa bile faydası oldu kırısıkları acıldı rengi düzeldi tavsiye ederim gecmis olsun

benim kiloma göre cok catlağım olmadı zaten ama hic yok gibi

kızlar ben hamileyim.
kızımda baldırlarım çatladı.
15 senelik çatlaklara faydası olurmu sizce????
hamileyken kullanılabilirmi sizce ???kullanan oldumu????

X