Cilt Sarkmasına Çare Arıyorum Yardım..

arkadalar ben herkese tavsiye ediyorum. internetten rio 60 second diye ;face lift derseniz çok alet çıkıyor; bir alet aldım. edece bir hafta kullandım diye yüzümdeki sakma azaldı hatta kalmadı. 33 yaşındayım. hatta sol tarafıma çok tutmuşum sağ elimle nette gezincem diye sol tarafım daha gergin oldu. annem farketti değişimi. hatta sol tarafıma fazla tuttuğumu bile farketti. göz çevresi kırışıklıklarım tamamaen bitmedi. çünkü göz olduğundan düşük dozda çalıştırıyorum. kaşlarım da hafif kalktı. amazon.com dan aldım. türkiyede 450 tl bana 250 tl ye mal oldu. ingiltereden 66 gbp ye aldım. gümrükte 45 tı vergi ödedim. bence mutlaka alınmalı. başka bir forumda birisi 40 aşındayım ama 30 gösteriyorum deyince dediği aletin üst versiyonunu aldım.herkese bol güzellikler....
arkadalar ben herkese tavsiye ediyorum. internetten rio 60 second diye ;face lift derseniz çok alet çıkıyor; bir alet aldım. edece bir hafta kullandım diye yüzümdeki sakma azaldı hatta kalmadı. 33 yaşındayım. hatta sol tarafıma çok tutmuşum sağ elimle nette gezincem diye sol tarafım daha gergin oldu. annem farketti değişimi. hatta sol tarafıma fazla tuttuğumu bile farketti. göz çevresi kırışıklıklarım tamamaen bitmedi. çünkü göz olduğundan düşük dozda çalıştırıyorum. kaşlarım da hafif kalktı. amazon.com dan aldım. türkiyede 450 tl bana 250 tl ye mal oldu. ingiltereden 66 gbp ye aldım. gümrükte 45 tı vergi ödedim. bence mutlaka alınmalı. başka bir forumda birisi 40 aşındayım ama 30 gösteriyorum deyince dediği aletin üst versiyonunu aldım.herkese bol güzellikler....

canım o fiyata türkiyeye nasıl girişini yaptırabildin gümrüğe takılmadı mı

arkadasşlar benimde dudak kenarlarım ve yanaklarım sarkmaya başladı , nasıl düzeltebilrim

Turk kahvesini denemenizi isterm .pisirn soguduktan sonra buz kaliplarina dokun.geriye kalan telvesini cildiniz yagli ise limonla kuru ise zeytin yagi ile karistirip cildinize masaj yaparak yedirin hafif ovalayarak yani.sonra 10 15 dk bekletin yikayin buzlarlada masaj yapin snra tonik ile silin .kahvenin sikilastirma toparlayici bir etkisi var goruceksiniz .:)

Bende arısütü yada arı sütüyle yapılan karışımları öneririm.Cildi toparlıyor,canlandırıyor,gözeneklerin kapatıyor.Bu konuda çok araştırma yaptım ve sonunda kesinlikle doğal endüstriyel olmayan hiçbir katkı maddesi içermeyen arı sütünü buldum,fiyatıda gayet makul herkese tavsiye ederim.

Cilt sarkmasının önüne geçmek için yüz yogası yapabilirsiniz. Yüz yogasında temel prensip yüzdeki kasları çalıştırarak cildin sıkılaşmasını ve güçlenmesini sağlamak. Böylece elinizden geldiğince doğal ve sağlıklı bir şekilde yüzünüzdeki sarkmaları, kırışıklıkları ve yüz çizgilerini engellemiş oluyorsunuz. Hareketleri uygulaması çok pratik. Günde 10 dakikanızı ayırmanız da yeterli oluyor. Ben de şahsen yeni başladım, göz çevresinde kırışıklıklarım oluyordu benim. Daha birkaç hafta geçmesine rağmen sıkılaşma hissediyorum şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Takvim'de yer alan habere göre yaş ilerledikçe ciltte sarkma ve gevşemeler olabiliyor. Teknoloji ilerledikçe bu sıkıntılara karşı farklı farklı çözümler sunuluyor. Ancak uzmanlar, servet harcamadan yüzü gerginleştirip gençleştirmenin formülünü veriyor.

İşte onlardan birkaçı:

Sabah kalktığınızda aynanın karşısına geçin ve 10 saniye boyunca abartılı şekilde gülümseyin, ardından dinlenin ve 5 kere tekrarlayın.

Yanaklarınızı balon şişirir gibi hava ile doldurun. Bu yöntemi de 10 saniye uygulayın, rahatlayın ve beş kere tekrarlayın.

Avokado cildi sıkılaştırır ve nemlendirir. Yarım avokadonun içini alın ve iki yemek kaşığı bal ile iyice karıştırın. Bu kremi yanaklarınıza 15 dakika boyunca uygulayın. Bunu uyumadan önce yapmak en iyisi. Bunu 15 dakika uyguladıktan sonra durulayın.

Sade yoğurdu aloe vera ile karıştırarak sıkılaştırma kremi yapabilirsiniz. 4 yemek kaşığı sade yoğurt ile iki yemek kaşığı aloe vera jelini bir kapta karıştırın. Bir fırça ile yüze uygulayıp 20 dakika bekletin. Bunu her gün uyguladığınızda ciltteki sarkmalara ne kadar iyi geldiğini göreceksiniz.

X