Cilt Sarkmasına Çare Arıyorum Yardım..

Shilibao marka cologen yüz maskesini tavsiye edebilirim. Her maske 4-5 defa kullanılabiliyor, 14 gün süreyle sürekli kullanıp sonradan haftada bir kez kullanılırsa ciltte toparlanma yapıyor ve sıkılaştırıyor.

buz kalıplarını yüzünde gezdirenlerden bilgi alabilirmiyiz? Acaba faydasını gerçekten gördüler mi?

cilt sarkmasına en iyi çözüm thermage denilen yöntemdir. radyo dalgalarını cilde verilerek yapılır, doktor kontrolünde. tek seansta biter, acı sızı olmaz, cilt altı lifleri verilen ısıyla tekrar kollagen üretmeye başlar. diğer kozmetik ve hap, vitamin, vs etkisizdir. çok ileri sarkmalarda ise plastik cerrahi uygulanır.

arkadaslar kayısı yagımı yoksa kayısı cekirdegi yagımı bilgi verirmisiniz??..

bende yaptıklarımı anlatayım :
ben evde kendim bir yağ karışımı yaptım onu kullanmaya başladım.gerçi sarkmam yok ama mimik kırışıklıklarım başladı cilt tipim karma yanaklarım kuru alın ve burnum daha yağlıdır.yarın d.günüm ve 32 oldum artık:ecrin_bebek: bu yağı akşam işten eve gelince yüzümü temizleyip sürüyorum ve masajla yediriyorum.gece yatana kadar zaten iyice emmiş oluyor.sonra gerekiyorsa kendi nemlendiricimi,sivilce yada izi varsa bephanten sürüyorum.yağ karışımını kendim yaptım çok meraklıyım böyle şeylere okuyorum araştırıyorum sürekli.
-kayısı çekirdeği yağı
-at kestanesi yağı
-saf zeytinyağı
-buğday yağı

bunları karıştırıp kızımın şurup şişesine koydum.ışık almasın diye.bide evigen ampul aldım.bir ampul kırdım hala kullanıyorum çünkü çok kıvamlı yağlı yani..onuda bazı akşam yatarken sürüyorum tüm yüzüme ve göz çevreme.bakalım ilerde görücez.bu karışımı daha çeşitlendirebilirsiniz ama gece sürülmesi gerek bazı yağlar gün ışığında lekelenme yapabiliyormuş.
bide güneş koruyucu sürsem yüzüme bi onu ihmal ediyorum.gerçi kış geldi ama yine de sürmek lazım.
beslenmeme çok dikkat etmeye çalışıyorum bazen çok abur cubur tüketsemdekafamçokkarıştı
bide şu tabletleri merak ediyorum ama kullanmaya cesaretim yok.özellikle co enzim tableti çok dikkatimi çekti eczaneden araştırdım ama eminm değilim kullanıp kullanmamakta.
hergün düzenli supradyn alıyorum bide immuneks(immuneksin içinde antioksidan yazıyor)
bide hergün yoğurt arı poleni üzüm çekirdeği tozu yiyorum...

ehhhh baya bişiii yapıyormuşum yaw:lepi:

kızlar lorealin bir ürünü varya kolajen içeriyormuş.deneyen var mı?

ben şuan kullanıyorum memnunum şimdilik canım.hatta kullanmaya başladığım ilk hafta iş ark bile farketti.boynumada sürüyorum.zaten yoğun bir krem olduğu için azcık miktar tüm yüze yetiyor.tek şikayetim karma cildim var bu krem biraz yoğun geliyor.ama hem yağsız hemde toparlayıcı bi krem yok zaten.onda katlanıyorum artık.indirime girdiğinde alıp denemeni tavsiye ederim.

lorealin yaşlılık karşıtı ürünleri fena değil. yalnız içlerinde cetearyl alcohol adında bir alkol türü var ki benim o maddeye allerjim olduğu için kullanamıyorum. kremlerim hemen hepsinde maalesef o madde var. oriflame balance mattfiyng losyon kullanıyorum ama özellikle de 30 yaş üzeri için bir ürün değil. sanırım normal nemlendirici ve masajla filan götüreceğim ben bu yaşlılık etkileriyle mücadele işini. uykuya da çok dikkat etmek gerek tabi.

bende de son bir yıldır yüz ovalimde belli belirsiz bir sarkma başlangıcı var gibi. yağlıya dönük kalın bir cildim var. hiç kırışıklığım olmadı diye sevinirken... oof of...

ben şuan kullanıyorum memnunum şimdilik canım.hatta kullanmaya başladığım ilk hafta iş ark bile farketti.boynumada sürüyorum.zaten yoğun bir krem olduğu için azcık miktar tüm yüze yetiyor.tek şikayetim karma cildim var bu krem biraz yoğun geliyor.ama hem yağsız hemde toparlayıcı bi krem yok zaten.onda katlanıyorum artık.indirime girdiğinde alıp denemeni tavsiye ederim.

ürürün tam adını öğrenebilir miyim acaba.bir de kaç yaştan itibaren kullanılabiliyor bu tür ürünler?bilmiyorumkismile

lorealin yaşlılık karşıtı ürünleri fena değil. yalnız içlerinde cetearyl alcohol adında bir alkol türü var ki benim o maddeye allerjim olduğu için kullanamıyorum. kremlerim hemen hepsinde maalesef o madde var. oriflame balance mattfiyng losyon kullanıyorum ama özellikle de 30 yaş üzeri için bir ürün değil. sanırım normal nemlendirici ve masajla filan götüreceğim ben bu yaşlılık etkileriyle mücadele işini. uykuya da çok dikkat etmek gerek tabi.

bende de son bir yıldır yüz ovalimde belli belirsiz bir sarkma başlangıcı var gibi. yağlıya dönük kalın bir cildim var. hiç kırışıklığım olmadı diye sevinirken... oof of...

ürünün tam adını öğrenebilir miyim acaba.bir de kaç yaştan itibaren kullanılabiliyor bu tür ürünler? bilmiyorumkismile

kızlar lorealin bir ürünü varya kolajen içeriyormuş.deneyen var mı?

bir kaçsene once birkaç tup kullanmıstım ..ama bilmiyorum çok buyuk bir muciza goremedim ..zaten sonra da bıraktım .. bir ürünün iyi oldugunu etrafımdan insanların tepkısıyle daha iyi anlıyorum ..bu urun için aa ne kullanıyorsun demedi kimse:)))

leylal canım,cildini öncelikle içten beslemelisin.bak canım ben ester c vitamini kullanıyorum ve cildim parlaklaştı ve sanki cildi de sıkılaştırıyor artı üzüm çekirdeği kapsülü alıyorum ben valla hem cildi sıkılaştırıyor hem de üzüm çekirdeği göğüslerimi bomba gibi yaptı..büyüttü iyice,zaten iriydiler ..

kesinlikle ester c yde hemfikirim 1998 den beri hergun kullanıyorum ..ne grip oldum ne nezle.. ayrıca yuz sarkmam da bir - 2 sene once basladı hafiften yanı bayagı bir geciktirdi ustelık sigara icicisiyim.. yasım da 46:)

hepinize merhabalar,
henüz yeni üye oldum ve olmamdaki en büyük sebep size birazcıkda olsa bildiklerimi aktarabilmek ve sizlerdende faydalı bilgiler alabilmek.cilt sarkmalarına hiçbir krem çözüm değil boşuna kremlere para yatırmayın.tek çözümü yüz yogasıdır.yüz kaslarınızı eğer çalıştırırsanız çok kısa bir sürede yüz kendini toparlar.ben hergün olmasada aklıma geldikce yapıyorum ve çok faydasını görüyorum.internetten yüz yogasını araştırırsanız nasıl yapıldığına dair bilgilere ulaşabilirsiniz.

kesinlikle haklısın ben yuz yogası diye bişi daha yokken fizyoterapist bir a rkadasımdan bu hareketleri ogrenmstşm.. yuz kasları için okullarında ders olarak varmıs:))) nerdeyse 5-6 senedir ben de aklıma geldikçe yaparım .ve yaptırırm da .hatta br ara bir grubumuz vardı hep beraber haftada 2 kez yapıyorduk ..bence kesinlikle çok faydalı

herkese merhaba..bende internette arastirma yaparken,cildi 10 yas genclestirdigi iddia edilen bir urune rastladim.Restorelite diye bir fototerapi cihazi,yaklasik 450 tl ye eczanelerde satiliyormus..kullanan var mi acaba,gercekten etkili oldugu dogrumu ..bende almayi dusunuyorum ama bu tur seylere de bosa para vermek istemiyorum..kullanan ve gercekten olumlu etkisini goren biri varsa,yazabilir mi lutfen..

450 mi baktıgım hemen her yerde 600 700 lira idi bu urun siz hangi eczanede gordunuz?
bir de gg de gordum 575 lira hemen al fiatı ..
sanırım bu urunu kımse kullanmadı forumda cevap gelmemiş cunku ..urun fototerapi..baktıgımda daha çok deri hastalıkları egzamalar vitiligo renk degişimleri gunes lekeleri sivilce ve aknelerde kullanılıyor( medikal olarak).. yıne de urunu kullananbirini bulmak iyi olurdu .. ben nuskin galvanık kullanıyorum su an ama bu urunun farklı medikal kullanımları ılgımı cekti ..mesela egzama icin mesela sivilce ( oyle çok sivilceli danısanım var ki:))))
neyse bilen birileri olursa yazarsa sevinirim..
sevgiler

kesinlikle ester c yde hemfikirim 1998 den beri hergun kullanıyorum ..ne grip oldum ne nezle.. ayrıca yuz sarkmam da bir - 2 sene once basladı hafiften yanı bayagı bir geciktirdi ustelık sigara icicisiyim.. yasım da 46:)

AVATAR FOTODAKİ SİZ MİSİNİZ ? O ZAMAN 46 ELLERİNİZDEN ÖPERİM ;çünkü ANNEM DE 49 saygılar yani

AVATAR FOTODAKİ SİZ MİSİNİZ ? O ZAMAN 46 ELLERİNİZDEN ÖPERİM ;çünkü ANNEM DE 49 saygılar yani

:)) evet avatar benım fotom.. 7 nisanda cekilmis.. nuskin galvanık ıcın degişimleri farketmek adına sureklı resım cekiyorum ..
annenize sevgiler

Kızlar selamlar,
31 yaşındayım ama cildimin yağlı olmasından dolayı sarkma oldu.Estetik olmadan nasıl gerginleştirebilirim bileniniz deneyeniniz var mı?Herhangibir krem yada maske?Fikirlerinizi bekliyorum çünkü yüzüme yorgun ve daha yaşlı bir ifade veriyor gibi rahatsız ediyor bu beniyerimseniben

bence yuz sarması için ki çok genç bir yastasın.. kaliteli ve iyi urunden şaşma.. saglıklı beslen egzersiz yap..oksijensiz kalmıs bir cilde ne yapsan n afile cunku.. mumkunse uyurken yatak odanın penceresi hep acık aralık vs olsun yatak odanda asla sigara içme içirtme.. c vitaminin ihmal etme
ve yuz egzersizlerini masajını yap ..en sonunda 46 yasına geldiginde benım gibi nuskin galvanık kullan ..acaip toparladı ..keske yukardasaydıklarımı senelerdir yapmaya ek olarak bu galvanık vs gibi teknolojik ev bakım seneler once de olsaydı ..
bunları duzenli yaparsan inan bana ne sarkma ne kırısık hiç bişi kalmaz..
ama akneler sivilceler vs icin diyebilecegim bişi yok hayatımda olmadıgı icin bu konuda tecrubem de yok ..
sevgiler

bu resim de 15 nisan ..2-3 kilo verdim buna ragmen oldukça toplanmıs durumda..eski halimi gormek isteyenler arkadas listeme dahil olup albumden gorebilirler
genç ciltleri bilemem ama bnim gibi ( 46 yas9 olgun ciltlerde en hızlı çozum bence bu urun .. nuskin ve galvanik akım

lorealın hangı kremı acaba?
ısım verebılır mısınız?
bır kolajenlı grı tup var 30 ml
o da guzel de kotu kokuyor
bır de beyaz kırmızı 2 renk kremı var o mu acaba?yasınızı da merak ettım mahsuru yoksa yazar mısınız?
ben de alayım

Aman kızlar dikkat edin
Bütün yağlar kıl köklerini besler
Yüz yogası banada mantıklı geliyor

X