Cilt Sarkmasına Çare Arıyorum Yardım..

.. o tür abuk sabuk pahalı kremler cilde ne sağlar ki... nasıl ki kol kaslarımızı çalıştırdığımızda dikleşiyor ve sertleşiyor.. yüz de öyle..... yüz egzersizi... ve derma-rollar kullanmalı.. başka şeye gerek yok bence....

Dermarollerdan çok korkuyorum ben yaa. Faydalı birşey olsaydı Allah cildimizi tee diplere kadar delik delik yapardı ki sürdüümüz kremler derinlere de nüfus etsin ama üstünü örten ince bir tabaka da yaratmış ki cidli pisliklere, tehliklere karşı korusun. o 2., 3. alt tabaklara gitmesini engellesin...

Faydası varsa bile hijyeni çok çok iyi yapılmalı. Hem aletin sterilliği hem cildin hem de ellerin. Anti septik solisyon tamam ama cildime sürmeye de korkuyorum, o da altlara kadar girmiyor mu ee iindeki temizleyici madddeler falan...

Siz kullanıyorsunuz anladığım kadarıyla, nasıl iyi sonuçlar aldınız mı?

Herşeyden önemlisi tüm kremlerden,tüm bakımlardan daha etkilisi mutlu olmak.Gerçekten mutlu insanların kırışıklıkları yukarı doğru,mutsuz insanların kırışıklıkları ise aşağı doğru bu bir gerçek.Cilt en çok içerden besleniyor.Bu hem yediklerimiz hem hissettiklerimiz anlamında.Bunun dışında bizim cildimize dışardan yapabileceğimiz temizliğine ve nemine dikkat etmek.Doğal içerikli ürünler kullanmak.Hem cilt bakımında hem makyaj ürünlerinde.Türkiye'de doğal içerikli bu ürünleri bulmak zor biraz.Ben bce-europe.com'dan sipariş ediyorum.Hepsi Alman ürünü.Almanya ekolojik bakım ürünleri konusunda ilerlemiş durumda.Hem de gümrük vergisiz ödendiği için fiyatları burda ünlü bir markadan aldığımız bir nemlendiricinin 4'de 1'i fiyatına.
Cildin sarkmaması için etkili bir yöntemde başka arkadaşlarında bahsettiği gibi yüz egzersizleri yapmak düzenli olarkK.Hem Lourdes Çubukçu'nun hem de Carol Maggio'nun egzersizlerini karışık yapıyorum ve etkisini ve yüzdeki sıkılaşmamayı görmemek imkansız.Sadece yüz de değil.Boynum ve çene altım da çok sıkılaştı.Bu egzersizlerin düzenli yapılmasını şiddetle tavsiye ederim.Ama tabi bunun haricinde yüz liftingi,iple asma vs gibi müdahaleleri de hala araştırıyorum.Ne kadar egzersiz,bakım da yapsak hiçbiri bunların yerini tutmaz.Bir yaşa kadar sonuçta..

Lourdes Çabuk'un hareketlerini bende yapıyorum bir haftadır sabah ve akşam. Çok dikkat etmek gerekiyor yoksa yeni çizgiler yapabilir. Benim yanaklarım çok sarktı onları azıcık topralmak için kaşık ve kalem hareketlerini yapıyorum. Yanaklarımda bir etki şu an yok ama gıdım azcık azcık toprlanmaya başladı. Dün videosunu izledim en çabuk etki boyunda oluyormuş. Artık kremdi veya bu tür uygulamalardı dişimi sıkıp hergün yapıcam şu yanklarım az da olsa yukarı kalksa :KK43: Çok mutsuz ve yaşlı bir ifadem var.

Ne kadar sürede etkisini görürüm acaba:2:

Lourdes Çabuk'un hareketlerini bende yapıyorum bir haftadır sabah ve akşam. Çok dikkat etmek gerekiyor yoksa yeni çizgiler yapabilir. Benim yanaklarım çok sarktı onları azıcık topralmak için kaşık ve kalem hareketlerini yapıyorum. Yanaklarımda bir etki şu an yok ama gıdım azcık azcık toprlanmaya başladı. Dün videosunu izledim en çabuk etki boyunda oluyormuş. Artık kremdi veya bu tür uygulamalardı dişimi sıkıp hergün yapıcam şu yanklarım az da olsa yukarı kalksa :KK43: Çok mutsuz ve yaşlı bir ifadem var.

Ne kadar sürede etkisini görürüm acaba:2:

merhaba arkadaşım
ben 2 aydır neredeyse yapıyordum şu bir haftadır yapamadım ama tekrar başlıcam. ben günde birkez yaptım özellikle kalemle yapılan uygulamaya çok önem verdim. ben kendimde farkedilir derecede değişiklik gözlemledim daha derli toplu bir yüz oluştu bir kaç yakınımda aynı şeyi söylediler. bence sarkmaya en güzel çözüm budur tavsiye ediyorum

her gün A E I İ O Ö U Ü sesli harflerini abartılı bir biçimde yani yüzümüzün kaslarını çalıştıracak şekilde telaffuz etmek iyi geliyormuş .sevgili ikbal gürpınar ın önerisi bu.

bende şöyle bişi duymuştum...sarkmaların temel nedeni yer çekimi olduğuna göre yüzümüze solaı buz küpleri,bakım kremleri vs.ile bakım yaparken koltuk yatak gibi şeylerin üzerinde baş aşağı şekilde durmak gerekiyormuş...hani küçükken yapardık ya tavanı tersten seyredip eşyaları tavana yerleştirirdik hayallerimizde :KK70:

bende şöyle bişi duymuştum...sarkmaların temel nedeni yer çekimi olduğuna göre yüzümüze solaı buz küpleri,bakım kremleri vs.ile bakım yaparken koltuk yatak gibi şeylerin üzerinde baş aşağı şekilde durmak gerekiyormuş...hani küçükken yapardık ya tavanı tersten seyredip eşyaları tavana yerleştirirdik hayallerimizde :KK70:

Buz küpleri gerçekten cildi uyarıyor, yalnız direkt değil de bir poşete sararak kullanın, birden yakıp kızarıklığa neden olabiliyor. Buz kullanımı esnasında yer çekimini tersine çevirmek akla yakın gibi..

buz anlık bir gerginlik veriyor birde dayanmak zor oluyor insanın her yerinde olduğu gibi yüzünde de hatta diğer bölgelerden fazla kas mevcut bu kasları çalıştırmak lazım yüz yogasını deneyin birde krem filan sürerken hep yukarıya doğru kızlar yeterince yer çekimine maruz kalıyoruz zaten. bunların dışında neler yapabilirim derseniz güzel beslenin derim!!! he birde bazı uygulamalar var başka başlıklarda paylaşmıştım onlardan da deneyebilirsiniz, ama kendinize bakın ki cildinizde bu yansısın

arkadalar ben herkese tavsiye ediyorum. internetten rio 60 second diye ;face lift derseniz çok alet çıkıyor; bir alet aldım. edece bir hafta kullandım diye yüzümdeki sakma azaldı hatta kalmadı. 33 yaşındayım. hatta sol tarafıma çok tutmuşum sağ elimle nette gezincem diye sol tarafım daha gergin oldu. annem farketti değişimi. hatta sol tarafıma fazla tuttuğumu bile farketti. göz çevresi kırışıklıklarım tamamaen bitmedi. çünkü göz olduğundan düşük dozda çalıştırıyorum. kaşlarım da hafif kalktı. amazon.com dan aldım. türkiyede 450 tl bana 250 tl ye mal oldu. ingiltereden 66 gbp ye aldım. gümrükte 45 tı vergi ödedim. bence mutlaka alınmalı. başka bir forumda birisi 40 aşındayım ama 30 gösteriyorum deyince dediği aletin üst versiyonunu aldım.herkese bol güzellikler....

şu sıra her gün 1 kaşık kadar yaş nane ye,kara üzümü çekirdeği ile ye,sarmısak bağ dokuyu güçlendirir her gün çiğ olarak bir şekilde al.yoğurt ye çok sırıtma yüzün hep gülsün..:))

şu sıra her gün 1 kaşık kadar yaş nane ye,kara üzümü çekirdeği ile ye,sarmısak bağ dokuyu güçlendirir her gün çiğ olarak bir şekilde al.yoğurt ye çok sırıtma yüzün hep gülsün..:))

kozmetikle bir yere kadar toparlıyorsun ama aylarca uğraşıyorsun. ben hiçbir kremi düzenli kullanamıyordum. işten geliyorum kolumu kaldıracak halim olmuyordu. şimdi yeni nesil lpg yaptırmaya başladım. toparlandı cildim kısa sürede verdiğim paraya değdi. insanın kendine güveni geliyor vala <3

BİO-RİTM de yaptırdım ben Bağdat Cd. de. Ama çok araştırmak lazım, yaptıracağın yer çok önemli. lpg ile yeni nesil lpg arasında kaldım. ama yeni nesil lpg ye karar verdim. hem daha gelişmiş bir teknoloji hem de çabuk sonuç veriyor, memnun kaldım baya. seans ücretini de 180 TL ödüyorum. ama değiyor kesinlikle.

İlerleyen yaşın en önemli sorunu yüzde ve vücutta meydana gelen sarkmalarıdır. Vücut sarkmaları sporla veya kıyafetle kamufle edilebilmekte fakat yüz sarkmaları maalesef ki bütün bunlardan yaralanamamaktadır. Yüz sarkmaları için en iyi tedavi yöntemi ise bitkilerdir. Yüz jimnastikleri de uygulanabilmekte fakat bitkisel kürler yüz sarkmaları noktasında oldukça etkili olmaktadırlar. Yüz sarkması ile mücadele etmek için bitkisel kürler ile yapacağınız işlemler sizin için çoğu zaman inanılmaz sonuçlara ulaşabilmektedirler. Bugün sizlerle yüz sarkması için mucize bir çözüm olan elma kürü ile birlikteyiz.

Yüz sarkması için elma son derece etkili bir bitkidir. Yüz sarkması için elma maskesi nasıl uygulanacak? Yüz sarkması için elma kürü yapımında bize 2 adet ela gereklidir. 2 orta boy elmayı yıkayın ve rendeleyin kabukları ile birlikte. Elma maskesi yapımı için gerekli olan rendenin içine 1 çay kaşığı ile şap tozu ekleyin. Öncelikli olarak cilt sarkması için uygulayacağınız bu bitkisel kürü yapmadan önce cildi mutlaka temizleyin. Temizlenmiş olan cildimizin üzerine bir pamuk yardımı ile elma kürünü uygulayın. Bu maskeyi cilde tam 1 saat süre ile uygulayacağız. Cilt maskeyi emdikçe bizler yenileyerek uygulamaya devam edeceğiz. Bu maskeyi uzunca bir süre uygulamaya devam edin. Sabahları veya akşamları boş olduğunuz saatlerde uyguladığınız bu maske sayesinde yüz sarkması son bulacaktır. Cildi toparlamak için yüzü gerdirmek için uygulanan bitkisel kürler son derece işinize yarayacak. Çözümü öncelikli olarak bitkilerden yana kullanmalısınız.

İlerleyen yaşın en önemli sorunu yüzde ve vücutta meydana gelen sarkmalarıdır. Vücut sarkmaları sporla veya kıyafetle kamufle edilebilmekte fakat yüz sarkmaları maalesef ki bütün bunlardan yaralanamamaktadır. Yüz sarkmaları için en iyi tedavi yöntemi ise bitkilerdir. Yüz jimnastikleri de uygulanabilmekte fakat bitkisel kürler yüz sarkmaları noktasında oldukça etkili olmaktadırlar. Yüz sarkması ile mücadele etmek için bitkisel kürler ile yapacağınız işlemler sizin için çoğu zaman inanılmaz sonuçlara ulaşabilmektedirler. Bugün sizlerle yüz sarkması için mucize bir çözüm olan elma kürü ile birlikteyiz.

Yüz sarkması için elma son derece etkili bir bitkidir. Yüz sarkması için elma maskesi nasıl uygulanacak? Yüz sarkması için elma kürü yapımında bize 2 adet ela gereklidir. 2 orta boy elmayı yıkayın ve rendeleyin kabukları ile birlikte. Elma maskesi yapımı için gerekli olan rendenin içine 1 çay kaşığı ile şap tozu ekleyin. Öncelikli olarak cilt sarkması için uygulayacağınız bu bitkisel kürü yapmadan önce cildi mutlaka temizleyin. Temizlenmiş olan cildimizin üzerine bir pamuk yardımı ile elma kürünü uygulayın. Bu maskeyi cilde tam 1 saat süre ile uygulayacağız. Cilt maskeyi emdikçe bizler yenileyerek uygulamaya devam edeceğiz. Bu maskeyi uzunca bir süre uygulamaya devam edin. Sabahları veya akşamları boş olduğunuz saatlerde uyguladığınız bu maske sayesinde yüz sarkması son bulacaktır. Cildi toparlamak için yüzü gerdirmek için uygulanan bitkisel kürler son derece işinize yarayacak. Çözümü öncelikli olarak bitkilerden yana kullanmalısınız.

Evet elma kabuğu, suyu vs, cilt sarkmasına, ve lekelenmelere iyi geliyormuş diye çoktan beri bir bilgim var benim de,,ama şu şap bilgisi yeni :) nasıl bulacağız bu şapı peki,,şap tozunu ???
çok teşekkürler paylaşım için ,sevgilerr.

Son düzenleme:
şap diyorum,,nerden nasıl bulacağız diyorum???
deneyen var mı da deyip gidiyorum o zaman :))))

arkadaşlar kullanılan ürünler ne olursa olsun, özen gösterdikten sonra ilk haftadan itibaren iyileşme kaydediliyor. ben son zamanlarda tamamen bırakmıştım, çevremden uyarılar üst üste gelince bir başladım üç ay öncesiyle şimdi arasında ciddi fark var. en azından ben cildimi artık beğeniyorum ve tekrar salmayacağım (inşallah).

günlük temizlik-nemlendirici, ilgi, gece bakımı şart...

bu şap nerede satılıyor anlatan arkadaş detaylı yazabılırmısınz

arkadalar ben herkese tavsiye ediyorum. internetten rio 60 second diye ;face lift derseniz çok alet çıkıyor; bir alet aldım. edece bir hafta kullandım diye yüzümdeki sakma azaldı hatta kalmadı. 33 yaşındayım. hatta sol tarafıma çok tutmuşum sağ elimle nette gezincem diye sol tarafım daha gergin oldu. annem farketti değişimi. hatta sol tarafıma fazla tuttuğumu bile farketti. göz çevresi kırışıklıklarım tamamaen bitmedi. çünkü göz olduğundan düşük dozda çalıştırıyorum. kaşlarım da hafif kalktı. amazon.com dan aldım. türkiyede 450 tl bana 250 tl ye mal oldu. ingiltereden 66 gbp ye aldım. gümrükte 45 tı vergi ödedim. bence mutlaka alınmalı. başka bir forumda birisi 40 aşındayım ama 30 gösteriyorum deyince dediği aletin üst versiyonunu aldım.herkese bol güzellikler....

Merhaba canım. Hala kullanıyor musun? Memnun musun? Tam olarak adı ne? Yüzünde ne gibi değişiklikler oldu?

X