Cilt Sarkmasına Çare Arıyorum Yardım..

haa bir de canım kollajen tableti yurtdışından getirtebilirsen ya da ebay diye bi site var oradan da alabilirsin hayatım...ebay da vitaminler çok ama çok ucuzzzz:)kollajen artı ester c vitamini kullan birlikte.bak göreceksin faydasını..söylemesi benden..

SELAM .TİRMİK KEDİ Bİ TABLETTEN BAHSETMİŞSİN ACABA BU İMEDEN TABLETMİ?
BEN DE ALMAK İSTİYORUM CİLDİ İÇTEN BESLEYİP KOLEJEN OLUSUMUNU ARTTIRDIĞI SÖYLENİYOR? DOĞRU MU?

SEVGİLER

Cilde hayırlı Hyaluronic Acid serumu!

Yaşlanma etkilerinin azaltılmasına (Anti-aging) yardımcı olur…
Bağ dokusunu güçlendirerek cilt sarkmasına engel olur…
Cildin elastik, yumuşak ve daha kırışıksız olmasına yardım eder…
Yüksek konsantrasyonda hyaluronic acid içeren bu serum jel cildin kendi nem dengesini düzenlemesine yardımcı olurken, düzenli kullanımda cildin dolgulaşmasına, ince kırışıklıklarınızın görünmez olmasına destek verebilir.

ÖNEMLİ: NOW® Hyaluronic Acid Serum kesinlikle hiçbir katkı maddesi, yapay renklendirici, parfüm, parapen ve koruyucu kimyasal madde içermez. Aşırı hassas ciltlere dahi uygundur.

İçeriği:
Algae Extract, Sodium Hyaluronate, Cedar Bark Extract, Collagen, Aloe Vera and Green Tea Extract.
Canım ya bu serumun bi adı varmı?Nerden bulabiliriz?

haa bir de canım kollajen tableti yurtdışından getirtebilirsen ya da ebay diye bi site var oradan da alabilirsin hayatım...ebay da vitaminler çok ama çok ucuzzzz:)kollajen artı ester c vitamini kullan birlikte.bak göreceksin faydasını..söylemesi benden..

Canım ya bu kollejen tablet dediğinin tam adı ve firma ismi nedir.Kollajen tablet diyemi satılıyo.Sen galiba kullanıyosun.Tam adını lütfen yazabilirmisin

bugün gittigidyorda gördüm kollajen tableti.biraz pahalı geldi .sarkma diye arattınrınca çıkıyor..198 ytl ama.oldukça pahalı.ben kullanmıyorum kollajen hapı ama kullanmayı düşünüyorum ebay da bulabilirsem..

arkadaslar ben dün imedeen time perfection aldım.akşamları 2 tablet.kolejen üretimini arttırarak cildin elastikiyetini ve nemini arttırıyormuş.bakalım 2 ay sonra sonuc alırım size de burdan bildiririm.

arkadaslar ben dün imedeen time perfection aldım.akşamları 2 tablet.kolejen üretimini arttırarak cildin elastikiyetini ve nemini arttırıyormuş.bakalım 2 ay sonra sonuc alırım size de burdan bildiririm.

merak ettim,imedeen kullanmaya devam ediyormusun,herhangi bir faydasıını gördünmü,yaklaşık 2 ay geçti ..

kızlar kayısı yagını bende duydum cildi gerginleştiriyo diye.. ama bu kayısı yagımı yoksa kayısı cekirdegi yağımı.. bide nasıl sürülüyo suyla falan karıstırıyomusunuz.. mümkünse kullanan arkadaslar nereden edindiler marka verebilirler mi??

kolajen destek hapları..

--------------------------------------------------------------------------------

Merhaba Habibullah Bey
Bugüne kadar sitenizden pekçok kez faydalandım, tekrar teşekkür ederim.
Yurtdışında satılan kolajen destek hapları var.Bağ doku, kıkırdak doku için sporcuların kullandıkları gibi değil, içinde 4 tip kolajenin olduğu ve cilde kolajen destek sağladığı söyleniyor.Siz ne diyorsunuz?Güvenle kullanılabilir mi?
Doğru mudur?

aze
Açık Profil bilgileri
aze - Özel Mesaj gönder
aze - Daha fazla Mesajını bul
aze - Arkadaş Listene ekle

04-25-2008, 04:48 PM #2
Habibullah
Dr.Habibullah Aktaş

--------------------------------------------------------------------------------

kesinlikle kullanmayın. tehlikeli ürünler bunlar...

Habibullah
Açık Profil bilgileri
Habibullah - Özel Mesaj gönder
Habibullah - Daha fazla Mesajını bul
Habibullah - Arkadaş Listene ekle

04-28-2008, 09:04 AM #3
aze
Junior Member

iyi ki sormuşum, teşekkürler...

aze
Açık Profil bilgileri
aze - Özel Mesaj gönder
aze - Daha fazla Mesajını bul
aze - Arkadaş Listene ekle

04-29-2008, 09:13 PM #4
marina
Junior Member

kullanıpta memnun olan bi kaç kişi biliyorum..Onlara ne demeli? Dahada gençleşmişler...?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar bir tavsiye verirken dikkatli olun, hem de ısrarla tavsiye ettiğiniz şeyi kullanmayan biriyseniz..
Yukarıda kullanıp memnun kalan birkaç kişi bildiğini söyleyende kafadan atıyor niyeyse, sordum söyleyemedi kim olduğunu..

neyse onun bunun demesiyle hap falan kullanmayın..

...

Son düzenleme:
kolajen destek hapları kullandım işe yaramıyor :KK43:

etkili bir formul ilaç destek bilen varmı?

cildim kırışık değil ama yanaklarımın çene kısmında sarkma var

O kullanıpta memnun olan bi kaç kişi biliyorum diyen kişi BENİM :roflol: Biz başka sitede bu hapı tartışıyorduk ve o sitedeki bayanlar bu hapların siparişini vermişlerdi ve memnunlardı ama şuan da memnunlar mı bilemem. Belkide onlara öyle gelmiştir.Çünkü yediklerinede dikkat edip her gün C vitamin hapları ve hergün bir çay kaşığı balık yağı tüketiyorları. Belkide bunlar onlara etki etmiştir. Ayrıca kara üzüm hapı falan, yüze buz kalıbı sürme falan.. çok ilgiliydiler. Ben hayret ediyordum, kesinlikle o kadar uğraşamam. Üşenirim...

size yeni alternatif bir yol ;hem doğal hemde etkili yüz ve vücut toparlanmasına at kestanesi yağı. ben yüz için kullanıyorum. aklıma geldikçe maske gibi kullanıyorum. sürüyorum.1-2 saat bekliyorum. ve yıkıyorum.

Benimde yüzümde sarkmalar başladı geçenlerde baharatçıdan cologen içerikli bir maske aldım gerçi uzakdoğudan geliyor diye biraz endişe ettim ama içerikleri pahalı olanlarla aynı kullanıyorum çok memnun kaldım yüz temizleme jelide vardı harika bir şey tavsiye ederim. markası shilibao

herkese merhaba..bende internette arastirma yaparken,cildi 10 yas genclestirdigi iddia edilen bir urune rastladim.Restorelite diye bir fototerapi cihazi,yaklasik 450 tl ye eczanelerde satiliyormus..kullanan var mi acaba,gercekten etkili oldugu dogrumu ..bende almayi dusunuyorum ama bu tur seylere de bosa para vermek istemiyorum..kullanan ve gercekten olumlu etkisini goren biri varsa,yazabilir mi lutfen..

kızlar birde sürekli saçlarımızı kıstırmalı tokalarla hemen arkadan topluyoruzya oda zamanla yüz sarkması yapıyormuş işimize kolay geliyo hemet toplayıp çıkıyoruz sonra evde saçlarımızı salınca yüzün gerginliği gidiyo sarkmış gibi duruyor aslında saçımızı ne kadar az toplarsak o kadar iyi

bendede bu problem var ne yazikki ve hicbir ilacin yada kremin etkili olacagina inanasim gelmiyor,kirisiklardan daha kotu bir sorun yuz sarkmasi,insanin yuz ifadesini tamamen degistiryo,ne yapacagim bende bilemiyorum,insallah bir cozumu vardir,deneyipde fayda gorenler yazsinlar,bizde deneriz insallah.

evt ben denedim ama hiçbir artısını gormedim.artık kozmetiğede inanmıyorum.olay de denedim yok bisi hep aynı.pes ettim.yaslanıyorum fikrine alısmaya çalısıyorum artık bu kadar:))

X