cinsiyet belirleme.. çin takvimi vb..

zakkum6644

Ela Seni ÇOK Seviyorum...
Kayıtlı Üye
2 Mart 2008
1.169
2
merhaba, biz de bebek istiyoruz. çevremdekilere soruyoruz, çin takvimine bakıp doğru veya yanlış diyenler oldu. şu anda 2 ay erkek gözüküyor. bir de yorumcu.com da buna yönelik bir çalışma var. rica etsem bana çin takviminden ve yorumcuda çıkan sonuçların doğruluğunu söylermisiniz?

valla canım hersey Allahtan... Allah herkesin gönlüne göre versin. Sonuçta cinsiyeti erkek belirliyor.Bunun içinde ben çin takvimiymiş, yok cinsiyet belirleme takvimiymiş o tür şeylere inanmıyorum...

bende inanmıyorum herşey Allahtan sağlıklı olsunda farketmez bence bunun üzerinde bu kadar takılı kalmak doğru değil önemli olan hayırlı,sağlıklı evlatlar olması

hiç böyle şeylere inanamayın.ben neye baktıysam erkek gözüküyordu ama benim kızım olacak.ne önemi var erkek ya da kızın eli ayağı düzgün sağlıklı hayırlı evlat olduktan sonra.allah herşeyin hayırlısını versin.

Benim Kiz Görünüyor Ama Oğlum Olcak.pek Inandirici Gelmiyo Böyle şeyler.

benimde çin takviminde ve yorumcu sitesinde erkek gösteriyo ama benim kızım olacak

ben hep erkek hissediyordum çin takvimi dediler baktım kız :1shok: şaşırdım bide etrafımda hep doğru çıkıyor diyorlar , hayır güzelim hiç alakası yok doktor pipisini gördü sırnaşık şey kız olsaydıda hayırlısı olacaktı tabii ama bence eğlence için çin takvimi .. allahtan hayırlısını isteyelim

maalesef tutmuyor çevremde bi kaç kişiye yaptım bebeği doğmuş olanlara doğru gösterdi ancak yakınım hamile erkek çıkmıştı takvimde ama kız olarak belirlendi.Benimde kız görünüyodu ama erkek sanırım dr erkek gibi dedi inanmak doğru değil yani Rabbim hayırlısını nasip etsin:)

kızlar hiiiç inamıyordum bu çin takvimine, gerçi hala inanmıyorum ama 6 kişiyiz etrafımda hamile olan ve herkesinki tuttu:)
arkadaşlarım banada senin oğlun olacak çin takviminde öyle diyor diyolardı gülüyordum doğru çıktı...
tesadüf işte..

X