sizdede oluyor mu?????????*

H

hafsaa

Ziyaretçi
kızlar 5 gundur gogus kafesımde acı hıssı varr ..sol göğüsümün hemen altında ve iki göğsüöün ortasında acı var. Dokunduuğum zaman da ağrı yapıor ve gece uyurken sağa sola döndüğümde uykudan uyanıyorum acıden. Sizede oldumu? Sanki biraz şiştide gibi geliyor bana.. Dr'uma söledim ama normal diyip geçiştirdi. Zaten ilgnç bir doktor herşeye normal diyor. Pek rahatlamadım açıkcası. Bebek baskı yaparmış ondan olurmuş ama bu kadar bir ağrı özelliklile bir noktoda olabilirmi????uyuyamıyorum acıdan dehşet bişey ...

bole arkadaşlar var mı??
:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

çok geçmiş olsun.bence dayanamayacak gibi oluyorsan mutlaka bir doktora görün derim. ihmal etme..hemen yarın sabah git.aklında kalmasın.

bende öyle bişi yok ama doktorun herşeyi böyle geciştiriyorsa başka bir doktora görün derim..

Bende de oldu ama 1 gün sürdü
Önemli bir şey olduğunu sanmıyorum ama istersen bir doktora görün.

teşekkutler kızlar 2 gun once dr daydım reflü olabılır dedı ama bu farklı bısey anlamadım gıttı dr degıstırme gıbı durumum soz konusu degıl cunku yaşadıgımyer kucuk ve dr yok

canım gecmıs olsun;
benımde ıkıncı kızımda olmustu doktorum da normal dedı.bende de yemegı fazla yedıgımde cay kahve fazla ıctıgımde carpıntının yanısıra oyle bı sıkısma oluyordu kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
gogsumun ortasında kaburgalarım sıkıstırıyordu o hamılelıgınden kaynaklanıyor beebek buyudukce yerı daralıyor ondan oluyor:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
ben dalga gecerdım sımdı yırtık gogus kafesımı agzımdan cıkacak dıye:)))))))))))))))))sırnaşık şey
yapı olarakta mınyonum beden kucuk bebek sıgmadı ıcerıye:))))))))))))sırnaşık şey

cıddı bısey degıldır ma ıcım rahat etsın dıyorsan gıt bı doktora
ama onları dert etme gececek hepsı.tadını cıkar hamılelıgının:teytey::teytey::teytey:

hafsaa benim de sağ kaburgamın altına ağrı giriyor solda olsa kalpten şüpheenicem yani.. öyle sıkıştırıyor .. geçtiğimiz 10 gün içinde karnım büyüdü bayağı.. ben de minyonum.. 24 ünde randevum var bakalım sabredecez.. burun kanaması ve kabızlık da diğer sıkıntılarım ama hepsine değer napalım ..

evet cdanım ya buyudukce bebekler bıraz cekecegız gıbı ama deger ne yapalım az kaldı

evet cdanım ya buyudukce bebekler bıraz cekecegız gıbı ama deger ne yapalım az kaldı

daha ne ki cnm yaaa.. 5 -5,5 aylıklar .. 8-9 ayda nasıl olucaz nasıl yatıcaz , doğrulup kalkıcaz bilmiyom walla.. bana eşim yardım ediyor şimdiden.. zorlanıyorum yani.. ilerisini düşünemiyom bile.. kafamçokkarıştı

ya bende bana nazlanma dıyo benımkı daha dur dıyo sımdı boleysen vay halımıze:)

aynen canım bendede birkaç gündür sol göğsümde kramp gibi bi ağrı oluyo. geçer inş. insanın kafasına takılıyor ya

evet canım ya dık oturmaya calısıyorum artık yapacak bırsey yok

Aynı sorun bendede var iki göğüsüm arasında bir parmak altında karıncalanma oluyor sızı ve acı oluyor sağa ve sola yattığımda daha çok sızı oluyor sırt üstü yattığımda geçiyor nedense bende bu hafta sonu doktoruma gideceğim ve soracağım ama tahminim normal diyecek ama beni çok rahatsız ediyor.

evet canım saga sola yatarken karıncalanma oluyo ve sonra da acı dehşet bı acı duz yatınca gecıyo bı sor bakalım sonrada buraya yaz benım kı olur dedı acıklama yapmadı

ya sallama cay icmek bi sey yapar mi hamilelikde
lipton cayi ama rahatlama falan yazio ustunde yani ne bilim bi sey olmaz demi ?

o maalesef bendede var yaa aynen benim dr da normal diye benim de sol tarafımda çoğunlukla acaba fazla ilaç yüklemesi yapıldı da böbreklerde mi sorun oluşturdu ki diyorum

canım ya o kadar inceleme yapmayın bence bence içilir ben cay ıcıyorum gunde 3 bardak hemı canım ne isterse yıyorum sadece çiğ et hariç bence bısey yapmaz

bende iciyorum canım sadece sabah kahvaltımda kahvaltıda süt icince yaptıgım kahvaltıdan tat almıyorum ben sabahları en fazla 3 bardak iciyorum

acık içince pek sorun olacagını zannetmıyorum sonucta demır hapı alıyoruz demı

X