parça parça koyu renk kan geldi :((((((

geçmiş olsun canım! umarım Allah en yakın zamanda sağlıklı bir bebek verir.

arkadaşlarım ilginiz için sağolun doktora gittim dediğine göre geç döllenme olmuş ve tutunamamış o parça parça kanlarda ondanmış düşük olmuş yani ikinci kez bunu yaşadım birinci boş gebelikti ne yapalım kısmet değilmiş söyleyecek söz yok soranlara söyleyemedim bile adet oldum dedim yokmuş dedim bakalım ya umudumu kesmedim hayırlısı allahtan gelir. O ne derse o olur isyan etmemek lazım hep yanımdasınız sağolun.

kıyamam ben sana kuzum bende düşük yaptım geçen cumartesi zor bir durum kurban olduğum allah yardımcımız olsun dileim tekrar nasip eder

offff sıkıntılı bi drumm ben de şu anda yatıyorum aynı nedenle:KK43:koyu renkli kanamam oluo bugün 3. gün kesinlikle kalkmıcaksın dedi doktorum.allahım hayırlısı neyse o olsun diyorum ama bi tarafım yıkıldı bile

offff sıkıntılı bi drumm ben de şu anda yatıyorum aynı nedenle:KK43:koyu renkli kanamam oluo bugün 3. gün kesinlikle kalkmıcaksın dedi doktorum.allahım hayırlısı neyse o olsun diyorum ama bi tarafım yıkıldı bile

canım ıcını ferah tut ılk haftlarda bendede vardı sureklı yattım 3 ay boyunca cok sukur sımdı ıyıyız:nazar:

X