parça parça koyu renk kan geldi :((((((

E

ebis

Ziyaretçi
senağlamasenağlamasenağlama

Arkadaşlar dün akşam eve gittim parça parça koyu kan geldi dşükmü oluyor ne doktora gidicem bir an önce

eee git dr yada araaa ayyyyy umarım kötü bieşey yokkkkkkkkkk hadi dr gitttttttttt

benneyaptımkiburda durman hata hemen kalk gitsene doktora dünden beri ne bekliyosun

canım hamilemisinki? tabi hemen doktora git vakit kaybetme çok geçmiş olsun.

kızlar bugün cuma ödemeler yoğunlukta tek muhasebe de ben varım o yüzden ölsende göndermezler akşamı beklicem artık :KK43:((

Ya Gitsene çok önemliiiiiiii Bebeğine Birşey Olursaaa Allah Korusunnnnnnnn Izin Al Git Bi özele Hemen....................

canımmm...ogle arası hemen gıt
hamılelııgın her donemınde kanama rısklıdır....

eger dusuk tehlıken varsa doktor raopr vercektır

kac haftalıksın

yaa bırak git, bebeğin herşeyden önemli olmalı, işin ciddiyetini anlat ve çık git bi an önce. önceliği herzaman bebeğine ver artık. konu ne olura olsun

aaaa hala ne duruyosun
allah korusun ya bişey olursa
bence biranöce git

sancin varmi canim ama seni uzmek istememde koyu ve parca seklindeyse kendini hazirla
:teselli:

Arkadaşlar dün akşam eve gittim parça parça koyu kan geldi dşükmü oluyor ne doktora gidicem bir an önce

ebis ya ne oldu böyle canım yaa diecek söz bulamıyorum kitlendim doktora gitmeliydin hemen neden bekledin öle umarım kötü bişey olmaz:çok üzgünüm:senağlama

ebişşşşşş ne yaptın canım ya ck merak edıyorum senı umarım ıyısınıdr canım, bızı habersız bırakma ltfnnn

Evet Arkadaşimm Dr Gittin Mii Sonuçç Nee Allahimm Yardimcin Olsunnnnnnnnnn

arkadaşlarım ilginiz için sağolun doktora gittim dediğine göre geç döllenme olmuş ve tutunamamış o parça parça kanlarda ondanmış düşük olmuş yani ikinci kez bunu yaşadım birinci boş gebelikti ne yapalım kısmet değilmiş söyleyecek söz yok soranlara söyleyemedim bile adet oldum dedim yokmuş dedim bakalım ya umudumu kesmedim hayırlısı allahtan gelir. O ne derse o olur isyan etmemek lazım hep yanımdasınız sağolun.

Yaa Arkadaşlarr Size Bişeyy Anlatayimm... Eşim Askerlik Arkadaşisini Karisida Sürekli Düşük Yapiyormuşş.. Bunlar Antalya Manavgatta Bir Köyde Oturuyolar.. Işte Bigünn Konuştukk Bunlar Bir Köye Gitmişler Ve Ordan Bir Tas Almişlar Bu Tasi Eşine Yedirmişş Söylenenlere Göre Düşüğü önlermiş Bu Taş.... Artik Ne Kadar Doğru Bilmem Ama Bu Tasi Yedikten Sora Düşük Yaşamadi Kizz Ve şimdi 7 Aylik Bir Oğku Var Adi Keremm Sadece Aklima Geldii Söylemek Istedim.... Belki Faydasi Olurr

gecmis olsun ebis allah sabir versin
en kisa zamanda insallah bi bebegin olur ve bu da sana tutunur uzgunum

ebis geçmiş olsun. herşeyin hayırlısı canım üzülme çok fazla sakın yani mutlaka bebişin olacaktır buna inanmak ve sabretmek gerekiyor inşallah bidaha böyle bişey yaşamazsın:çok üzgünüm::nazar:

ebişcim geçmiş olsun canım.herşeyde bir hayır vardır canım.umzarım en yakın zamanda tekrar hamile kalırsın canım...sakın moralini bozma ...

X