İlköğretim Yorum ve Soruları Ilkokul 1. Sinif Anneleri nerdesiniz

nexsxe1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2008
97
0
evet anneler burda çocuklarımızın eğitimini, okuldaki davranışlarını herşeyi burda paylaşalım ne dersiniz. bekliyorum yazılarınız.

oğlum daha çok küçük ama 1. sınıf örtmenlerı de paylabılır mi? benım gibi....

süper ya öğretmen hanım tabiki katılabilirsiniz hemde çok seviniriz sizin gibi eğitimci öğrtemende bilgi alışverişi yapmış oluruz.

canım,benim kızım ikiye gidiyo benide alırnısınız aranıza noluuuur:eek:hem öğretmenimizide bulmuşuz.

hatta size birkaç sorumu olucak. benim oğlum okuma yaparken önce harfleri söylüyor bu normalmi. bide kesinlikle okulda yazı yazmıyor çok söyledim ama nafile
birde bazı okullarda sadece okuma ve yazı yazılıyor matematik de dağil, ama bizim okulda yazılı dahi yapılıyor bunlar doğrumu sizce .

canım biz daha yeni atlattık birinci sınıfı.bana birinci sınıf zor gelmişti.senin oğlunda durum nasıl derslerini yapıyormu?

kızlar benim oğlumda 1. sınıfa gidiyor biz çok sorun yaşadık halada yaşıyoruz. benim oğlum ilk 1 ayda okumayı söktü çok hevesliydi ama şimdi okumaktan ve yazmaktan nefret ettiğini söylüyor her akşam evde kavga gürültü ödevlerini zorla yaptırıyoruz. sizde yaşıyormusunuz bu problemleri çok zormuş gerçekten.Çok üzgünüm çoook

canım bende çalışıyorum haftada 2 akşam kurs yüzünden geç gidiyorum. eşim sağolsun o ilgileniyor ama resmen sinir hastası olduk ikimizde şimdiden böyleler ilerleyen sınıflar ne olacak bilmiyorum. şimdiden gözüm korktu benim

sevcil hnm aynı sorun bizdede var malesef hatta böyle hafta sonları 1. sınıf çocukları için kurslar yada dersaneler araştırdım ama malesef 1. sınıf çocuklarına ders veren kurum bulamadım. çok zormuşşşşşşşşş. arkadaşlar ya allah hepimize kolay lık versin çocuklarımıza da zihin açılkığı versin.

neyse arkadaşlar ben kaçtım daha sonra girerim inş. benim msn adresim yukarda var isteyen
arkadaşlar lütfen ekleyinde şu çocuklarımız için konuşalım.

1. sınıf anneleri nerdesin ya bu kadarmıyız . anneler hadi bekliyorum cevaplarınızı çocugunuz la ilgi dersleri ni yapıyorlarmı .

arkadaslar okul oncesi ve ilkokul 1. sinif cocuklari icin harika bir egitici site buldum,, online egitim veriyor,,,cocuklar icin gercekten faydali ve ogretici www.egiticim.com faydalanmaniz dilegiyle,,

benım kızım bu sene 1 e basladı cok zorlanıyoruz ya yazmada dıl maşalah cok gl yazıo ama okumada zorlanıyoruz bıde derlerımızı cok verıo yaw öğretmen gunde 3 fotokopı toplam onlu arkalı 9 yapıo derden canımız cıkıo valla

Bu başlık geçen sene açılmış kızlar.Biz zaten bu sene üstte arkadaşın verdiği linkte paylaşıyoruz herşeyi....

beni oğlum süper ama şiddete eğilimli götürmediğim piskolog piskiyatr kalmadı

Slm arkadaşlar benımde kızım bu sene başladı 1 e şükür şimdilik iyi allah hepimize kolaylık versin hakkaten zor ama bunlar daha oyun çocuğu çok şey beklememek lazım değilmi !

bende varım kızlar benim kızımda bu sene 1.sınıfa başladı herşey yolunda benim cadı çok hırslı valla canı çıkıyo ondan çalışkan biri olcak diye ben istemiyorum bu kadar hırslı olsun ama öğretmeni çok memnun hadi hayırlısı allah hayırlısıyla okul bitirmelerini nasıp eder inşallah cümlemizin çocuğunu

X