Veet® Tüy Dökücü Köpük Hakkında Bilinmeyenler Gün Işığına Cıksın !!!

bende kullanıyorum ama çok sık uygulamak gerkiyo çabuk çıkıyo.. sesu'yuda denedim ama onu beceremedim 1 kutuyu 1 saatte bittirdim ama alamadım tüylerimi:KK70: bende bi sorun var...:KK70:

bende kullandım hiçte kılları fln azaltmıo htta daha sert cıkarıyor yni jiletten hiç bi farkı yok

bende kullandım kılarda kalınlaşma yapıyo jiletle almış gibi oluyo fakat en azında kesme riskin falan yok.. bende batık olmadı dakikada tutmadım ama artık bıraktım tüy dökücüleri sayelerinde ağda yaptığım zaman kanayan kıl köklerim vardı ama bioder saolsun ikinci kullanımda zyıfladılar

ben kullandım su tut sünger sür hemen tüyler dökülür diyorlar ama yalan ayrıca aynı jilet gibi çkıyor tüyler (bir de 4 hafta pürüzsüzdü) ve iğrenç kokuyor ayrıca tahriş yaptı bende ama yanlış hatırlamıyorsam koltuk altına kullanılmaz o veet köpük

ya arkadaşlar ben 13 yaşındayım veet almak istioruma am herkes zaralı dio sizce ne yapmalıyım alim mi almim mi lütfen cvp yazın!!!!:çok üzgünüm:mirmirmirmirbenneyaptımki

ben ürünü 2 yıldır kullanıyorum kendime göre memnunum kalındı sıklaştı derdi bende olmadı zaten fazla tüy sorunu olan insan değilim :))

Son düzenleme:
hamam tozu otu deneyin mükemmel sonuç alacaksınız

hamam otu (zırnık) iğrenç kokulu bişey. daha geçenlerde bir hamamda kadınlar zehirlendi kokusundan, hastanelik oldular. onun yerine daha uzun süreli etkisi olan ve tüyleri inceltip azaltan ağda yönteminin kullanılması çok daha iyi. bu konuda geçen tüy dökücü spreyi de seneler önce kullanmıştım, jilet gibi, kısa süreli sonuç veriyor, tüyler hemen uzuyor. o nedenle tüyleri kökünden alan işlemleri uygularsanız, hele ki bu sıcaklarda daha uzun süre rahat edersiniz. bir de bu tüy dökücü kremler ve spreyler çok kötü kokuyor ya:26:

X