Veet® Tüy Dökücü Köpük Hakkında Bilinmeyenler Gün Işığına Cıksın !!!

yesbaby

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2008
36
0
********** Veet® Tüy Dökücü Köpük **********

684_buyuk.jpg

Ürün bu arkadaşlar;

merhaba arkadaşlar bnm veet tüy dökücü köpük ile ilgili bi kaç sorum var eger kafama yatarsa kullanmak istiorum
ama bu ürün hakkında bikaç sey duydum kılları sertleştiriyo gibi .lütfen sorularıma cvp verirmisinz

1-Veet® Tüy Dökücü Köpük, bacaklar ve koltukaltı için tasarlanmıştır.
Bu ürün, yüz, göğüs, perianal veya genital alanlar için uygun değildir diyor.
Bu yasak olan bölgelerde kullananlar var mı varsa ne gibi sorunlarla karsılastılar?

2-Bir saat kullanarak musu cilt üzerinde tam olarak 8 dakika bekletiniz ve sonra küçük bir alanı test etmek için süngeri yavaşça kullanınız.
Tüyler ciltten ayrılmıyorsa, musu cilt üzerinde biraz daha bekletin ancak 10 DAKİKALIK toplam uygulama süresini kesinlikle AŞMAYIN demişler
bu süreyi aşan oldumu nasıl sorunlarla karsılastılar?

3-bu köpüğü kullanırken yanma batma dışında nasıl sorunlarla karsılastınız ?

4- bu köpük sadece tüyler için mi yoksa kıllarımızıda süngerle yıkama esnasında cıkarır mı bunu deniyen yaşayan varsa anlatsın lütfen.

5-cildinizde sorun oldugunda nasıl gecirdiniz?

6-Ürünün hasar veya renk değiştirmesi halinde herhangi bir şeye dokunmasına müsaade etmeyin. Kazara temas halinde derhal temizleyin.
demişer böle bişeyle karsılasan var mı ?neler yaptınız?

***ayrıca tüy dökücü deniyo ama hiç bi insanın bacagında veya koltukaltında tüy olmaz ki kıldır onlar zaten tüy denecek seviyede olsa niye kullanalım ki
bide bunun hakkında düşünceleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
canım ben kullanmadım bilmiyorum ama en son yazdığın sey dikkatimi cekti... marka stratejisidir canım o tüy yazmasının nedeni.. düşün sana zaten demiş nerelerde kullanılacagını sen oradakilerin tüy değil kıl oldugunu biliyosan güzel ama ben hiç bir ürünün üzerinde tüy yerine kıl kelimesini duymak istemem.. hoş durmaz. sevimsiz bi hava katar ürüne.. eve zaten kıl denilen seylerin ortadan kalkması için tasarlanmış ama ürünüde bayanlara satacakları için daha kibar hale getirmek lazım.. hiç bi kadın benim kıllarım var demekten hoşnut olmaz "bendeki tüyler" farkında olunmasada kadınlara biraz daha rahatlık hissi uyandıran biraz daha kötü olmayan birşeyleri akla getirir.... mantıklı düşüncek olursak saclarımızda kıldır ama biz boya alırken saç boyası alıyoruz.. ki hayvan ürünleri bile alırken kedinin tüyleri veya köpek tüyleri diye karsılasıyoruz bunlar ürüne zerafet ve kibarlık katan seyler istersen sen kıl de tabi o sana kalmış ve bu nedenle kullan yada kullanma oda sana kalmış....:))

saol da kullananlardan kimse yok mu ya o sorulara yanıt bulduktan sonra kullanmayı deneyebilirim çünkü gercek kullanıp yasayanların söyledikleri önemli asıl ...

saol yeşil kurbaga fakat ''kıllar elince uzuyor falan'' kısmını anlayamadım elince ne demek ya bi açıklarsan sevinirim...

bu arada başka arkadaşlar yok mu kullanan ya 2 kişi cvp verdi sadece ...

bende kullandım bi süre önce pekte memnun olduğum söylenemez.jiletten hiç bi farkı yok.ha onla al ha köpükle farketmiyor.ben bunu genital bölgemede uyguladım sorun yaşamadım ama sadece kokusu irenç ötesi diyebilirim tatlım.ama bence bunun krem şeklinde olanını kullan.çnkü köpük her bölgeye tam olarak ulaşmıo.ama krem rahatlıkla kullanabilirsin bitanem

jiletten hiç bir farkı yokken nasıl yani jiletle aldıgında dibinde kalır kara nokta seklinde görünür ya bacakta mesela öle mi oluyo yani pürüzsüz oluyo ama kılların diplerine kadar işlemediği için dipleri nokta nokta görünüyo mu vazgeçilmezim bi anlatırsan...

Bu köpük kıllarda değilde tüylerde etkili.Kollarınız,karnınız için kullanabilirsiniz.Bacaklarada acil olarak hani ağda yapacak vaktiniz yoksa kullanabilirsiniz. Ama koltuk altında pek etkili değil,kıllar traşlı gibi oluyor. Belirtilen süreden uzun kalırsa cilt tahriş oluyor.

arkadaşlar şu kıllar tıraşlı gibi oluyo tabirini biraz açar mısınız traşlı nasıl oluyo yani bi önceki yanıtımda da sordum traşlı gibi derken tam olarak ne demek istiosunuz jiletle kestiğimizde kılların ucu küt oluyo mesela bundada böle mi oluyo ne demek istiosunuz ...

hadi arkadaslar site için dolu abuk subuk seyleri deneyenlr var bunu deneyen kullanan yok mu hiç

ben bacaklarımda bi kere kullandım irenç bise yafs aynı jilet gibi semsert sevmedim ben bunu

arkadaslar zaten fazla cvp veren yok verenlerinde sölediği hep aynı sey ''aynı traş gibi '' ne demek bana bi betimlemesini yaparmısınız

arkadaşım o gün bacakların yu uşacık oluyo ama ertesi gün elini sürünce kıllar eline deyiyo aynı reklamındaki traş olmamış kızın şoke olduğu gibi oluyo yani etkisi en fazla 5 gün

arkadaslar zaten fazla cvp veren yok verenlerinde sölediği hep aynı sey ''aynı traş gibi '' ne demek bana bi betimlemesini yaparmısınız

jilet gibi, tüyleri kökünden almıyor, tüyler bikaçgünde çıkıyo, tüyleri güçlendirebiliyo demek. bu kadar basit :1closedeyes:

tmm saolun anladık ta o surat ifadesine gerek yok yani herkes tutturmus bi traş gibi traş gibi onu sormamdki amaç herkes jilet kullanmış olmayabilir acıklaycı olsun die anladın mı...

tmm saolun anladık ta o surat ifadesine gerek yok yani herkes tutturmus bi traş gibi traş gibi onu sormamdki amaç herkes jilet kullanmış olmayabilir acıklaycı olsun die anladın mı...

bu kadar ınsan senınle ılgılenıp cevap yazmıs,, senın kullandıgın tabıre bak... herkesın mı anlatı mı kıt, yoksa senın mı anlayısın kıt anlamadım yanı.... yanı aynı jıletle almıssın gıbı oluyor, ıgrenc kokuyor kıllar erıyıp elınde yapıs yapıs oluyor, ertesı gun cıkmaya baslıyor, yanı kökünden degıl jılet gıbı yuzeysel alıyor ok. anladın artık umarım..

kullanmamışsan da erkekler yüzlerini traş ediyor, orda görmüşsündür heralde? bir de cevap verdiğime pişman oldum ben yardım etmek istemiştim tavrın pek hoş değil doğrusu canım..

lunitari kusura bakma fazla çıkıştım belki ama saan karsı bişey demedim ben yani kim cvp verdiyse herkesde o tabir vardı ondan dedim ok

ben de konuyla ilgili kendi tecrübelerimi anlatayım.. veet değil sesu, köpük değil tüy dökücü krem kullandım.. marka farkının çok önemli olduğunu sanmıyorum sonuçta hepsi epilasyon için..
genital bölgede kullanmayın yazıyor evet ben kullandım birkaç defa, sesu nun mavi kutulu tüy dökücü kremini.. bir de başka renkte olanı var fakat o çok etkili değil..
genital bölgeye uyguladm, en çok 4 dakika bekletip spatulasıyla çıkarttım.. bu süreyi de deneme yanılma yöntemiyle buldum.. ilk kullanımımda 8 dk gibi bir süre beklettim, kutunun üzerinde 10 dk dan fazla bekletmeyin diye yazdığı için.. beklerken yanma hissi oluşmaya başladı, öncesinde çok önem vermedim fakat baktım biraz da artarak devam ediyor, herhalde bir sorun var temizleyeyim dedim.. spatulayla kazıyınca gördüm ki genital bölgenin alt kısımları, yani vajinanın ağzına biraz daha yakın olan kısımları (sanıyorum yukarı bölgelere göre daha hassas olduğundan dolayı) kanamaya başlamış.. hani mesela kolumuzu duvara sürteriz ya yer yer çizikler ve hafif kanama olur,aynı o kanamalar gibi.. biraz canım yandı tabi ki, biraz da korktum ama yine de ara sıra kullanıyorum.. demek ki daha az bekletmek gerekiyor diye düşündüm..
bazen süreyi tutturamayabiliyorum, az beklemiş oluyor, tam etki edemiyor ve bütün tüyleri değil kısım kısım alabiliyor.. ama tavsiye ederim yani, baktın hepsi çıkmadı, genital bölgeyi suyla temizleyip 2. defa sürersin (2. defada sadece kalan tüylere uygula, yoksa temizlenmiş kısımlarda yine bahsettiğim tarzda kanamalar olabilir belki bilemiyorum)..
üzerindeki genital ve anal bölgelerde kullanmayın yazısı da muhtemelen benim başıma gelen durumla alakalı.. hassas bir bölgede böyle güçlü bir kimyasal madde yanma ve tahrişle sonuçlanabilir diye demek ki.. ayrıca kullanırsan çok dikkatli sürmen gerekiyor.. ben yere bir ayna koyup çömelerek spatula yardımıyla uyguluyorum.. hani el yordamıyla filan asla değil.. yalnızca tüylerin üzerine uygula, iç dudaklara filan sakın değmesin..
elimden geldiği kadarıyla açık bir şekilde anlatmaya çalıştım ama başka sormak istediğin varsa yanıtlayabilirim..

X