dostlara karşı koyucu acı sözleri olanlar bana yazabilir mi

Asortie

bun@luzumvar..
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
9.319
604
38
dostum dediğim insana karşı kin doluyum ve konuşmuyoruz aceba böyle ağır acı sözleri olanlar var mı mesela o bana şunu yazmış 2'hayat aldığın nefes miktarı değilnefesi kesen anların toplamıdır yani dostlarım nefesini kesecek anlar yaşamasın düşmanlarım da nefes alacak aldığı nefesi de verecek zaman bulamasın' :1shok:aslında böyle şeylere girmek istemiyorum ama çok zoruma gitti 11 senelik dostluğumuz vardı beni düşman olarak görüyor.sırf kıskandığı için hadi sizden bekliyorum böyle sözler

dostum dediğim insana karşı kin doluyum ve konuşmuyoruz aceba böyle ağır acı sözleri olanlar var mı mesela o bana şunu yazmış 2'hayat aldığın nefes miktarı değilnefesi kesen anların toplamıdır yani dostlarım nefesini kesecek anlar yaşamasın düşmanlarım da nefes alacak aldığı nefesi de verecek zaman bulamasın' :1shok:aslında böyle şeylere girmek istemiyorum ama çok zoruma gitti 11 senelik dostluğumuz vardı beni düşman olarak görüyor.sırf kıskandığı için hadi sizden bekliyorum böyle sözler

AYNI ŞEYİ BANA DA 10 SENELİK YEDİĞİMİZ İÇTİĞİMİZ AYRI GİTMEYEN DOSTUM YAPTI.BÖYLE DOSTLAR VARKEN DÜŞMANA NE HACET....

Bence hicbisey yapma.. Hicbisey de soyleme. Sessizlik en buyuk cevaptir. Gercekten seni kiracak ve bunca yillik dostlugunuza ihanet edecek biseyler yaptiysa en guzel cevap sessizliktir. Hem seni hakliyken haksiz olmaktan kurtarir hem de sukunet karsi taraf icin daha agir bir cevaptir.

Allahım sen beni dostlarımdan koru..
düşmanlarımla ben başedebilirim..

en sevdiğim sözdür..
çokta etkilidir. kullan bence..
test edildi onaylandı

Geçen gün bi kamyonda gördüm bu yazıyı

"Çakal gibi dostum olacağına aslan gibi düşmanım olsun"

ofrff

insanları tanıdıkça,hayvanları daha çok seviyorum.......bunu bi veterinerde görmüştüm

Bence hicbisey yapma.. Hicbisey de soyleme. Sessizlik en buyuk cevaptir. Gercekten seni kiracak ve bunca yillik dostlugunuza ihanet edecek biseyler yaptiysa en guzel cevap sessizliktir. Hem seni hakliyken haksiz olmaktan kurtarir hem de sukunet karsi taraf icin daha agir bir cevaptir.

bende çiçeksel arkadaşımın sözlerine katılyıorum.bazen en ağır cevap sessizlik olur.sende ona yanıt verirsen bu olay uzar gider...vermezsen ise o çok kızacaktır...
böyle kişiler zaten hiç dostun olmamıştır,dostumu kaybettim diye üzülmene değmez...gerçek dostlar böyle yapmazlar...

o kadar saçma bir neden ki ben ondan önce evlendim diye beni kıskandı ya kızlar böyle bir şey olamaz ama çok sağolun

gerek yok bişey söylemeye büyüklük sende kalsın...

Allah katında en aziz kişi İNTİKAM almaya gücü yettiği halde AFFEDENDİR ....( Hadis-i Şerif )

insan dostum dediği biri için böyle düşünüyorsa bence siz hala o insan için dostum demeyin ve onun seviyesine inmeyin..bence hiçbir cevap vermeyin...

susmak tahammülü en zor tepkidir.............................................................

dostlukmuş dost bildiğim yalanlarıyla üstüme titremiş vefasız dost bildiğim doğruyu yalana gömmüş

canim onu takmamani yeglerim
iyi bari gitsin oda evlensin erkeklerin kokune kiran girmedi yaa

bunu düşünmene onun için kafa yormana bile değmez zaten bu insana dostum demen bile hata dost olan böyle yapmaz.

X