Rüya Yorumları Evlenmeden önce evleneceği kişiyi rüyasında gören var mı?

Mervemerve
gördün mü rüyanda anlat bakim:)

arkadaşlar ben evleneceğim kişiyi çok merak ediyorum .. Allah'a çok dua ettim bi gece bir rüya gördüm rüyamda okulumdayım bir kız bana geldi ve ''Annem oğlu ile görüşmeni istiyo''dedi bende ''ama annem izin vermedi hem ben önce okumalıyım''dedim.kız ısrar etti biraz ben yinede kabul etmedim,sonra kıza hangi sınıftasın dedimm oda 9.sınıfa gittiğini dedi şubesinide dedi ama uyandığımda unutmuştum şubesini.sonra rüyamda en yakın arkadaşım ile bize geliyoruz ve ben ona ''sizin sokakta bir çocuk varmış,BJK'nin formalarının tasarlayıp üretim emrini variyomuş '' diyorum.uyandığımda hesapladım böyle birinin benden 8-10 yaş büyük olaması lazım.arkadaşıma rüyamı anlattım ve oda sokaklarında böyle birinin olduğunu söyledi ama nişanlı o dedi.bende boşver zaten rüya dedim.ve arkadaşım çeşitli nedenlerden dolayı taşındılar ve biz bir gün buluştuk arkadaşım bana ''sen rüyayı anlattıktan sonra çocuk nişanlısından ayrıldı ve ben durum anneme açtım oda çocuğun annesine anlattı''dedi.bende istihare namazı kılmaya başladım ve 2 gecede rüyamda 1.gece çocuğun eski nişanlısı ile uğraştım 2. gece,ailem ile çocuğun oturduğu sokaktan geçtik ve çocuğun evine bakıp beğendiğim eşyalar burayaya sığmaz en kötü ihtimal çok çalışıyım ev kiralayım diyorum falan sizce o çocukmu benim nasibim bu arada rüyamda gördüğüm kız gibi bi ablası varmış ve ablası benim okuduğum okuldan mezun olmuş .. lütfen bir fikir verin bana

çocuk benden gerçekten 10 yaş büyük,tekstilci,arkadaşımla aynı sokakta oturuyo

Eşimi görmedim ama ona yakın bir rüyaydı...

Gelinlik giymiştim anneannemin evindeydim oradan oraya koşturuyordum gelinlikle,bana banyo yapman gerek demişlerdi evleniyorsun güzel kok dediler iki kadın, tam banyo yaptım gelinliğimi giydim,dedem geldi elinde beyaz bir kalıp sabunla (öldüğünden beri hiç görmemiştim ilk defa o zaman gördüm dedemi) al kızım bununla yıkan misler gibi kok demişti,dede ben yıkandım gelinliği giydim dedim bana gülümsedi peki kızım dedi çıktı...Daha sonra annem geldi baban kaybolmuş jandarma aramaya gitti dedi.Askeri arabası geldi içinde iki üç kişi çıktı babam getirmişlerdi...

Bu rüyayı ne zaman gördüm bilmiyorum ama çok net hatırlıyorum,dedemi gördüğüm için sanırım...
Eşimle aynı köydeniz hatta çok uzaktan akrabayız,kayınpederim karacı bir subay.
Nasip olunca nerede olursa olsun gelip buluyor işte...

Bide eşim benim sesimi duymuş evlenmeden 1-2 sene önce amma gür sesi var Allah sahibine bağışlasın demiş :KK1:

o zaman bende anlatıyım muarrem ayında arkadaşım dedi çok tuzlu ye tatlı ye ama o gün oruç tut rüyan da evleniceğin kişiyi görürsün diye.neyse ki yaptım o gecede eski çıktığımı gördüm eski diyordum ama hala seviyorum.uzun zaman oldu konuşmadık.rüyam da beni çok özlediğini msj atıyordu.ki sanki kokusunu yanımda hissediyordum kızlar anlatamam size o kadar gerçekti sanki.bana fotoğrafını yolluyordu ama tam açarken fotoğrafı uyandım.ilk defa böyle gördüm.
he şimdi eski çıktığımla yeniden konuşuyoruz.ama aramız çok bozuk bilmiyorum ne olur ilerde.
ama bende fikrimi belirtmek istedim

Ben de duymuştum bunu. Deneyenler ses versin :)

arkadaşlar dün gece yusuf suresi okuyup yattım
yalnız rüyamda ilk kuzenimi gördüm sonra da ayrıldıgım erkek arkadaşımı 2 kere gördüm.
Anlamı nedir bunun ya ?:44::44::44:

merak ettim şimdi adetım bıtsın ılk iş yusuf suresını okuyup yatmak olacak.birşey gorursem yazarım buraya

RÜYAMDA 17 YAŞIMDAYKEN BİR HOCANIN ESMER BİR ADAMLA NİKAHIMI KIYDIĞINI GÖRMÜŞTÜM.GÜLÜP GEÇMİŞTİM EVLİLİĞİN E SİNİ BİLE DÜŞÜNMÜYORDUM.ONDAN 2 AY SONRA BİRİSİYLE TANIŞTIM.ESMER UZUN BOYLU HİÇ AKLIMA GELMEDİ RÜYAM AMA 18 OLUPTA EŞİMLE EVLENİNCE VE İMAM NİKAHIMIZIDA KIYAN O HOCA OLUNCA KENDİMDEN KORKMUŞTUM.

çok ilginççç ve ürkütücü gerçekten
:)

o zaman bende anlatıyım muarrem ayında arkadaşım dedi çok tuzlu ye tatlı ye ama o gün oruç tut rüyan da evleniceğin kişiyi görürsün diye.neyse ki yaptım o gecede eski çıktığımı gördüm eski diyordum ama hala seviyorum.uzun zaman oldu konuşmadık.rüyam da beni çok özlediğini msj atıyordu.ki sanki kokusunu yanımda hissediyordum kızlar anlatamam size o kadar gerçekti sanki.bana fotoğrafını yolluyordu ama tam açarken fotoğrafı uyandım.ilk defa böyle gördüm.
he şimdi eski çıktığımla yeniden konuşuyoruz.ama aramız çok bozuk bilmiyorum ne olur ilerde.
ama bende fikrimi belirtmek istedim

Muharrem orucu değil o,hızır orucu:KK34:

Ben yaptım gördüm hala bekliyorum:KK31:

Anahtar olayını iki kere yaptım ikisinde de aynı kisiyi gordum ama o kisi şimdi başkasıyla evleniyor :KK43:(

dün gece yusuf suresını okudumda yattım.sabaha kadar bısey gormedım 6 gıbı uyandım tekrar uyudum.babamın bır tanıdıgı var komsuları varmıs sızın kızla tanıstıralım demıs 1 2 hafta once.ruyamdada o adama annemle babam mısafırlıge gıtmıs ben evde beklıyorum annemler gerı gelıyor benı hiç sormamıs adam babamlarda bısey demıyorlardı bu nedemek oluyorkı sımdı.sabaha karsı gordum bu ruyayı

Selam kızlar.. Dün gece yatmadan önce yasin suresini birde vakıa suresini okuyup yattım.
Düm rüyamda liseden 3 tane arkdaşımı gördüm ( içlerinden birisini lisedeyken seviyodum )
Sonra o 3 arkadaşın yanına gittim el sıkıştık. sonra birisini geldi bana sarıldı ( sevdiğim çocuk değil ) "sen ne güzdel olmuşsun öyle ya" dedi. ben de tokat attım. "yanlış anlama " dedi.
Sonra yanlarından ayrıldım
Ne ki bu şimdi ya :26::26::26:

arkadaşım, 'yeni taşındığınız bir evde, ilk gece rüyanızda gördüğünüz kişinin, evleneceğiniz kişi olacağı' yönünde birşey söyledi. bu konuda bilgisi olan var mı kızlar???

aradaslar ben de dun aklıma gelmısken gece yatmadan once okudumn yusuf suresını ole karısık ruyalar gordum kı ve bı ara uyandım kafam allak bullak bı sekılde kakltım hıc bısey anlamadım ve yıne tekrardan uydum bı sure sonra yıne actım gozlerımı ıne kafam karısık ama nıye karısık bılmıyorum degısık bı duyug ıcındeydım yanı cunku cok ama cok sacma ruyalar gordum en sonun da yıne uyudum ve bı adam gordum ama arkası donuk bı marketteyız kasıyerın orda sıra var ben de arkasındayım derı ceketlı kot pantolonlu ben de uzun bayagı ama yuzunu goremedım ve lutfen gulmetyın :)))) martı alıyomus kasadan gecırıyo ben de bı baktım martı posetın ıcınde :KK1: :KK1: :KK52: benım ruyalar dun acayıp sacmaydı ama tek net gordugum kısı o adamdı yuzunu de bılmıyorum :) bı gun derı ceketlı kotpantalonlu uzun bı adama denk gelırsem burada paylascam kesınlıkle :KK52:

aradaslar ben de dun aklıma gelmısken gece yatmadan once okudumn yusuf suresını ole karısık ruyalar gordum kı ve bı ara uyandım kafam allak bullak bı sekılde kakltım hıc bısey anlamadım ve yıne tekrardan uydum bı sure sonra yıne actım gozlerımı ıne kafam karısık ama nıye karısık bılmıyorum degısık bı duyug ıcındeydım yanı cunku cok ama cok sacma ruyalar gordum en sonun da yıne uyudum ve bı adam gordum ama arkası donuk bı marketteyız kasıyerın orda sıra var ben de arkasındayım derı ceketlı kot pantolonlu ben de uzun bayagı ama yuzunu goremedım ve lutfen gulmetyın :)))) martı alıyomus kasadan gecırıyo ben de bı baktım martı posetın ıcınde :KK1: :KK1: :KK52: benım ruyalar dun acayıp sacmaydı ama tek net gordugum kısı o adamdı yuzunu de bılmıyorum :) bı gun derı ceketlı kotpantalonlu uzun bı adama denk gelırsem burada paylascam kesınlıkle :KK52:

Allah iyiliğini versin ya güldürdün beni gece gece :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Ya bende yusuf suresini okuyup uyudum. dediğin gibi bende cok karmakarışık rüyalar gördüm .:KK1::KK1: uyudum tekrar yine olmadı
Yalnız uzun bi yol var. ben bu yolu tek başıma yürüyorum. Yalnız arkamda birisi var hep arkamdan geliyo. ben de yolun sonuna geliyorum önümde büyük bi mağaza var. tam arkamı dönüyorum o cocuk karşımda. yalnız yüzünü hatırlamıyorum. kot pantolon giymşti. yüzünü hatırlyamıyorum. sonra o yolu beraber yürüdük geldik :KK70: :KK1::KK1:

Allah iyiliğini versin ya güldürdün beni gece gece :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Ya bende yusuf suresini okuyup uyudum. dediğin gibi bende cok karmakarışık rüyalar gördüm .:KK1::KK1: uyudum tekrar yine olmadı
Yalnız uzun bi yol var. ben bu yolu tek başıma yürüyorum. Yalnız arkamda birisi var hep arkamdan geliyo. ben de yolun sonuna geliyorum önümde büyük bi mağaza var. tam arkamı dönüyorum o cocuk karşımda. yalnız yüzünü hatırlamıyorum. kot pantolon giymşti. yüzünü hatırlyamıyorum. sonra o yolu beraber yürüdük geldik :KK70: :KK1::KK1:

cnm senın ruyan daha mantıklı olmus bana gore :) ama ben hıssdıyorum ya o gun gordugum o tanımadıgım kısıyı gordukten sonra uyandım anıden bı heyecanlandım :) sonra tekrar yattıgımda bı daha ruya falan gormedım anneme anlattım annem de cok heyecanlandı :KK1: bu gece yıne oku bakıyım belkı Allah ım gosterır dedı ben de yıne okudum yattım yıne karmasık ruyalar gordum ruyalarım da hep bı konudan bı olaydan bı olaya atlıyorum artık resmen uyumuyorum sankı de gece baska bı alemdeymısım gıbı gelıyo :KK1: ben bu duayı ıkı gundur okuyorum ve ıkı gundur karmakarısık ruyalar goruyorum ama derı ceketlı sahsıyetı goremedım bugun :) ama bugun yıne gece okuyup yatcam bakalım sonumuz hayrola :) sen de mı pekı arkadan gordun cnm adamı ben de yuzunu hıc gormemıstım ama sac rengıne yapısına kadar gormustum sıyah ve yapılmamıs bı ssekıldeydı :)

kızlar dun yıne okudum Yusuf suresını bu sefer de tanımadgım bı kadın yuzunu gordum bı anda sadce yuzu gorundu ve gıttı bayanın yuzu bakımlıydı oldukca fondoten vs.. vardı yusunde golerı kucuktu renklımıydı renksızmıydı tam hatırlamıyorum orasını sacları da sarımtraktı sankı ya da sarı ve de topuz seklındeydı kuaforden cıkmıs gıbıydı anlıcanız :) sımdı bu ne dmek oluyo anlamadım :)

X