Rüya Yorumları Evlenmeden önce evleneceği kişiyi rüyasında gören var mı?

yazın ortalarında bir gece ilginç bir rüya gördüm.rüyamda birisi bana evleneceğim insanın ismini söyledi hiç etrafımda olmayan bir isim.ve ben 1 ay önce o isimden biriyle tanıştım belki evleniriz şu an bilemiyorum ama hala ürperiyorum gerçek gibi.....

bir evde ilk defa uyuyorsanız misal yeni bir eve taşındağınızda ilk geceniz, ya da ekadaşında kaldın felan diyelim ama heralde taşındığın evde uyuduğun ilk gece rüyanda evleneceğin insanı göreceğini söylerler. Ben rüyamda eşimi görmedim ama daha eşimle iç tanışmadan önce Ben İstanbul'da yaşıyordum ve arkadaşıma ben bu şehirden biriye evlenmeyeceğim başka bir şehirden evleneceğim ve jayatım başka yerde devam edecek böyle hissediyorum demiştim. Ama hiçte şehrimi bırakmak istemiyordum gerçekten de eşim çıktı karşıma ve kendisi Eskişehir'li buraya gelin geldim. Ancak bir gerçek daha var, bir evleneceğimiz insan, bir de ölüm tarihimin anne rahmine düştüğümüz an Yaradan tarafındna yazılır ve bunlar kesin kaderdir...

esim beni tanismadan önce 15 gün rüyasinda görmüs...hatta tanistigimizda benim hakkimda bircok sey biliyordu ...evlendik ve coook mutluyuz ...

arkadaslar bana kizmayin ama buraya yorum yazan bir cok insan 6. hissim kuvvetlidir demis, Allah iyiliginizi versin, hepinizin toptan 6. hissi kuvvetli demek ki kaydirigubbakcemile3 . ok ruyalara inanirim bende ama herkes 6. hissim kuvvetlidir yazmis ve bu bana cok komik geldi -tatlicadiarzu-

benim eşim uzaktan akrabam.ben eşimi daha önce hiç görmemiştim ama anne babasını tanıyordum.rüyamdada onların evinde onların gelini olduğumu gördüm ama eşimi görmedim yine.vede onların gelini oldum

bizim bir tanıdığımızda evleneceği kadını rüyasında görüo.ayrı şehirdeler ve hiç birbirlerinden haberleri yok.adam evlencei kadının evini görüo evlenceğin kız burda denilio kızı görüo rüyasnda ve oturduğu şehirden kızın olduğu şehire evine gelio, rüyasında gördüğü ev yani,ve evleniolar.2de çocukları var. muhteşem bişey inanılmaz ama gerçek

bizim bir tanıdığımızda evleneceği kadını rüyasında görüo.ayrı şehirdeler ve hiç birbirlerinden haberleri yok.adam evlencei kadının evini görüo evlenceğin kız burda denilio kızı görüo rüyasnda ve oturduğu şehirden kızın olduğu şehire evine gelio, rüyasında gördüğü ev yani,ve evleniolar.2de çocukları var. muhteşem bişey inanılmaz ama gerçek

sırlar dünyası gibi kız akannehir kader kısmet işte.. kısmetin nerdeyse ya sen onu buluyorsun ya o seni

Ben rüyamda deqiL ama nişanlımı ilk gördüğümde tanıstıgmızda cok ilginçtir onunLa evleneceğimi hissetmiştim..

bizim bir komşu genç kızken bir rüya görüyo evleneciği kişiyi yüzünü boyunu posunu adını öğreniyo adının hakkı olduğunu görüyo rüyasında. aradan 1 hafta geçiyo bir telefon akrabaları arıyo seni istemeye gelicekler diye. kabul ediyolar ama çocuğun ismini sormak akıllarına bile gelmiyo. misafirler geliyo bizimki adamı görüyo büyük bir şok rüyasındaki adam ve daha önce hiç görmediği biri.. adıda hakkı... hemen tamam evlenicem o benim kaderim diyo. evliler şimdi 1de çocukları var...
bunu bu yaz öğrendim. edirnede köydeki evimizde kaldığım bir gece rüya gördüm bnde isim olarak bilmiyorum ama bütün ailem yanımdaydı ve bi doktor vardı karşımda esmer bnmle aynı boylarda biri beni unutma dedi bnde ailemin yanında olduğum için şşt fln dedim :kedi: başka bir odaya götürdü elimden tutup seni bign mutlaka bulucam dedi uyandığımda sabah olmuştu ama elinin sıcaklığını kokusunu hatırlıyodum uyandığımda çok etkilenmiştim o zmn annem bende bi gariplik olduğunu gördü bu komşunun rüyasını anlattı... merak içindeyim görücez artık.. :kedi:

ben gördüm canım evlenmiştik onların evindeydik zaten tanıyodum ama bişey yoktu o zaman şimdi nişanlıyız:))

benim yeni bir arkadaşım olmuştu. beni evine davet etmişti. babası ve nenesiyle tanıştım yemek yedim. tv karşısında o ben ve babası otururken bir anda öyle tuaf bişiy hissettim ki. aradan seneler geçmiş aynı evde kucağımda bir çocuk hissetmiştim. o kişiyle evlendiğimizi gördüm
aradan bi süre sonra onunla çıkmaya başladık. arada ayrılıklarımız oldu geri barıştık her seferinde. oturdukları ev de 3- 3,5 sene zarfında değişmedi.
o hissimi hala unutamıyorum çok tuaf olduğum bişiydi. rüyamda başka şeyler görürüyorum, ama konu ile ilgili rüyayı ben uyanıkken gördüm.
ancak ben daha bir hafta olmadı, ayrılmak istedim onl ve o rüya ben ayrıldığımdan dolayı çıkmayacak gibi, sebepte bu ilişikinin artık adının konmasını istemem.

Son düzenleme:
rüya değil ama şöyle bir şey oldu.esra erolun evlilik programını 1.5 yıl önce izlerken durduk yere Allahım uzun boylu sarılın mavi gözlü bir koca diliyorum dedim annem de hayırlısı dile dedi.ben de hayırsız bişey dilemiyorum ki.hatta madem oldu olacak bir de doktor olsun dedim.şuan 15 aydır sarışın mavi gözlü uzun boylu doktor bir sevgilim var :)

evet ben 13 yaşımda gördüm ve asla unutmadım yaşlı bir amca eşimle yanıma geldi ve sen bu gençle evleneceksin demişti yıllar sonra eşimi gördügümde rüyam aklıma geldi beni istemeye geldiklerinde kabul ettim evlendik ama mutlu olamadım

merhaba arkadaslar dun gece ruyamda evlenecegm kısıyı gordum ve sabah ınternete gırıp arastırayım dedm benm gbı olan var mı dıye dusundum ve sızler varmssnz CADIARZU cok sasrdım.
ruyamda benm eskı br arkadasmn arkadası varms ve ben ona kusmusmuyum ne olmus onceden pek hatrlamıorm oraları ama gorusmuyormusuz bır cafede tesadufen karsılasıorz ve bana bır varlık (ne oldgunu blemedgm) kulagıma gelıp gdıp evlenecegn ınsan onunla 23 yasnda (suan 19 um) yenıden karsılasacaksnz dıyor ve ruyamda baska olaylar oluyordu ve ruyamdakı aynı varlık yne kulagma egılıp bak hersey sızı bırbırınıze cekıyor gordun mu dıyordu.gordugum kısıyı hatrlıyorm sankı tanıdgm brydı ama tam olarak sudur dyemıorm sankı engellenıyorum ruyann etkısıyle uyandm yuzu aklımdaydı ama uyandgmda sılınms gbydı sankı 23 yasına 4 yıl var daha degısmıs daha yakısıklı olmus gbı ::dance: bırı bana cevap verebılırmı ne demek bu bilmiyorumkismile

ben bunalımlı bir dönemimde antidepresanlarımı içip yatağima geçtim.. aşık olduğum adam beni depresyon tedavisi görürken ve vücudum yara dökerken terketti.. çok mutsuzdum.. neyse.. geçtim yatağima.. rüyamda odamın kapisi açiliyor takım elbiseli 1.80 boylarında esmer saçları hafif önüne düşmüş bi delikanlı yatağima geliyor yorganı kaldırıp elimden tutuyor.. gülümsüyor.. gülümsediğinde çekik gözleri daha da kayboluyor..gözlerinin kenarlarındaki kaz ayakları çok şirin bi şekilde belirginleşiyor.. ve sen de kimsin dediğimde ben senin kocan olacağım diyor.. o sıra uyandım hayırdır inşallah dedim.. o kadar net gördüm ki yüzünü mimiklerini.. boyunu posunu.. kim ki bu şimdi dedim.. hiç ama hiç tanıdık bir yüz değildi.. anneme anlattım.. o da anlam veremedi.. aradan 2 hafta geçti nette biriyle tanıstım.. kamerası yoktu.. bi tane görüntü resmi vardı onda da yan profili vardı yüzü net görünmüyordu.. adanadaydı.. bi kaç hafta konustuktan sonra yüzyüze görüşmeye karar verdim.. ilk defa nette taniştiğim biriyle görüşecektim ve asla yapmam dediğim bişeydi bu.. ama o kadar kötü bi dönemdeydim ki mantıklı düşünemiyor aklı basında kararlar veremiyordum.. neyse bi arkadasımı da yanıma aldım buluşma yerine gittik.. o beni kamerada gördüğü için tanıyacaktı hemen.. neyse gittim uzaktan beni gördü yanıma geldi ve gülümsedi.. şoka girdim.. rüyamdaki adamdı.. gülüşü gözlerinin gülünce kayboluşu.. gözlerinin yanlarındaki kaz ayakları bile aynıydı.. boyu posu omuzlarının genişliği... sadece takım elbise yoktu üzerinde.. çok ama çok şaşırdım.. hemen oturduk bir kafeye.. aynı gün başladık bu ilişkiye.. ilk defa birini görür görmez aşık olmuş, tanımadan etmeden ona evet dedim.. şimdi nişan arifesindeyiz.. bu benim tanrıya olan inancımı çok kuvvetlendirdi.. hayattan tiksinme noktasına gelmişken rüyam bana ilham oldu.. vee rüyamdaki adam gelip beni buldu.. sevgilim de bilir bu rüyamı.. görür görmez anlatamadım tabiki.. beni ilk öptüğü gün ben biliyordum dedim.. neyi dedi.. rüyamdan çıkıp beni bulacağini dedi.. rüya gibi başladı böyle devam eder inşallah..

Kızlar bende rüyamda sevgilimi qördüm 1 ay felan oluo .. ben kendi okulumdayım bahçe kalabalık dügün yerii gibi..müdür yardımcısıda benim koluma girmiş okuldan dışarı çıkartıyo okadar güzelimkii.. sevgilimde kapıda beni beklio.müdür yardımcısı götürüyo beni onun yanına ve şok oluyorum ..
Allahım bi insan bu kadarmı yakışıklı olurrr diyorum kendi kendime.. ve sevgilime seni çok seviyorum aşkım diyorum oda bende seni aşkım dio herkez bize bakıo bu arada ve herkezin gözü önündee geçiyoruz böle yanlarından..

(bu arada o müdür yardımcısıda sevgilimle beni en başından beri bilio :) )

benim bildigim ocaqın sonu şubatın başı tarihlernde oluo bu hızır orucu..
3 gün oruç tutup son gün tuzlu yiip yatıosun ve rüyanda kimi görürsen onla evleniyosun..
bende bu sene yapıcam bakalım kim çıkcak ( inş. aşkım çıkarrrrrrrrrrrr) çnkü bu temmuz yada kasım gibi istemeye geliceklerrrrr :]

Son düzenleme:
o niyetle bi gece yatmıstım ve polis görmüştüm ama esim mühendis.tutmadı yani

ayy koptuuuum..:dance: ya benm de ablam görmşş..bi oğlan kendisine ekmekle tepsi uzatmış ablam alms ve rüyasndaki kişiyle evlendi ben inanıorum gören cok

bende inanıorum arkadaşımda görmüştü yıllar sonra o insanla nişanlandı hemde hiç tanımadığı biriydi....

ben bunalımlı bir dönemimde antidepresanlarımı içip yatağima geçtim.. aşık olduğum adam beni depresyon tedavisi görürken ve vücudum yara dökerken terketti.. çok mutsuzdum.. neyse.. geçtim yatağima.. rüyamda odamın kapisi açiliyor takım elbiseli 1.80 boylarında esmer saçları hafif önüne düşmüş bi delikanlı yatağima geliyor yorganı kaldırıp elimden tutuyor.. gülümsüyor.. gülümsediğinde çekik gözleri daha da kayboluyor..gözlerinin kenarlarındaki kaz ayakları çok şirin bi şekilde belirginleşiyor.. ve sen de kimsin dediğimde ben senin kocan olacağım diyor.. o sıra uyandım hayırdır inşallah dedim.. o kadar net gördüm ki yüzünü mimiklerini.. boyunu posunu.. kim ki bu şimdi dedim.. hiç ama hiç tanıdık bir yüz değildi.. anneme anlattım.. o da anlam veremedi.. aradan 2 hafta geçti nette biriyle tanıstım.. kamerası yoktu.. bi tane görüntü resmi vardı onda da yan profili vardı yüzü net görünmüyordu.. adanadaydı.. bi kaç hafta konustuktan sonra yüzyüze görüşmeye karar verdim.. ilk defa nette taniştiğim biriyle görüşecektim ve asla yapmam dediğim bişeydi bu.. ama o kadar kötü bi dönemdeydim ki mantıklı düşünemiyor aklı basında kararlar veremiyordum.. neyse bi arkadasımı da yanıma aldım buluşma yerine gittik.. o beni kamerada gördüğü için tanıyacaktı hemen.. neyse gittim uzaktan beni gördü yanıma geldi ve gülümsedi.. şoka girdim.. rüyamdaki adamdı.. gülüşü gözlerinin gülünce kayboluşu.. gözlerinin yanlarındaki kaz ayakları bile aynıydı.. boyu posu omuzlarının genişliği... sadece takım elbise yoktu üzerinde.. çok ama çok şaşırdım.. hemen oturduk bir kafeye.. aynı gün başladık bu ilişkiye.. ilk defa birini görür görmez aşık olmuş, tanımadan etmeden ona evet dedim.. şimdi nişan arifesindeyiz.. bu benim tanrıya olan inancımı çok kuvvetlendirdi.. hayattan tiksinme noktasına gelmişken rüyam bana ilham oldu.. vee rüyamdaki adam gelip beni buldu.. sevgilim de bilir bu rüyamı.. görür görmez anlatamadım tabiki.. beni ilk öptüğü gün ben biliyordum dedim.. neyi dedi.. rüyamdan çıkıp beni bulacağini dedi.. rüya gibi başladı böyle devam eder inşallah..

ayh ne gusel bır ruyayms benm ruyamdakıde benı bulur mu kı :KK43::KK43: tutarmıkıı benm ruyamda:KK43:

valla tutabilir canım.. benım rüyalarım hiçç çıkmaz ama bu rüyayı gördüm kalktım o kadar inandım ki olacağina.. bunda kesin bi hayır var dedim çünkü çok hastaydım gördüğümde.. normal bi zamanda olsa inanmazdım gercekleşeceğine.. ama sanki allahım bana bişeyleri işaret etti o gece.. çünkü o dönemlerde en ağir antidepresanları içip sürekli uyuyordum ve rüya bile görmüyodum..

X