Rüya Yorumları Evlenmeden önce evleneceği kişiyi rüyasında gören var mı?

Anladım ben yapmıştım yıllar yıllar önce. Bence doğru gibi. O zamanlar hayatımdaki insanı görmüştüm elinde su vardı ama bana vermedi suyu.Sonuçta olarakta onla evlenmedim.
çok ilginçmiş ya.
ama kendisine su veren kişiyle evlenmeyenleri de biliyorum.
bana bi şey veren olmadığına göre umutsuz vakayım demek ki.
bence yapılabilir istediğiniz zamanda. mart ayı uygun.

çok ilginçmiş ya.
ama kendisine su veren kişiyle evlenmeyenleri de biliyorum.
bana bi şey veren olmadığına göre umutsuz vakayım demek ki.
bence yapılabilir istediğiniz zamanda. mart ayı uygun.
Yaa martta yapılırsa yaparım hemen :KK48:
Ben belli bir zamanı var diye biliyordum da

Daha once yuzunu gormediginiz birini ruyanizda gormeniz imkansiz cunku beyin kendi kendine goruntu uretemez. Ruyanizda gordugunuz herkes daha once karsilastiginiz ama hatirlamadiginiz kisilerdir. Bu kisiyi daha once hic gormedim, tanimiyorum dediginiz olduysa bile o kisiyle yolda sokakta falan mutlaka yan yana gelmissinizdir. Ruya bilincaltiyla alakali bir durumdur. Ruyasinda gordugu kisiyle evlenen olduysa da bu tamamiyle tesaduftur, altinda baska bir sey aramak bilime aykiri olur. Annenizin ayni kisiyi gormesinin sebebi de sizin bu kisiyle evlenecegimi gordum demenizin annenizin bilincaltina islemis olmasindan kaynaklidir.

Bende gördüm facebook'tan biriyle tanıştım tabii lise sondayım neyse konuştuk teklif etti kabul ettim ondan sonraki yüzyüze görüşmelere gelecem diyerek. Gitmeyecektim hep :KK48:. Hiç görüşmeden ayrıldık tam 5 ay sonra ziyarette ailecek bi gece kaldık malum duayı bende ettim merakla Allahım acaba evleneceğim kişi kim inş bu gece rüyamda görürüm. Ve rüyamda tramvayda ayakta gidiyorum elimde telefonda onla mesajlaşıyorum .sınıf arkadaşımdan hayırdır mutlusun nereye gidiyorsun .bende ben ona hiç şans vermedim ona şans vermeye gidiyorum dedim nitekim uyanır uyanmaz mesaj attım 2 yıllık sevgililikten ve 3 yıllık evlilikle 5 yıldır beraberiz çok şükür ki de bi sorunumuz yok ...:KK200::anne::KK200::nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
Bende gördüm facebook'tan biriyle tanıştım tabii lise sondayım neyse konuştuk teklif etti kabul ettim ondan sonraki yüzyüze görüşmelere gelecem diyerek. Gitmeyecektim hep :KK48:. Hiç görüşmeden ayrıldık tam 5 ay sonra ziyarette ailecek bi gece kaldık malum duayı bende ettim merakla Allahım acaba evleneceğim kişi kim inş bu gece rüyamda görürüm. Ve rüyamda tramvayda ayakta gidiyorum elimde telefonda onla mesajlaşıyorum .sınıf arkadaşımdan hayırdır mutlusun nereye gidiyorsun .bende ben ona hiç şans vermedim ona şans vermeye gidiyorum dedim nitekim uyanır uyanmaz mesaj attım 2 yıllık sevgililikten ve 3 yıllık evlilikle 5 yıldır beraberiz çok şükür ki de bi sorunumuz yok ...:KK200::anne::KK200::nazar::nazar::nazar:
Vayy harikaymış ,film gibi :KK200:
Allah mutluluğunuzu daim etsin

Şahsen türlü yöntemler denemiştim, saçma sapan tanıdığım insan gördüğüm de oldu, hiçbir şey görmediğim de. Hiçbir rüyada eşimi görmedim.

rüya ile amel olmaz. ben de böyle işlemler yapıp hiç adamakıllı bir şey göremedim. hayatımda da kimse yok.

O tür bir dua edip rüyamda bi çocuğu görmüştüm uzaktan tanıdığım. Aman Allahım eşim o mu olcak diye heycanlanmıştım saf gibi. Yıllar geçti o çocuk başkasıyla evlendi ben başkasıyla evlendim. Gereksiz işler ya rüya falan.

kızlar ben 2 ay olacakkı gördüm yolda yürüyodum bir delikanlı geldi elimden tuttu bu elleri ilk defa tuttum ömrüm boyuncada bırakmıycam dedi bnde gülümsedim sadece
ondan öncede rüyamda 20 ocağı bekle bekledıgın gelcek dedi biri bana ama tabi gelmedi :KK70:
hala bekarım benım ruyalarım tutmadı anlayacagınız:110:

bizim bir komşu genç kızken bir rüya görüyo evleneciği kişiyi yüzünü boyunu posunu adını öğreniyo adının hakkı olduğunu görüyo rüyasında. aradan 1 hafta geçiyo bir telefon akrabaları arıyo seni istemeye gelicekler diye. kabul ediyolar ama çocuğun ismini sormak akıllarına bile gelmiyo. misafirler geliyo bizimki adamı görüyo büyük bir şok rüyasındaki adam ve daha önce hiç görmediği biri.. adıda hakkı... hemen tamam evlenicem o benim kaderim diyo. evliler şimdi 1de çocukları var...
bunu bu yaz öğrendim. edirnede köydeki evimizde kaldığım bir gece rüya gördüm bnde isim olarak bilmiyorum ama bütün ailem yanımdaydı ve bi doktor vardı karşımda esmer bnmle aynı boylarda biri beni unutma dedi bnde ailemin yanında olduğum için şşt fln dedim :kedi: başka bir odaya götürdü elimden tutup seni bign mutlaka bulucam dedi uyandığımda sabah olmuştu ama elinin sıcaklığını kokusunu hatırlıyodum uyandığımda çok etkilenmiştim o zmn annem bende bi gariplik olduğunu gördü bu komşunun rüyasını anlattı... merak içindeyim görücez artık.. :kedi:

bizim bir komşu genç kızken bir rüya görüyo evleneciği kişiyi yüzünü boyunu posunu adını öğreniyo adının hakkı olduğunu görüyo rüyasında. aradan 1 hafta geçiyo bir telefon akrabaları arıyo seni istemeye gelicekler diye. kabul ediyolar ama çocuğun ismini sormak akıllarına bile gelmiyo. misafirler geliyo bizimki adamı görüyo büyük bir şok rüyasındaki adam ve daha önce hiç görmediği biri.. adıda hakkı... hemen tamam evlenicem o benim kaderim diyo. evliler şimdi 1de çocukları var...
bunu bu yaz öğrendim. edirnede köydeki evimizde kaldığım bir gece rüya gördüm bnde isim olarak bilmiyorum ama bütün ailem yanımdaydı ve bi doktor vardı karşımda esmer bnmle aynı boylarda biri beni unutma dedi bnde ailemin yanında olduğum için şşt fln dedim :kedi: başka bir odaya götürdü elimden tutup seni bign mutlaka bulucam dedi uyandığımda sabah olmuştu ama elinin sıcaklığını kokusunu hatırlıyodum uyandığımda çok etkilenmiştim o zmn annem bende bi gariplik olduğunu gördü bu komşunun rüyasını anlattı... merak içindeyim görücez artık.. :kedi:
13 sene geçmiş merak ettim çıktı mı rüyan 😅

Eşim mi bilmem rüyamda bir attan düşüyordum ve beyaz atlı kumral uzun bir erkek beyaz atından bana elini uzatıyordu 😅 eşim de kumral ve uzun 🙃 ve rüyaları çıkan arkadaşlar ben de rüyalarım çıksın istiyorum bi iki kere de oldu çok ufak. Ne yapıyorsunuz da oluyor, 6. Hissin nasıl kuvvetli? Ben de istiyorummm

14 yıl önceki konuyu gecenin 2'sinde hortlatmaya değecek birini görmüş olsanız bari :işsiz:

merhaba arkadaşlar. ben rüya yorumlarındada sormuştum yorumunu. ama burdanda sizlere sormak istiyorum.bir rüya gördüm.evleneceğin kişi diye söyledikleri biri vardı. anneme genel anlamda anlattım .uzun bir süre sonrada aynı kişiyi annem rüyasında evleneceğim kişi olarak görmüş. aklıma takıldı.bir türlü etkisinden çıkamıyorum. sizde gördünüzmüfisfisfis evlenmeden önce?
Bunların saçmalık olduğuna inanıyorum. Neden çünkü yıllar önce bende evleneceğim kişiyi rüyamda görmek için söylenen bazi şeyleri yapmıştım ne olduğunu hatırlamıyorum bile. Sonuç rüyamda İsmaiiillll İsmaillll diye bağırıp birini arıyordum. Kesin İsmail diye birinle evleneceğim dedim....gel gör ki bırak evlenmeyi İsmail adında arkadaşım bile olmadı 🙄

X