Yumurta toplandıktan kaç gün sonra transfer yapıldı sizde?????

balostosist yani 5. gün transfer yapılınca yumurtalar daha uzun yaşıyorlar tutunmalarıda daha yüksek oluyormuş mesela benim ilk 3 denemem de 4. günde denendi ama hiç biri tutmadı ama 4.tup bebek denemem balostosist olarak yapıldı ve tutttuuuuuuuuuu inşallah hayırlısı ise seninde bebeklerin sıkıca tutunur

Canım teşekkür ederim ...Endişe ettim de bir an ..

Peki 5. gün transferinde maksimum kaç tane embriyo transfer ediyorlar. Sana kaç tane transfer ettiler? Çoğul gebelik şansı oluyor mu?

Mumudihaba..hamilesin..Allah mutluluğunu daim etsin..Allah nazarlardan korusun seni ve bebeklerini.Hayırlı uğurlu olsun canım...:nazar:

Canım teşekkür ederim ...Endişe ettim de bir an ..

Peki 5. gün transferinde maksimum kaç tane embriyo transfer ediyorlar. Sana kaç tane transfer ettiler? Çoğul gebelik şansı oluyor mu?

Mumudihaba..hamilesin..Allah mutluluğunu daim etsin..Allah nazarlardan korusun seni ve bebeklerini.Hayırlı uğurlu olsun canım...:nazar:

ikizlerim olacaktı başka bir problem çıktı ve kaybettim senin yaşına problemin ne olduğuna göre anlatıyorlar illa 4 tane embriyo istiyorsan ona göre oluyor aslında herkez bilyor sen bilmiyorsun benim ilk denemem 23 yaşında olmuştu 4 embriyo istemiştim olmaz daha yaşım genç demişlerdi ama sen dr.a güven sorman gereken herşeyi sor soru işaretin olmasın ben hamile olduğumu öğrendiğimde sevindim ama ikiz olduğunu öğrendiğimde çooooooooookkkkk mutlu oldum inşallah seninde gönlünde yatan ne ise ALLAH c.c nasip eder

benimde 4. gün transfer ettiler 3 tane emrioyu.Ama sanırım 2 gün gerçekten az bi zaman.benim doktorum en az 3 demişti.Ama 6 döllenmiş yumurtadan hangisinin en kaliteli olduğunu anlamak için 1 gün daha beklediler.Bugün oldu transferim 6 haziran sonuç günüm.

banada 5 günde transfer yapıldı.embriyolar çok iyi demişlerdi ama olmadı işte.

Sevgili ayşe 5. gün yapılmış transferin tutmuş ama kaybetmişsin....Herşeyde bir hayır vardır..Dilerim gelecek günler daha güzel olur senin için...bir kaç sorum olacak...

Tedavide problemin kaynağı neydi?

senin ilk denemen miydi?

Bir de kaç tane transfer etmişlerdi ve en fazla kaç tane transfer ediyorlar blastosist aşamasında..

Şimdiden teşekkürler..

Son düzenleme:
banada 5 günde transfer yapıldı.embriyolar çok iyi demişlerdi ama olmadı işte.

Sevgili ayşe 5. gün yapılmış transferin tutmuş ama kaybetmişsin....Herşeyde bir hayır vardır..Dilerim gelecek günler daha güzel olur senin için..bir kaç sorum olacak...

Tedavide problemin kaynağı neydi?

senin ilk denemen miydi?

Bir de kaç tane transfer etmişlerdi ve en fazla kaç tane transfer ediyorlar blastosist aşamasında..

Şimdiden teşekkürler..

Son düzenleme:
mrh arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım tüp bebek aşamaları nedir ayrıca çok mu pahalı bir işlem ve hataya en uygun yer olarak neresını tavsiye edersınız beni bilgilendiriseniz çok sevinirim...:teytey:

Özlem umarım sağ salim çocuğunu kucağına almışındır.
Bende çok merak ettim Hangi hastanede yaptırdın tedavini?

Merhaba kizlar.
Benim yumoslar çarsamba toplandi bu sabah iki tane transfer edildi yani 2 gün transferi.
Fransa'da böyle uygulaniyor.

Kızlar, 1. tüp bebek denememi yaptım malesef tutmadı:1no2: Bir arkadaşım 6 defa tüp bebek yaptırdı, yumurta toplandıktan 2 gün sonra transferi yapıldı (tıpkı bendeki gibi) ve ondada hiç biri tutmadı. 7. denemelerinde transferi yumurta toplandıktan 5 gün sonra yaptılar ve arkadaşım şuan 5 aylık hamile. Şimdi benim sorum şu, sizde yumurta toplandıktan sonra kaç gün sonra transfer yapıldı :uhm: Benim 8 tane döllenmiş yumurtam vardı 3 tanesinin transferi yapıldı. Tutmadığını öğrenince 5 tanesi duruyor değilmi diye sorduğumda onların hücreleri gelişmediği için dondurulmadı yanıtını aldım. Ama beni aradıklarında 8 tane iyi durumda yumurtamın olduğunu söylemişlerdi. Ozaman transfer edilen 3 yumurtada tam gelişmemişti diye düşünüyorum. Transferi erkenmi yaptılarki :uhm:Bu yüzdenmi tutmadı aceba :sm_confused::uhm:
benim 5 gün sonra yapılmıştı doktor da iyi demişti ama...

5. gün transferi yaptılar şu an hamileyim darısı başınıza.en çok tutan 5. gün embriyosuymuş.dualarım sizlerle...

X