Nakış kurdela nakışı bohça örnekleri

Kanaviçe Şemaları, Kurdele Nakışı Tekniği, Nakış Şemaları, Aplike Teknikleri, Aplike Modelleri, Nakış Teknikleri, Yaptığımız Nakış Örnekleri Nakış hakkında öğrenmek istediğiniz tüm teknik ve modellerin olduğu başlıktır.

lepi

♥˙·٠•●♥ &#
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2008
7.932
35
arkadaşlar nişan için kurdela nakışından yapılmış yada sizin yaptığınız güzel bohça örnekleri var mı biz yani annem yapcak ama güzel ve çok da zor olmayan bi model bulamadık... eğer eliniz de varsa buraya koyabilirmisiniz hem başka isteyenlerde burdan yararlanabilira.s

kimsenin yok mu ya elinde olan örnek yada şema falan bi ben değil burda bisürü kişi faydalanır burda evlenmemiş nişanlancak insanlarda var benim gibi

çok makbule geçer canım ya bohçanın kumaşımı oluo nedir onu bile almış annem geriye bi model bulup işlemek kaldı unutmiyip mesaj atarsan sevinirim:)

arkadaşlaaar başka bende var örnek verebilirim diyen yok muu

canım yaaaa ben görmemişim mesajını yoksa verirdim eski modellerden resimlerdim.. hala gerekiyorsa yaz ben eski yaptıklarımdan bulup buraya koyarım...

s5000445ix0.jpg

kurdele149ah.jpg

arzuersoz_boh.jpg

bedrunnerae0.jpg

solmazge6.jpg

canım yaaaa ben görmemişim mesajını yoksa verirdim eski modellerden resimlerdim.. hala gerekiyorsa yaz ben eski yaptıklarımdan bulup buraya koyarım...

istiyorum istiyorum yolla canım arkadaşım sende sonunda sesimi duyanlar oldu yaa 100 küsür kişi baktı cevap yazan bi elin parmağını geçmiodu teşekkürler şimdiden:dance:

X