hamileliğin son 3 ayında kaç kilo aldınız?

maşallah canım benim darısı başımıza inşallah.....................

ama benim iştah baya açık valla......................

Ben daha önce yazmistim ...6 ayda 4 kilo aldim diye ,7. ayda 2 kilo almisim ama simdi istahim öyle kesildiki artik zorluyorum kendimi birseyler yiyebilmek icin..Canim hic birsey istemiyor...Hic birsey cekmiyor...

cokacimcoookofffffffff tum kılolarımı nerdeyse son uc ayda aldımmmmmm

kızlar kilolar son aylarda alınıyomuş dikkatli olun valla.................................

7 8 9.aylarda 15 kilo aldım..Toplamda 25 kilo yani...
Kabus gibiydi ama iradem sayesinde çok şükürki 30 kilo verdima.s.

Bayanina göre degisiyor sanirim kilo alimi ve tabi yediklerinize görede...Ben toplam 12 kilo aldim ve en cogunuda 6 ayda aldim..En son ayda yani 9.ayda 3 kilo aldim... Allahima cok sükür ,emzirmenin syesindemi bilmiyorum hepsinide 1 ay icinde verdim..Gerci eski vücud yerine gelmedi yinede,sanki hala 10 kilo fazlam varmis gibi duruyor ama olsun,düzelir diye umut ediyor ve dua ediyorum :/

son 3 ayda gerçekten alınıyor. ben 6 aylıkken ohhh 6 kilo aldım diye hava atıyordum. 7-8-9 da ise toplam 7 kilo aldım. en çok kiloyu 7. ayın içinde (4kg) aldım.. doktor kızmıştı.. ama artık 36-37 haftadan sonra alınmıyor ne kadar yesende... ama dediğim gibi kendinizi kimseyle kıyaslamayın kızlar hepimizin bünyesi ayrı.. doktorunuza güvenin normal diyorsa tamamdır.....

kızlarrrr ben 23 haftalık hamileyim 61 kg ile hamile kaldım şuan 3,5 kilo aldım herhalde bundan sonra gelir kilolar diyorum iştahımda açıldı ama sık yiyip az yemeğe özen gösteriyorum

hamileliğimin 9. ayındayım...son 3 ay cok kilo alınıyor diye duymustum ....ancak antalyada yasıyorum ve havalar cok sıcak ...birde hormonlar eklenince sıcağı daha bi fazla hisseder oldum .....dolayısıyla iştahım azaldı....son 3 ayda 4 kilo aldım.toplamda 20 kilo oldu hedefim 16 kilo idi:)kişiden kişiye değişiyor galiba....

Ben hamileliğim boyunca 10 kilo aldım.İlk aylarda 1 kilo vermiştim sonra her ay birer kilo aldım ama son 3 ayda ikişer üçer aldım kiloları.Alahtan aldığım kilolar doğumdan on gün sonra kendiliğinden gitti çünkü ben pek bğazına dayanabilen biri değilimdir şimdi yine eski kilomdayım eski kotlarım oluyor çok şükür:Saruboceq:

bende bı terslık var galıbaaa..son 7 8 ayımda sadece 1 kılo aldım..son 3 haftamm top 10 kılo aldım..max 12le btcek galıba en fazla...ama asla yemek yemek ıstemıom..kahvaltı falan işgence gıbı gelıo...iştahım hıcccccccc yokkkk yaa kendımı zorlayıp yıyommm

ben 12.haftanın içindeyim toplam 2 kilo almışım çokmu yoksa normal mi bana çok gibi geliyokafamçokkarıştı

bencede kisiden kisiye degisiyor, 50 kg ile hamile kaldim 59 kg ile dogurdum, son aydada bir kilo vermistim, ama masallah tosunum 3.900 g dogdu.

ben 50 kilo ile hamile kaldım ve tam 30 kilo aldım hayatım da ilk defa 80 kilo olan zamanı o zaman hatırlıyorum çünkü çok sevinmiştim ben hesaplarken doğumdan sonra 10 kilo kalır demiştim ama malesef doğumdan 40 gün sonra basküle çıktığımda 54 kiloydum küçük kurabiyemde 3.900 54 cm olarak dünyaya geldi ve gayet saglıklıydı ve ben çok rahat doğum yaptım 4 saat içerisinde doğum yaptım kardeşim çok imreniyor çünkü hamileliği boyunca oldığı kiloları halen veremedi bence metobolizmayla ilğili sanırım çünkü ilk kızımda toplam 9 kilo almıştım ve büyük kızımda 54 cm 3.900 doğmuştu bende haksızlık :):):)

Ben her 2 hamileligimde 11-12kilo aldim simdi 3. bekliyorum. son 1 ayim kaldi 8 kilo aldim 3 kilo aliyorum son aylarda 11-12 kiloyu tamamliyacaz yine galiba...

vall ben, 58 ile hamile kaldım.
27+0 olduk bugün kızımla. .. 69,5 kg. idim bu sabah. Şu ana kadar 11,5 kg. almışım yani.

Son 1 ayda hiç kilo almadım ben.

ılk 3-4 ayda deli gibi kilo aldım. Artık hamileyim diye, bunca hayatım boyunca yemediğim kadar rahat yedim her şeyi.. şiştim de şiştim :)
Son 1 aydır diyetteyim, şekerim var o sebeple. Ve hiç kilo almadım. ama sanırım bundan sonra alıcam gibi.. :KK43:

Son 12 haftamız kaldı ve, merakla bekliyorum... ne hale geleceğimi :)

58 kilo ile hamile kaldım
ilk 20 haftada sadece 1 kilo aldım ama dikkat ettim
daha sonra yavas yavas kilo alımım hızlandı
7. ayda 4 kilo birden aldım yaniş haftada 500 gr aldım
su anda 39+4 üm sabah aksam dogumu bekliyorum
toplamda 11 kilo aldım
bu durumdan cok mutluyum :)))
saglıklıca dogum yaptıktan sonra gşdecek hepsi inş.

ben 55 kilo ile hamile kaldım. ilk altı ayda 15, son üç ayda da 8 kilo aldım..78 kilo olarak doğuma girdim... şu anda kızım yedi aylık bende 53 kiloyum...:))

X