Doğal Saç Bakım Kürleri Elektriklenen Saçlara Bal ile Son

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

lepi

♥˙·٠•●♥ &#
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2008
7.932
35
arkadaşlar bugün elektriklenen saçlara uygulancak bi yöntem öğrendim sizinlede paylaşmak istedim ben birazdan denicem bunu bakalım nasıl olcak saçım benim saçlarım bazen tel tel uçuolar elektriklenmekten işe yarar umarım... 1 lt suya 1 yemek kaşığı bal koyup karıştırıosun ve saçını şampuandan sonra yani çıkmadan önce bu suyla durulomuşsun elektriklenmeyi önlüyormuş. birazdan denicem saçım nasıl oldu yazarım burayaa.s

yaa unuttum ben onu yapmayı :tomato: ama bugün yapıorum kesin söz yazcam ödevimi yapim bi:kahve:

merak eden arkadaşlar saçlarımı ballı suyla yıkadım şimdilik ıslak yarın etkiyi görürüm artık nolcak bakalım güzel yada kötü nolduğunu söylerim yine ben duydum ama illk kez deniyorum bende...

saçın ağırlık verdiği vede yapış yapış yaptığını duydum aalhtan bu yöntemleri uygulamıyorum komşundan öğrendim o çok uğraşır birkisel reçetelerle özelliklede çam terebentin berbat yaptığı bunlarıda allahtan uygulamadım yakında bi ürün alıcam kullandıktan sonra yorum yazarım
benim yıpranmış saçlarıma iyi gelirse çok iyi olur bakalım etkisi ne araştırdım çok umarım vermiş olduğum paraya değer

saçın ağırlık verdiği vede yapış yapış yaptığını duydum aalhtan bu yöntemleri uygulamıyorum komşundan öğrendim o çok uğraşır birkisel reçetelerle özelliklede çam terebentin berbat yaptığı bunlarıda allahtan uygulamadım yakında bi ürün alıcam kullandıktan sonra yorum yazarım
benim yıpranmış saçlarıma iyi gelirse çok iyi olur bakalım etkisi ne araştırdım çok umarım vermiş olduğum paraya değer

ben yaptım dün bi ağırlık yapış yapışlık yapmadı bende bilmiyorum herkes da nasıl olur:sm_confused: ama ben 1 litre suda değilde iki litreyi geçkin suda balı çözdüm sonrada çıkmadan döktüm kafamdan aşağı bugün bi yapışıklık olmadı daha da olmaz heralde. ama yattı saçlarım eskiden ilk yıkadığımda tel tel dururdu şimdi öyle değil. isteyen denesin sonuçta bal bu zarar vermez baktın beğenmedin tekrar bi yıkarsınız.

buarada balı sıcak suda hatta baya sıcak suda çözünki siz kullanana kadar çok soğumasın bide bal kolay çözünsün

hayır lepi herhangi bir şampuanın içine 1 yemek kaşığı bal attık 2 aydır kullanıyoruz...
buradan okumuştum ve çokta memnunum...

şu bal özlü şampuanlardan mı bahsediosun

hmm o da bi fikir tabi ama bal iyi bence güzelim bugün iknci günüydü ve benim saçlarımda ne yağlanma ne kaşıntı ne yapış yapılık oldu öyle korkulacak bişi değilmiş yani hani dioardı ya ağırlık yapar yapış yapış olur falan hiç biri olmadı bende ama seninkide orjinal bi fikirmiş de o nasıl karışıo şampuana çözündümüki içinde kolayca

ya ben bu siteyi çok seviyorum ya ben ne zaman bi sorun yaşasam burda onunla ilgili bi konu açılıyo ne ilginç bi tesadüftür bilemem ama saçım 1 aydır filan havalarda uçuşuyo durduramıyorum benden bağımsız yaşıyolar sanki yaa eskiden saçımı herkes çok beğenirdi nazarmı değdi ne şimdi süpürge gibi valla bu yüzden gerçekten bu soruna çözüm bulan arkadaşlardan net cevaplar bekliyorum şimdiden sağolun hepinizi öpücükledim

hmm o da bi fikir tabi ama bal iyi bence güzelim bugün iknci günüydü ve benim saçlarımda ne yağlanma ne kaşıntı ne yapış yapılık oldu öyle korkulacak bişi değilmiş yani hani dioardı ya ağırlık yapar yapış yapış olur falan hiç biri olmadı bende ama seninkide orjinal bi fikirmiş de o nasıl karışıo şampuana çözündümüki içinde kolayca

lepi sadece 1 yemek kaşığı bal attım bi kutu şampuanın içine her kullanım öncesi çalkalıyorum o kadar...
dediğin gibi elektriklenmiyo ışıldıyo eşim bile kullanıyo...
zaten şampuanın içinde karışıp gidiyo belli bile olmuyo bal konulduğu...
daha kolay ve pratik :)
bende bunu bu siteden öğrendim zaten...
yurt dışında ünlüler fönden yıpranan saçları için bunu yapıyorlarmış...

vay vay ünlüler yapıo he değişiiik denenebilir:) ama şampuana katmıyım arada ben bunu yaparım denirsde de benim dediğim de gayeeet mantıklı yani

bnde cnm bugün başladım şampuanımın içine koydum çok güzel oldu yumuşacık ama ben 1 tatlı kaşığı koydum

kızlar ben bi kavanoza 1 parmak kaynar su koyup içine 1 tatlı kaşığı sirke ve 2 damla menekşe yağı kattım, sonra biraz bekleyip soğuk su katıp ılışladım. banyoda saçlarıma son su yaptım. hem çok güzel koktu,hem de sanki biraz da kabarmasını engelledi.nem de verdi gibi.

bnde balı şampuanın içine karıştrp kullanıyorm çkta memnunum yapş yapış kalmasından korkanlar şampuana katp deneyebilirler bnce=)

X