Sivilceli Ciltler Siyah Nokta Giderici Maske Evde Hazirlayin çok Etkili...

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Limon suyu, Yoğurt Maskesi

Bir kase yoğurda bir limonun suyunu karıştırın. Bu karışımı, gözlerinize gelmemesine dikkat ederek yüzünüze yayın ve 15 dakika bekleyin. Yüzünüzde kuruyan maskeyi ılık suyla yıkayarak çıkarın.
Faydası: Limon suyu cildi dezenfekte eder, sivilceleri kurutur ve siyah noktaların kaybolmasına yardımcı olur. Yoğurt ise cildi besler, nemlendirir ve yağ miktarını dengeler.

hihoyyytKarma Cilt İçin Tonik
Kuşburnu, su
kuşburnu çay gibi demlenip cilt silinir,cildi sıkıştırma özelliği vardır.

:eek:klava:Yağlı Ciltler İçin Tonik
1 kaşık elma sirkesi ile 8 kaşık maden suyunu karıştırıp, yağlı cilt için güzel bir tonik elde edebilirsiniz. Cildinizi temizledikten sonra, tonikle ıslatılmış bir pamuk yardımıyla silerek, sabah ve akşam cildinizi canlandırıp sıkılaştırın.
hepsini denedim faydasını gördüm:enbuyukkk:

Cildim yağlı ben denedim işe yarıyor. Yıkarken hafifçe ovarsanız daha etkili olur. Tavsiye ederim.:KK34:

kızlar arkadaşın söylediği karışımı yaptıktan sonra 10 dakka yüzünüzü kaynar su buharına tutun başınıza havlu alın leğene suyu dökün on dakka bekleyin ıslaklığını hafif alın aynanın karşısında tek tek sıkın... hiç bie maske tamamen siyah nokta görünümünü kaldırmaz sadece hafifletir. haftada bir yapın mutlaka.. eğer sıkamazsanız bir süre daha yapmaya devam edin siyah noktalar inadı bırakacaktır.. fakat sıkarken çok zorlamayın yara yaparsınız kolay gelsin.. çok memnun kalacaksınız emin olun

bu dediğin gözeneklerin iyice genişlemesine sebep olur sıkmak çözüm değil asla

kızlar arkadaşın söylediği karışımı yaptıktan sonra 10 dakka yüzünüzü kaynar su buharına tutun başınıza havlu alın leğene suyu dökün on dakka bekleyin ıslaklığını hafif alın aynanın karşısında tek tek sıkın... hiç bie maske tamamen siyah nokta görünümünü kaldırmaz sadece hafifletir. haftada bir yapın mutlaka.. eğer sıkamazsanız bir süre daha yapmaya devam edin siyah noktalar inadı bırakacaktır.. fakat sıkarken çok zorlamayın yara yaparsınız kolay gelsin.. çok memnun kalacaksınız emin olun

Bu maskeyi yaptım.Siyah noktalar nerdeyse kendi halinde çıkacak durumdalardı.Ben de biraz daha etkili olur diye biraz fazla sıkmışım herhalde :KK43: Uzun yıllardır kurtulamadığım siyah noktalarım neredeyse bitti :) ama bu sefer de fazla sıkmaktan sanırım burnumun üzerinde lekeler oluştu :KK43: Şimdi de onları kapatıcı ile kapatmaya çalışıyorum.Fazla sıkmayın sakın daha yumuşak hareketlerle masaj yapar gibi yapmak lazımmış :KK43:

benim cildim çok ince yapılı ve kuru olduğu için kızarıklık ve yanma yaptı :KK43: ardından soda ile tonik yaptım ve arkonun zeytinyağlı kremini sürdüm... ama bi daha yapmıycam çok kızardım özellikle yanaklarım,elmacık kemiklere doğru :KK43: ühühhühüü

eeee deneyen oldumu? nasil?

ben yoğurt ve limonla yapıyorum işe yaradı ozellikle burnumda cok fazla wardı acılmaya başladı haftada bigun yeterli ayrıca sivilcelere ve kırışıklara kayısı yağıda ıyı geliyomuş onuda yenı denemeye başladım

deneyipte sonuç alan varsa lütfen söylesin. çünkü yüzümde o kadar şey denedim ki fayda alamadım. deneyenler var mı? nefret ediyorum yaa bu siyah noktalardann...:KK47::KK47::KK47:

arkadaşlar ben bu maskeyi sürekli yapıyorum 2 / 3 hafta birkez...

Malzemeler:mısır unu,limon,yoğurt

bir yemek kaşığı mısır unu,bir yemek kaşığı yoğurt ve bir limonun kabuğunu rendeleyin bu karışımı yüzünüze komple sürüp 20 dakika bekleyin,elinizle ovarak çıkarın ardından soğuk suyla yüzünüzü yıkayın...:teytey:[/QUOTEbunun faydasını görenler ne olur yazsın. çünkü yüzümde çok şey denedim ve daha çok çıktı. artık bıktım bu siyah noktalardan:KK47::KK47::KK47:

geçen bim e gittim siyah nokta giderici bi krem vardı azcık elime sıktım denedim eve geldim bayaa işe yaramış gözeneklerimin içinde siyah nokta yok. gittmi hemen aldım. tavsiye ederim . çok fazlada sıkmamıştım 1 fasülye kadar falan ama cildi çok güzey yapıyo deneyin mutlaka fazla pahalıda değil. 9.95 iyi ünlerde kullanın.En Büyük KKEn Büyük TÜRKİYE:nazar::21::KK28::KK52::KK36::KK12:

arkadaşlar ben bu maskeyi sürekli yapıyorum 2 / 3 hafta birkez...

Malzemeler:mısır unu,limon,yoğurt

bir yemek kaşığı mısır unu,bir yemek kaşığı yoğurt ve bir limonun kabuğunu rendeleyin bu karışımı yüzünüze komple sürüp 20 dakika bekleyin,elinizle ovarak çıkarın ardından soğuk suyla yüzünüzü yıkayın...:teytey:

süpermiş teşekkürler

Bi kaç gündür pirinç maskesi deniyorum sonuçlarını buradan paylaşcam

X