Sivilceli Ciltler Siyah Nokta Giderici Maske Evde Hazirlayin çok Etkili...

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
E

EU1

Ziyaretçi
arkadaşlar ben bu maskeyi sürekli yapıyorum 2 / 3 hafta birkez...

Malzemeler:mısır unu,limon,yoğurt

bir yemek kaşığı mısır unu,bir yemek kaşığı yoğurt ve bir limonun kabuğunu rendeleyin bu karışımı yüzünüze komple sürüp 20 dakika bekleyin,elinizle ovarak çıkarın ardından soğuk suyla yüzünüzü yıkayın...:teytey:

ihtiyacım var,yarın hemen deneyeceğim,teşekkürler.

siyah noktalardan nefret ediyorummmmmmmm kötükedihüso güzel bir cilde sahip olmak istiyorum hihoyyyt vede her çareyi deniyorumm dua edin kızlarr güzel cildim olsun aknesiz siyah noktasızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzkaydirigubbakcemile5

limon kabugnun cilde cok iyi geldigni dymustum bende bi denim hihoyyyt zaten biseyden eksik kalsam catlarim

ben yapıyodum bu maskeyi ama limon kabuğu koymuyodum cildi çok güzel yapıo bikaç kullanımdan sonra tamamen temizleniyo cilt ama o maskeden sonra mutlaka yatmadan sıkılaştırıcı toniğinizi sürün. tonik yoksa soda sürün yoksa gözenekler açık kalır yine dolar içleri.

önceden verilmiş siyah noktalara etkili bir maske daha var..
mısır unu süt ve yumurta akı oda çok iy geliyor..

bende etkili olmadı..
geçmiyolar ya kafayı yemek üzereyim artık

kızlar arkadaşın söylediği karışımı yaptıktan sonra 10 dakka yüzünüzü kaynar su buharına tutun başınıza havlu alın leğene suyu dökün on dakka bekleyin ıslaklığını hafif alın aynanın karşısında tek tek sıkın... hiç bie maske tamamen siyah nokta görünümünü kaldırmaz sadece hafifletir. haftada bir yapın mutlaka.. eğer sıkamazsanız bir süre daha yapmaya devam edin siyah noktalar inadı bırakacaktır.. fakat sıkarken çok zorlamayın yara yaparsınız kolay gelsin.. çok memnun kalacaksınız emin olun

hergün yapsak hemen gitmezmii :KK43:
burnumda var delircem

hemen deneyim bakalım inşallah işe yarar :) teşekkürler

sitede vermiş oldugunuz siyah noktala maskesini yarın denicem iyi sonuç alısam tekrar yazarım by ::teytey:

bende deniceem bakalım nası oluo tesekkür şeker paylasım için

Ben denedim arkadaşlar :KK43: çok beyaz tenliyim ve maskeyi yıkadıktan sonra yüzüm domates gibi kıpkrımızı oldu geçer die düşündüm ama geçmedi ya sanki yanık izi gibi kaldı off napcam bilmiyorum :KK43:( inş.. geçer

limon kabuğunda çok fazla asit var..hassas ciltlerde yakıcı olabilir...mısır unu limon suyu ve yoğurt maskesini haftada bir ben de yapıyorum...daha iyi göründüğü kesin..ama tamamen ortadan kaldırmıyor...ardından bal sürüp cildi canlandırmak da güzel bir etki bırakıyor....

evet işe yarar bence ama bu formül kalıcı mı?yani 1 kaç hafta sonra tekrar siyah noktalar çıkıyo

kizlar öyle her maske her cilde gitmezki, hassas ciltli olanlar tabiki kizarir iceriginde limon olan bir maske ile.. hem siyah noktalar derinin en üst kisminde gözeneklerin icindedir, bir maske nasil cikarsin onlari yerinden?

Limonlu maskeleri yagli ve hassas olmayan ciltliler kullansin sadece..

Siyah noktalara gelince:
Buharda bekletin yüzünüzü yumusasin 10dk öyle daha sonra birde peeling yapin mümkünse
bas parmaklarinizin etrafina selpak sarip gecin ayna karsisina ve cikartmaya calisin.. baktiniz cok zor, bir uzmana yaptirin, baska türlüsü olmaz.

Yulaf Unu Maskesi

Bir çorba kaşığı yulaf unu biraz suda pişirilir. Koyu bir bulamaç halini alınca içine bir tatlı kaşığı badem unu katılır ve yüz bu karışımla ovuşturulur. Gerekirse bu işlem bir süre her gün uygulanabilir.

Limon Ve Yumurta Maskesi

Yarım limonun süzülmüş suyuna, bir yumurtanın akı katılıp kabartılır. Bu işlem için alüminyum kabın kullanılması tavsiye edilir. Karışım koyula-şıncaya kadar hafif ateşte ısıtılır. Sonra küçük bir kavanoza aktarılıp etiketlenir. Kullanılmak üzere buzdolabında saklanır. Buzdolabına konmayacaksa, karışımın içine eczanelerde bulabileceğiniz asilbent tentürden 3- 4 damla katılmalıdır.

X