Göz altı,burun kenarları ve yanaklarımda kılcal damarlar belli olmaya başladı..

Yaklaşık bir aydır sadece yüzümdeki kılcal damar problemi olan bölgeye Oksitin krem sürüyorum. İşe yarıyor gibi. Eczanelerde 5 TL'ye satılan bir krem bu.

Bendeki %40'lık olanı. Cilt doktoru yüz derimdeki incelme için vermişti. AHA krem, yok limon yok sirke derken cildim çok incelmiş. Tedaviye burdan başlayalım dedi ve çinko içerikli krem verdi. Yeni yıla kadar kesintisiz uygulayacağım.

Sürdüğümde bembeyaz durduğu için gece sürüp yatıyorum. Yoksa evin içinde savaş boyası sürmüş Kızılderililer gibi dolaşmak lazım gelecek.

Not: Bu mesajı yardımım olur düşüncesi ile kılcal damar konulu topiclere aynen ekleyeceğim.

abenim yuzumde cok beligin kilcal damarlar wardi,bebekligimden beride warmis. 2 seans lazerle HEPSINDEN KURTULDUM:)). ilk seansimda hemen hepsi gitmisti. 1 ay sonra 2. seansa gittim,geri kalan belli belirsiz damarlarimda ozaman yakildi we suan piril piril cildim hic damar kalmadi. ben ta tip merkezinde yaptirdim besiktasta. 150 milyon werdim ilk seansinda,2.seansta para almadi doktor. walla keske cok onceden yaptirsaymisim. bikmistim yogun kapatici kullanmaktan. islem sirasinda en fazla lazer epilasyon kadar aci duyuluyor. dayanilmayacak birsey degil yani. sonra hafif kizariklik oluyor ama ertesi gune birsey kalmiyor. islemden sonrada gunes koruyucu krem kullaniyorum bir sure. hepsi bukadar. cok kolay 10 15 dklik agrisiz sizisiz bir islem yani:))

benimde dogustan yüzümde kızarıklıklar var 1 ay önce lazer tedavisi oldum ama bir değişiklik yok üstelik yanık oldu kahverengi lekeler var

bnm de taktığım çok ağır bir güneşgözlüğü sayesinde burun kenarımda kılcal damar oluşmuştu..gitgide de yayılan ve büyüyen bişey..tek seansla lazerle kurtuldum..en ii çözüm..

abenim yuzumde cok beligin kilcal damarlar wardi,bebekligimden beride warmis. 2 seans lazerle HEPSINDEN KURTULDUM:)). ilk seansimda hemen hepsi gitmisti. 1 ay sonra 2. seansa gittim,geri kalan belli belirsiz damarlarimda ozaman yakildi we suan piril piril cildim hic damar kalmadi. ben ta tip merkezinde yaptirdim besiktasta. 150 milyon werdim ilk seansinda,2.seansta para almadi doktor. walla keske cok onceden yaptirsaymisim. bikmistim yogun kapatici kullanmaktan. islem sirasinda en fazla lazer epilasyon kadar aci duyuluyor. dayanilmayacak birsey degil yani. sonra hafif kizariklik oluyor ama ertesi gune birsey kalmiyor. islemden sonrada gunes koruyucu krem kullaniyorum bir sure. hepsi bukadar. cok kolay 10 15 dklik agrisiz sizisiz bir islem yani:))

bana özelden atabilir misin nereye gitmistin sevinirim darisi basima :KK43:

ya benimde gözüm altında var.Önce 1 taneydi şimdi çoğalıyor.çinko ağırlıklı krem demiş arkadaş ama alsam banada olurmu acaba.Dr sadece lazer dedi.Çok araştırdım ama lazeri pek tavsiye eden olmadığı için yaptırmadım.Resim ekleyebilsem damarlarımı gösterecem sizde beceremiyorum :)

:KK17:
Benimde çok yüzüm kızarır nereye gitsem:KK17:
çok sıkıldım ama artık :)neyse bugün bir aktarın önünden geçerken ücretsiz cilt analizi yazıyodu girdim,yüzüme ışıklı birşey tuttular,ve kılcal damar çatlaması var dediler,
abooov bende bilgisayardan baktım,derimin altı şavaş alanı gibi :)
bir ilaç verdi elime bunu kullan dedi,
paralımı dedim :) 55 lira dedi almadım ama önce doktora gidecem
sonrada at kestanesini denerim olmassa lazer deneyecez artık

ya benimde gözüm altında var.Önce 1 taneydi şimdi çoğalıyor.çinko ağırlıklı krem demiş arkadaş ama alsam banada olurmu acaba.Dr sadece lazer dedi.Çok araştırdım ama lazeri pek tavsiye eden olmadığı için yaptırmadım.Resim ekleyebilsem damarlarımı gösterecem sizde beceremiyorum :)

canım benimde aynen senin gibi yaklaşık 2 yıldır gözümün altında sivilce gibi duran ve kırmızı kılcal damar çatlaması var.yazın dr.a gittim kışın lazaer atalım geçer dedi ama gözüme çok yakında..korktum açıkçası gitmedim.ben 3 gündür fındık yağı sürüyorum komple yüzüme ve bugün inan aynaya baktığımda çok şaşırdım:KK66:kırmızılık geçmiş biraz yani artık fondöten bile sürdüğümde kapanmayan damar inanılmaz bişekilde hafiflemiş ve ben devam ediyorum..gelişmeleri yazarım buradan..

ya benımde yuzumde var once 1 taneydı sol yanagımın tam ortasında sonra burnumun sol tarafında bı tane daha oldu fondatenle bıle kapanmıyo fındık yagı gercekten yararlı oldu mu olduysa hemen bende alıyım parayı bulunca lazer yaptırırım dıyodum ama fındık yagı ıyı gelıyosa hemen baslıyım onu denemeye :)

ayrıca bırsey daha sormak ıstıyorum doktora gıden arkadaslar lazer tedavısı ıcın doktorların sıze soyledıgı fıyat nedır onu da bılen varsa paylasabılır mı lutfen sımdıden tesekkurler

benimde burnumun üzerinde var kılcal damar çatlaması çok rahatsız oluyorum birede burnumda kabuklanma var zaten bu yüzden oldu lazeri düşünüyorum yaptırıp memnun kalanlar nerede yaptırdığını yazsa çok ii olacak ben giresun yazıyorum o yüzden hiçbir bilgim yok

arkadaşlar benim de burun kenarımda kılcal damar çatlaması oluştu dr ye gittim bıoderma kızarıklık giderici krem verdi ve kızarıklık giderici 50faktörlü güneş koruyucu krem 2haftadır kullanıyorum ii geliyor,tavsiye ederim

arkadaşlar benim yanağımın altında 2-3 tane birde burnumun kenarında 1 tane kırmızı nokta var..Kılcal damar çatlaması gibi..Yanagımda birde küçük kahverengiye yakın renkte sivilce lekesi var..bariz değil ama yinede bunlardan kurtulmak istiyorum.. Nasıl bir lazer uygulaması yaptırmalıyım? İzmirde bildiğiniz iyi bir tıp merkezi,klinik vs yer varmı? Fiyatları neler..Yardımcı olabilirmisiniz? cook tesekkurleer..

arkadaşlar bu sorun bende de var bacağımda ve burun kenarlarımda doktor bioderma vermişti neredeyse iki ay üç ay kullandım zerre faydası olmadı bu kreme para dökmektense gidin lazerle yaptırın arkadaşım vardı yaptırdı bir günde ortadan kayboldu gitti ben su an ondan öncelikli ihtiyaçlarım olduğu için yaptıramıyorum ama en kısa zamanda inşallah...

arkadaşlar bunun tedavisi çok basit. bende yaptırdım. laserle 10 dk lık işlemle kılcal damarlar yanındaki kalın damarlarla birleştirilerek deri yüzeyindeki tüm kılcallar gideriliyor. ben tek seansta hepsinden kurtuldum 175 dolar ödedim onur erolun güzellik merkezinde onepte yapıyorlar bu işi başka yerler varmı bilmiyorum. yaklaşık 2 gün şişme oluyor yüzde ama sonra geçiyor. acısız bir işlem selamlar.
ayrıntılar için özelden mesaj atabilirsiniz.

Cildiniz inceliyor :) Bazı ciltlerde görünen durum aynı şey bende de var..benim teşhisim rosacea ama..Size tavsiyem cildinizi tahriş edecek krem vs lernden uzak durun...Bol bol su için,güneş kremi mutlaka kullanın yaz-kış,acı,baharat,sıcak su banyosu,buhar,çok sıcak-ve soğuk havalar durumunuzu tetikleyebilir,bunlara da dikkat etmek gerekir..Eğer bunlara uyup ta cildinizin hassasiyetine göre de koruyucu gece-gündüz kremleri kullanırsanız şikayetleriniz azalacaktır..Geçmiş olsun..

merhaaba arkadaşım hangi yerde yaptırdığıını öğrenebilirmiyim bende yaptırmayı düşüünüyorudmda??

arkadaşlar bunun tedavisi çok basit. bende yaptırdım. laserle 10 dk lık işlemle kılcal damarlar yanındaki kalın damarlarla birleştirilerek deri yüzeyindeki tüm kılcallar gideriliyor. ben tek seansta hepsinden kurtuldum 175 dolar ödedim onur erolun güzellik merkezinde onepte yapıyorlar bu işi başka yerler varmı bilmiyorum. yaklaşık 2 gün şişme oluyor yüzde ama sonra geçiyor. acısız bir işlem selamlar.
ayrıntılar için özelden mesaj atabilirsiniz.

keyra rumuzlu arkadaşım benimde yüzümde kılcal damar çatlaması var.Bulunduğum şehirde geçen yıllarda lazer yaptırdım ama hiçbir faydası olmadı.aynısı gibi duruyorlar. Doktor Ankara Onep i önerdi. sizde onepte yaptırmışsınız ödediğiniz ücrete kaç atış yaptılar. çünkü benim yaklaşık on,onbeş tane ve geniş çaplı damarlar.birde yüzdeki şişme alerjik miydi, yoksa tüm bölgede hafif bir şişlikmiydi.

bende de bacaklarımda kılcal damarlar çok belirgin ya beyaz tenliyim
çok belli oluyor bana da iyi gelir mi?

X