gaz problemi

E

EU1

Ziyaretçi
kızlar bebişim gazdan gece uyuyamadı..yediklerimede dikkat ediyorum ama nafile..ne önerirsiniz..anason içirin falan diyorlar bebiş daha 30 günlük ama naapsam ki

cnm sakın anoson ıcırme anoson bu kadar kucuk bebegın beyın gelısımını cok etkıler sana onerebılecegım metsıl damala var eczanelerde ondan kullanabılırsın vede ben rezene cayı kullanıyorum cok ıyı gelıyo bende cok ckıyorum gazdan bebısım 42 gunluk
bıde havlu ısıtıp karnına ve ayaklarına koy cnm kolaylastırıyo gaz cıkarmasını
saglıkla buyut bebegını

canım yediğin içtiğin cok önemli degil ve zaten süt için mecburen herşeyi yiyeceksin
biz zinco kullanıyoruz memnunum doktoru verdi bitkisel damla birde nurse harveys var onu da deneyebilirsin

canım gecmıs olsun ;
cok zor gaz ve uykusuzluk ALLAH yardımcın olsun.
ben kızımda zınko ısımlı bıtkısel gaz ılacını kullandım damla olanın 6ayına kadar ver gunde 4 5kere doktorumada sordum sorun olmaz dedı
bırde masaj yap karnına.parmaklarınla ovala,ayaklarından tut dızlerını karnına dogru bastır o cok ıyı gelıyor:)))))))
kendı cıkarıyor
yedıklerıne dıkkatın cok bı onemı yok canım yaaaa:KK43:((((
bebek daha yenı bagırsakları gıdaya alısana kadar bunu cekıyor ama az acıyla atlatmak onemlı olan
bırde gazını cıkarabılır ama yıne aglayabılır gaz sanabılırsın kakasını yapamıyordur onun nedenıde daha poposu alısık olmadıgından bu duruma zorlanıyo olabılır oda cok kotu oluyor onun ıcınde bıraz zeytınyagı ıcırebılırsın ve poposuna derecenın ucuylazeytın yagı sur.ıcerısı kaka yapmaltan kuruyor ve acıtıyor kakada
ıcerısıne ıyıce sur yagı gunde ıkı kere yap onu
emın ol faydasını goreceksın ıkıncı kızım su an8aylık ve hıc uykusuz gece yasamadım canım:)))))))
bunları yaparak ılkınde cektım 1ay ama bu cok guzel buyuyor masaallah:)))))))))
tecrube konusuyor dıye bılırsın:)))))))

yasemınsen canım yaaaaaa ;
ısıne karısmak dıye algılamazsan metsılı kullanma derım o ılac oldugu ıcın doktorlar pek tavsıye etmıyor
zınko damla cok ıyı bıtkısel
ıcerıgınde rezene ıhlamur ada cayı ne ararsan var
cok ıyı ben tuttum yanı dıyorum ya kızlar hıc sorunsuz 8ayına geldı kızım daha uyukusuz gece gecırmedım
darısı basınıza ınsaallah:)))))))))))))

yasemınsen canım yaaaaaa ;
ısıne karısmak dıye algılamazsan metsılı kullanma derım o ılac oldugu ıcın doktorlar pek tavsıye etmıyor
zınko damla cok ıyı bıtkısel
ıcerıgınde rezene ıhlamur ada cayı ne ararsan var
cok ıyı ben tuttum yanı dıyorum ya kızlar hıc sorunsuz 8ayına geldı kızım daha uyukusuz gece gecırmedım
darısı basınıza ınsaallah:)))))))))))))

Canım ben de zinko kullanıyorum ama 2 kere 4 damla sen kaç damla veriyorsun

rezene ve kimyonu kaynatıp veriyorum..ama o da ishal etti çocuğu..ay ne zor bebek büyütmek yaaa...siz herşeyi yiyormusunuz kızlar..kurufasülye falan ben yemiyorum baklagillerden hiç birşey...

cnm sagol bende dıyorum neden copcugum gaz cıkarırken bu kadar zorlanıyo belkıde damladan kaynaklanan bısey off bende alıyım o zaman zınco bı zararı yoktur herhalde
bu arada mtmtıkcım ben kuru bakjlagıllerın hıc bırını yemıyorum ama ne kadar dıkkat edersen bebektede o kadar gaz sancısı oluyo buna emının
sakınan goze cop batarmıs:=((((

canım sabsimplex diye bir damla var süper dr. da danış kullan gaza bire bir

canım sabsimplex diye bir damla var süper dr. da danış kullan gaza bire bir

canım merhaba benim de bebegim 20 günlük ve gaz problemi olan bi bebek malesef.çok rahatsız oluyor.doktorumuz zinco gaz damlası önerdi günde 4 defa 5 er damla şeklinde ama yinede rahatlatamadı.ama yeni bebegi olan bi tanıdıgımızın tavsiyesini dinledim çok yararlı oldu.çörek otunu kahve çekme makinasindan geçirdim un haline geldi ve içine biraz şeker katıp yine çevirdim un halini aldı.her emzirişten önce diline parmagımın ucuyla sürüyorum.tabi gaz damlasını bıraktım ikisi agır gelir diye.baya yararı oldu.istersen bi dene...

Bakalım bugün ilk defa kuru fasulye yedim tabi çok değil sonucu çok merak ediyorum yarın yazarım geceyi nasıl geçirdiğimle ilgili olarak...Bu arada süt içmiyorum ama sabahları içmeye karar verdim birer bardak ne kadar korksamda içine şeker katınca gazınını alıyor diye duydum

canım süt mutlaka içmelisin.bende korkuyordum gaz yapar diye ama anne sütünü artıyor.hemde baya farkediyor.inan içtigim günle içmedigim gün arası degişiyor.

canım eczanelerde bebeklerin gaz problemi için rezene satılıyormuş ondan kullanabilirsin

bende çok çektim bu gazdan .benimkine ne zinkonun faydası oldu nede metsilin .en çok milupanın rezene çayının faydası oldu.ama eltim milupanın karışık çayını aldı oda çok iyiymiş..allah kolaylık versin

kızlar bebişim gazdan gece uyuyamadı..yediklerimede dikkat ediyorum ama nafile..ne önerirsiniz..anason içirin falan diyorlar bebiş daha 30 günlük ama naapsam ki

REZENE KULLAN ÇOK FAYDASI OLUYOR BENİM BEBEĞİMDE AŞIRI SANCILI İDİ HASTANEYE BİLE KALDIRMIŞTIM MASAJ YAP ZİNCO DOĞAL GAZ DAMLASI VAR ODA ÇOK İYİ GELİYOR...

gaz problemi beni de yedi.ustelik kimseye anlatamiyorum ya kucaga alismis ya da ac diyorlar.sinir oluyorum yaww

iyi geceler,
bebeğim 2 aylık.Aşırı olmasa da gaz sancısı yaşıyor.İlk metsil kullandm,sonra başka bir doktor zinkoyu tavsiye etti onu kullanıyorum.önceleri günde 4 kez 3 damla şeklinde veriyordum ama ishal yaptı,sonra 2 ye düşürdüm.Büyüdükçe sancıları azaldı sayılır ,ama ben çok jimlastik yaptırıyorum bebeğime çok faydasını gördüm ve ayrıca göbeğine adaçayı yağı ile masaj yatığım zamanlar da oldu o da iyi geliyor;barsakları hareketlendiriyor.
Bir yerde okumuştum:kolik olan bebeklerin sancıları için çok fazla yapacak birşey yok diyordu.Sadece sabırla ve şevkatle yaklaşın kucağınıza alın bebeğinize yanında olduğunuzu hissettirin,gerginliğiniz bebeğinize de yansır diye yazıyordu.

ayrıca yediğiniz yemeklere bir tutam kimyon atın yemeğin gazını alıyormuş.

Benim yediklerim bebeğimi çok etkiliyor.Denedim bir kere bir bardak gazoz içmiştim o gün baya ağladı yavrum.daha sonra süzme rezene çayında da öyle oldu ilkinde tesadüf sandım ağlamasını ,başka bir gün yeniden içtim o günün akşamı da kötü geçti

sab simpleks gaz ilacı alman malı bir damla herkes en iyisi diyor. sen rezene çayı iç bebeğede günde yarım bardağa kadar verebilirsin ama milupanın rezenesi en iyisi. benimkide çok fazlı allah yardımcın olsun . birde dr. babulin diye bir şurup verdi

X