kızımın saçları hala uzamıyor:(((

alya1112

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2007
23
20
arkadaşlar kızım 22 aylık ama hala saçları kısacık.o böyle de çok güzel tabiki ama neden uzamıyor acaba?deneyimi olanlar benimle paylaşsın lütfen.

canım valla deneyimim yok bu konuda benim oğlum saçlı doğmuştu ama inş.en kısa zamanda uzar kızının saçları...

valla canım bazen cocukların sacı geç çıkar bence sen onu sık sık saçlarını kazıt o zaman gürleşir öyle derler ya gürleşsin diye üzülme zamanla çıkar bak yazda geliyor ben benim oğlumun saçını yine kazıttım git gide hep çoğalıyor saçları dene istersen yaza başlarken kazıt bi de yaz ortasında kışa kadar yine çıkar saçı ALLAH başka dert keder vermesin sağlıklı günler dilerim sana ve bebişine.

annesi takma böle şeyleri ya benim kızızmda kel gibiydi uzuyo artık 29 aylık benim kızım da hergün şekil vermeye başladık sizde yaparsınız merak etme kökü onda uzayacak elbet,vitamin eksikligi olmazsa daha hızlı uzuyo tabi

Arkadaşlar merhaba.kızımın saçları çok seyrekti iki yaşında ilk kez kestirdim ama çok kısa kestirmedim.daha sonra da banyodan önce badem yağı kullandım dipleri gürleşti ancak az az uzuyor.sonradan badem yağı sürmeyi bıraktım anck tekrar devam edeceğim. Badem yağının faydasını gördüm. Banyodan yarım saat önce sürüp beklettim.sonra normal şampuanıyla yıkadım.banyo sonrası bile şampuandan çok badem yağının o hoş kokusu geliyor.tavsiye ederim.:nazar::KK58:

benim kızım da 24 aylık, ve hala saçı çok az uzuyır kısacık, ben de uzamasını istiorum artık, badem yağını deneyeceğim

ya arkadaşlar ben kızımın saçına badem yağı falan sürsem bi zararı olurmu kızım 3 yaşında

arkadaşlar benim kızımında 17 aylık saçları uzamıyor dişleride önde 8 tane var ama çok yavaş çıkıyor.ne yapabilirim acaba bir problem olabilirmi.

Bebeğin saçlarını kaç aylıkken kazıtabiliriz benim oğlum 4 aylık çok seyrek saçları vardı şimdi onlarda dökülüyor :KK43:

Çocukların kafa derisi yağ ile yormayın. Egzamaydı kızarmaydı uğraşırsınız demedi demeyin Uzayacak sakin olun Allah aşkına ya

X