Üşüme erken hamilelik belirtisi mi?

Ben yumurtlama döneminden sonra hep üşüdüm. Halen de üşümeye devam ediyorum. Hem de bulunduğum yer oldukça sıcak olmasına rağmen

merhaba canım bütün belirtilerini bizimle paylasirmisin[/QUOTE]
Merhaba. Bu benim ikinci gebeliğim ve ikisinde de bire bir aynı belirtileri yaşadım. Yumurtlamadan birkaç gün sonra üşümeyle birlikte aşırı bel ve kasık ağrısı yaşadım. Bir de sürekli akıntı

merhaba canım bütün belirtilerini bizimle paylasirmisin
Merhaba. Bu benim ikinci gebeliğim ve ikisinde de bire bir aynı belirtileri yaşadım. Yumurtlamadan birkaç gün sonra üşümeyle birlikte aşırı bel ve kasık ağrısı yaşadım. Bir de sürekli akıntı[/QUOTE]
Anladim canim çok sagol

Bence kesinlikle belirtilerden biri.ben hamile kaldığım da hiç üşümediğim kadar üşüdüm noluyor bana diye şaşırdım çünkü normalde klimayı ben kapatırım eşim açar:) birde göğüslerimde hiç yaşamadığım bir acı yaşayınca var bende bişey deyip şüphelendim adet tarihinden önce oldu bu belirtiler

Genelde evde en cok yanan en az usuyen olarak , ev halkindan bir kat fazla giyinip ortundum bu hamileligimde..

Ben adet olacağım günden 1gun önce cok üşürdüm titreyerek uyanırdım hatta eşim derdi adetin geliyor diye. Adam benden iyi biliyor belirtilerimi:-)
Hamile kaldığım süreyi hic hatırlamıyorum atmıştım kafamdan nasıl olduysa terledim mi terlemedim mi diye ama üşümedim adete yakın onu cok iyi hatırlıyorum dedim hayret üşüme gelmiyor gec olucam adet galiba diye düşünmüştüm.
Su an 9haftalik hamileyim ve müthiş üşüyorum ellerim ayaklarım buz gibi ev sıcacık olmasına rağmen bir süredir.

Evet ben de hayatım da üşümedim kadar üşüdüm. Ve başka hiç bir belirtim yok.Adet sancısı çekiyorım normalde kan testi yaptırdım ve hamileyim ☺️ Yani ben hamilelik belirtim üşümek oldu . Rabbim sizlere de verir inşaallah

Ben de aşırı aşırı aşırı üşüdüm. Hatta hasta oldum biri kimyasaldı biri tam gebelik. Ikisinde de grip oldum. 3-4 ay da üşümeye devam ettim.

5 gun once tup bebek transferi yaptirdim. 3 gundur ozellikle aksamlari inanilmaz usuyorum.. kalorifer yaniyor giyiniyorum.battaniye altina giriyorum. Kisin bu kadar usumemistim. Hadi bakalim

Merhabe bende ayni sekilde 3 4 gundur el ve ayaklarim cok usuyo sanki aksam olunca sirtima kar yagiyo gibi kalin kazak orme yelek giymeme ragmen cok usuyorum hamile ola bikirmiyim adetime 3 dort gun var ama daha once adet olucagim zaman ates basardi simdi tam tersi oluyo ins hameyimdir cok istiyorum ins herkese banada allah nasip eder..

Arkadaşlar iyi akşamlar, reglime 2 gün var bacaklarım çok sızlıyor , çok halsizim , yatsam gün boyu yatarim ,burnum ve göğüslerim çok hassas ve sizin gibi çok üşüyorum ben de karnımın altında ağrı var (bir buçuk haftadır kasıklarıma kramp giriyor ) ama halen gelen giden yok bu durumda olan var mi🤔

Merhaba, üşümeniz nasıldı? İç üşümesi gibi mi, içim üşüyor derler ya, sanki içten gelen bir üşüme var, ben de merak ettim. Test tarihime daha var

X