Üşüme erken hamilelik belirtisi mi?

E

EU1

Ziyaretçi
arkadaslar bazı forumlarda hamişliğin erken doneminde üşüme yaşandığını okudum. sizdede oldumu paylaşımlarınızı bekliyorum

Merhaba, benim bildigim kadariyla tam tersi. Hamile olunca sicaklik 1 derece arttigindan terleme oluyormus..Ama hamile kalmadigim icin bilemiyorum tabi...

a.s.üşüyen oldumu bilmiyorum ama benim koltuk altım terlemezken aşırı terliyodu bide hormonların değişmesinden olacak kokusuda bi tuhaftı.üşümediğim gibi hatta sıcak basması oluyodu.inşallah hamişşindir.a.s.

aynen aslihanxcim banada oluyo ama anlamıyorum emin olamıyorum reglşme 5 gun kaldı. normalde hep ates basardı beni bu sefer donuyorum surekli bakalım haber vercem sonucu

slm stella cım ben hamişim,ben de üşüyenlerdenim,hamilelikte vücut sıcaklığının arttığını duymuştum ama kişiden kişiye göre değişiyor galiba

valla ben bir aylık hamileyim ve acayip üşüyorum.hatta donuyorum desem yeridir.önceden de üşüyen biriyim ama şuana kadar hiç böyle üşümemiştim.

bende önceden çok üşürdüm ama hamile olduğumu öğrenmeden bir kaç gün önce sürekli ateş basıyodu ve şimdi eskisi kadar üşümüyorum hatta hiç üşümüyorum

Arkadaslar cok tesekkurler ederim bende cok usuyorum ozellikle geceleri ondan suphelendim biraz ama emin delim. diğer arkadaslarında tecrubelerini bekliyorum bu baslik altinda

merhaba kıslar bende hamileymişim dün öğrendim ve bir hafta on gündür çok üşüyorum

canım hayırlı olsun gözünaydınnn yaa bende dün bütün arkadaşlara bütün gün üşüdüğümü söylüyordum böyle bir başlık olduğunu şimdi gördüm .ELİM AYAĞIM BUZ GİBİ ADETİME 10 GÜN KALA BAŞLADI HAYIRLI BAKALIMMM İNŞALLAH HAMİŞİMDİR:sm_cool:

Arkadaslar cok tesekkurler ederim bende cok usuyorum ozellikle geceleri ondan suphelendim biraz ama emin delim. diğer arkadaslarında tecrubelerini bekliyorum bu baslik altinda

gebelik belirtileri konusunda belirtiler arasında sayılmış bu. benim de reglime 4 gün var ve kimsede bişe yokken ben üşüyorum, özellikle akşamları.. bi de bilirsin ateş yükselince de üşünür, belki de ateşlenip üşüme geliyo... bak bu aklıma şimdi geldi, ben bu akşam bi ateşimi ölçim:1shok:

gebelik belirtileri konusunda belirtiler arasında sayılmış bu. benim de reglime 4 gün var ve kimsede bişe yokken ben üşüyorum, özellikle akşamları.. bi de bilirsin ateş yükselince de üşünür, belki de ateşlenip üşüme geliyo... bak bu aklıma şimdi geldi, ben bu akşam bi ateşimi ölçim:1shok:

canım benımde reglıme 8 gün var.sabah ateşim 36.7 çıktı ama yinede üşüyorum.inşallah hamıslık belrıtısıdır ikimizinkide:sm_cool:

bende de üşüme oluyordu ama hamileliğimi öğrendiğim sıralar geceleri terliyordum bunalıyordum.. bir hafta sonra tekra üşümelerim başladı taki tırnaklarım morarıyordu artık..11. haftaya kadar devam etti kansızlıktan oluyormuş üşüme.. doktorum demir hapı verince şimdi eskisine oranla daha iyiyim artık tırnaklarım morarmıyor....

X