Göbekteki Tuylenme Nasil Yok Olur ??

mrhb tuğberk,ben yeni üye oldum epila adlı bi cihaz var bilmiyorum denk geldin mi bu sitede de baya yorum yapmışlar.göbekteki tüyler içinde işe yarayabilir belki

SİR AĞDA OLABİLİR :S AMA COK CAN YAKAR BİDE SİVİLCELENİRSE VAY HALİNE.. CEVAP VEREBİLEN OLURSA BENDE MEMNUN OLURUM:))

benCE TUYLER İÇİN KESİN BIR COZUM YOK,NE SEKILDE ALIRSAN AL BEN HER YOLU DENEDIM
LAZER EPİLASYONDA DAHIL GITTIKCE DAHA DA YAYILIYOR.

agda yapmayin derim kizlar,ilk etapta tamam iyi oluyor ama cikmaya basladikca batik batik oluyor,ice batiyor cikarken,bide cikarmaya ugrasirken delik desik oluyor yaa,ben agda yaptim cok pismanim keske hic baslamasaydim,sakin agda yapmayin,bas edilmiyor sonra

ben sirle alıyorum henüz bi zararına görmedim ama demekki kisiden kisiye fark ediyo

Kizlar Benimde Var Ama Ben Ağdayla Aliyorum öle çokda Fazlalaşmadi Ama Tüy Dökücüde Kullanabilirsiniz Ama Ben Biodere Başlamayi Düşünüyorum Kisa Zamanda Göbek Killari Için Bioder Bende Ideal Bi çözümdü

Merhaba kızlar, sitede henüz yeniyim. Sakın sarartıcı kullanmayın derim. Beni de uyarmışlardı ama malesef dinlemedim. O sarı tüyler gitti simsiyah uzun tüyler çıkmaya başladı sarartıcının etkisi geçtikten sonra. Çok pişmanım, siz yapmayın bu hatayı:)

Kizlar Tek Tuk Göbegimde Olan Tuyler Icin Lazere Gidiorum 2,5 Ay Oldu Daha Cikmadi Ve 4 Seansta Biter Dedi Doktorummmm Umari öle Olur Agdaylada Alinca öle Sertlesme Olmadi

benim göbegimde cok az tüy vardi

malesef onlar gözüme batti gittim sir agda yaptirdim suanda baya cogalma ve dagildi tüy sarartcida kullandim üstüne
keske yaptirmasaydim
yaptirmayi düsününlere tavsiye etmem

arkadaslar sir agdacılarda agdayı bir sefer kullandıklarını düsünmüyorum ben onun icin her türlü mikroba acıktır bence ya cok güvenilir bir yerde yada evde yapın bence

en iisi ewde kartuşun yetişeediği yerede ılık ağda yetişmeye çalışıyo olmadı tüy dökücü :)

bende uzun ve kalın kıllar tek tük var onlarıda cımbızla alıyorum.......

kızlar niye takıyorsunuz bu hemen her kadında var kıl köklerini ellemeden kısaltabilirsiniz yadaaaaaa bırakın dağınık kalsın:roflol::roflol::roflol:

tüy sarartıcı berbat birşey hiç denemeyin derim,ben ağda ile aldım birsüre fakat batıklar oluştu sonra da pıhılıps satinelle ıce ile almaya başladım hem azalttı hem artık çok geç çıkmaya başladı batık da yopk ve de inceldi rengi bile açılmaya başladı herkese tavsiye ederim

ya igneli epilasyonla kalici yokettirin yada eldivenle alin en pratigi bu yerimseniben

X