karbonatlı testi yaptım

nazogelin tekrar denesene belki erken baktığından kabarmamıştır ??
cicekqu6.gif

hayır şu anda 4 haftalık hamileyim ama yine kabarmadı canım

Son düzenleme:
o zaman belki tersidir kabarmıyorsa hamilesindir......................

kızlar fokur fkur kaynamıyor yukarıya doğru baloncuklar ve parçacıklar çıkıyor ben bu teste güvenerek idrar testi yaptım ve hamileyim bende tuttu

sidanur cum adetin gectikten sonramı yaptın bu testi:KK43:((((((((((

kızlar bende yaptım karbonat testini ve köpürdü:KK70: adetime 3-4 gün var bu ay gonaphene kullandım,yumurtlama sorunum yok,ümitliyim yani

Su bildigimiz karbonat degil mi?hani bozdolaplarinin kotu kokusunu alir,bazi pastlarda,tatlilarda uzerine limon sikariz kabarir? o dimi.
Allah hepnizin gonlune gore versin...

Sevgiler

kizlar yahu idrara gecmisse zaten bhgc idrar testinde de cikar. ayrica annem eskiden pasta hamuru hazirlarken limonla karbonati karistirir oyle koyardi. limon suyu sikilmis bir fincana karbonat koyardi. kopururdu tasardi. yani asit ve karbonal kopuruyor. idrarinizi tutmussaniz bol sit iceriyor ve karbonat kopururyor. yok su icmisseniz sulu sulu birsey olmuyor.

canlarim zaten idrara gececek kadar olmadiktan sonra odrar testi bile fayda vermez birakin karbonat testini bu da enaz 12 gun demek.

bendede tutmuştu karbonat testi...
bakalım bu ay köpürtebilecekmiyim :):)

ben de yaptım bu sabah dibe çöktü ama bakalım
pekte inanmıyorum ama yine de insan merak ediyor

kizlar yahu idrara gecmisse zaten bhgc idrar testinde de cikar. ayrica annem eskiden pasta hamuru hazirlarken limonla karbonati karistirir oyle koyardi. limon suyu sikilmis bir fincana karbonat koyardi. kopururdu tasardi. yani asit ve karbonal kopuruyor. idrarinizi tutmussaniz bol sit iceriyor ve karbonat kopururyor. yok su icmisseniz sulu sulu birsey olmuyor.

canlarim zaten idrara gececek kadar olmadiktan sonra odrar testi bile fayda vermez birakin karbonat testini bu da enaz 12 gun demek.

Slm kibele ve kizlar,

bugun karbonat testi yaptim;

Kibele'cim sana aynen katiliyorum.Sabah yaptim kopurdu ,aksam ustu yaptim dibe coktu.
Tabi keske tutsa cok ekonomik ve eglenceli bir yol.naniknanik.
bakalim gercek sonucu ogrenicem.Size bildiririm.a.s. sevgiler.

kızlar deneyim dedim dun merak ettim adetım gecti 4 gun, esimede yaptırdım:)kesin sonuc olsun diye benimki köpurmedi ,esimin köpurdu:)) garip ama..ahhh ahhhhhhhhh .gulermisin,aglarmısın..

neye inanıcagımızı şaşırdık geçenlerde moril arkadaşımız yaptı köpürdü ve arkadaşımız hamile çıktı bendede köpürdü ana malesef ben hamile degilim test negatif gösteriyor yok bu karbonatlarda var birşey ama gerçek olan kan testi tabiki ama arada yine iş olsun diye yapıyorum sanki tutucakda

Arkadaşlar biz tıbbi yöntemlere dönelim bide bunlara kafa yorarsak yakında tozutucaz

Slm kibele ve kizlar,

bugun karbonat testi yaptim;

Kibele'cim sana aynen katiliyorum.Sabah yaptim kopurdu ,aksam ustu yaptim dibe coktu.
Tabi keske tutsa cok ekonomik ve eglenceli bir yol.naniknanik.
bakalim gercek sonucu ogrenicem.Size bildiririm.a.s. sevgiler.

Perisa,merak ettim sonucun ne çıktı?
benimde sabah baya bir köpürdü biraz önce yaptım çok çok az köpürdü...
sonucunu bir an önce yazarsan memnun olucam..
sevgiyle kal...allah gönlüne göre versin....

yaww arkadaşlar başka bi topiktede vardı bu konu..bende yaptımm köpürmedi..oğluşumda denedimm köpürdüüü:bbo:..ayol bi ara korktummm:roflol::roflol::roflol:sonra hamiş arkadaşlara denettik bazıların köpürdü bazılarınınki köpürmedii..buna güvenerek umutlanmayın yada umutsuzluğa düşmeyinn..ben evde herzaman 2-3 tane idrar testi bulunduruyorumm..canım sıkıldıkca yapıyorumm..kızlarrr galiba yakında bebek bebek diye delircemmmmlaelaelaelaelae..hafiften delirme belirtileri başladı zatennnlülülülülülülülülülülülükafamçokkarıştıkafamçokkarıştılaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

Arkadaşlar ben bu testi daha önce merak ettiğim için denedim.ben yaptığımda deli gibi köpürmüştü.ama malesef o ay adet oldum.bence bu test doğru değil.:1no2:

Bende sürekli yaptım her defasında köpürdü fokur fokur hemde ama bizaman sonra köpürmedi ne olduğunu bende anlamadım🤷‍♀️

X